Проведення аукціону з продажу майна в процедурі банкрутства ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ГЛОБАЛ ГАРАНТ"" (код ЄДРПОУ 30930046).
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА, кадастровий номер: 322128:1602:03:002:0040 ; площа (га): 0,2 ; цільове призначення: землі житлової забудови, для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва; категорія земель: землі житлової та громадської забудови; адреса: Київська область, Броварський район, село Зоря, вулиця Березова; комунікації відсутні.
225 520,00 грн
без ПДВОрганізатор:
Арбітражний керуючий Тищенко Оксана Іванівназ 12 лют. 2024 16:39
до 22 лют. 2024 16:30
з 22 лют. 2024 09:45
до 22 лют. 2024 16:30
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Галерея 6 зображень
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Інформація про боржника
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Список об’єктів
| № | Опис | Площа | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА, кадастровий номер: 322128:1602:03:002:0040 ; площа (га): 0,2 ; цільове призначення: землі житлової забудови, для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва; категорія земель: землі житлової та громадської забудови; адреса: Київська область, Броварський район, село Зоря, вулиця Березова; комунікації відсутні.
Код CAV: 06000000-2 Земельні ділянки
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 02 Земельні ділянки житлової забудови
Цільове призначення землі (КВЦПЗ): 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства
|
Площа: 0,2 гектар |
Адреса: Україна, 07452, Київська область, Зоря, вул. Березова |
|
Стан державної реєстрації:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Номер запису:
31314661
Дата реєстрації:
23 квіт. 2019 13:51
Площа ділянки, га:
0.2
Кадастровий номер:
3221281602:03:002:0040
Тип власності:
Приватна
Інформація про інженерні мережі:
комунікації відсутні
Поточне використання земельної ділянки:
не використовується
Цільове призначення земельної ділянки:
землі житлової забудови, для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва; категорія земель: землі житлової та громадської
забудови
Координати:
Широта: 50.56154805753061 Довгота: 30.929985613581636
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 12 документів
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Рішення суду | 12 лют. 2024 16:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 12 лют. 2024 16:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 12 лют. 2024 16:39 | |
| Протокол комітету кредиторів | 12 лют. 2024 16:39 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 12 лют. 2024 16:39 | |
| Ілюстрація | 12 лют. 2024 16:39 | |
| Ілюстрація | 12 лют. 2024 16:39 | |
| Ілюстрація | 12 лют. 2024 16:39 | |
| Проєкт акту/договору | 12 лют. 2024 16:39 | |
| Ілюстрація | 12 лют. 2024 16:39 | |
| Ілюстрація | 12 лют. 2024 16:39 | |
| Ілюстрація | 12 лют. 2024 16:39 |
Показати документи
Приховати документи
Історія аукціону
Переглянути
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Тищенко Оксана ІванівнаВас може зацікавити
Продається земельна ділянка загальною площею 2.0304 га, кадастровий номер 0522882000:02:002:0047 адреса: Вінницька область, Мурованокуриловецький район, Галайковецька сільська рада цільове призначення: 01.01. Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
274 670,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродається земельна ділянка загальною площею 1.5649 га, кадастровий номер 0522882000:01:000:0380 адреса: Вінницька область, Мурованокуриловецький район, Галайковецька сільська рада цільове призначення: 01.01. Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
238 500,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж земельної ділянки площею 0.2273 га, РН173867821236, КН 2123687000:06:002:0016, розташована за адресою: Закарпатська область, Рахівський район, с. Середнє Водяне, ур. " Валя лу Хетю".
171 839,00 грн без ПДВ
Дивитись