Здійснення продажу колісного транспортного засобу: FIAT LINEA, 2013 року випуску, що належить ТОВ "Остер"

Продаж колісного транспортного засобу: FIAT LINEA, 2013 року випуску, р№АВ 9812 СА, №к: ZFA32300003214744, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Остер». Технічний стан: задовільний. Опис майна: Колісний транспортний засіб: FIAT LINEA, 2013 р.в., рNo АВ 9812 СА, №к:ZFA32300003214744, об’єм двигуна 1248 куб.см. , колір – сірий, тип-легковий седан-В, свідоцтво про реєстрацію СХО 211752. Колісний транспортний засіб має механічні ушкодження кузову, спостерігаються корозійні ушкодження в місцях механічних ушкоджень. (поріг (права сторона)). Спостерігаються ушкодження фарбувального шару та сколи: бамперів, лівої двері, задньої правої двері. Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Семенов Дмитро Сергійович, що діє на підставі Свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1783 від 06.12.2016 року призначений господарським судом Черкаської області у справі про банкрутство №925/367/20 щодо Товариства з обмеженою відповідальністю "ОСТЕР" (ідентифікаційний код ЄДР 23103085), згідно з постановою від 09.12.2020 року. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати в робочі дні з 09-00 до 17-00 годин за тел. +38 (067) 571 7865, електронна адреса: [email protected]. Перелік та реквізити авторизованих електронних майданчиків для сплати гарантійного внеску: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2 Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №865 від 02.10.2019р., з наступними змінами (далі - Порядок), відповідно до п.39. Можливість надання переможцю податкової накладної відсутня.

Початкова ціна

87 174,00 грн

без ПДВ
Аукціон завершено. Акт/договір підписано
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 29 бер. 2023 16:57

до 10 квіт. 2023 16:40

Аукціон

з 10 квіт. 2023 09:55

до 10 квіт. 2023 16:55

Кваліфікація

з 10 квіт. 2023 16:55

до 13 вер. 2023 10:15

Аукціон завершено

13 вер. 2023 10:16

Подача пропозицій:
29 бер. 2023 16:57 – 10 квіт. 2023 16:40
Період аукціону:
10 квіт. 2023 09:55 – 10 квіт. 2023 16:55
Дата публікації:
29 бер. 2023 16:57
Період редагування:
29 бер. 2023 16:57 – 4 квіт. 2023 18:00
Період питань:
29 бер. 2023 16:57 – 9 квіт. 2023 18:00
Період відповідей:
29 бер. 2023 16:57 – 9 квіт. 2023 18:00
Період кваліфікації:
10 квіт. 2023 16:55 – 14 трав. 2023 16:55

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRD001-UA-20230329-09811
Гарантійний внесок:
8 717,40 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
116 232,00 грн без ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
25 %
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
3-й раз
Підтип процедури:
Другий повторний аукціон - з можливістю зниження початкової ціни
Початкова ціна:
87 174,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Відсоток зниження:
1 %
Розмір кроку голландського раунду:
871,74 грн
Кількість кроків:
99
№ справи про банкрутство:
№ 925/367/20
Найменування господарського суду:
Господарський суд Черкаської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Додаткову інформацію можна отримати в робочі дні з 09-00 до 17-00 годин за тел. +38 (067) 571 7865, електронна адреса: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів:
ФОП: Виписка з ЄДР, сплачений гарантійний внесок; Фіз. особа: паспорт, ідентифікаційний код, сплачений гарантійний внесок; Юр. особа: Витяг з ЄДР, сплачений гарантійни внесок.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Остер"
ЄДРПОУ:
23103085
Адреса:
Україна, 20301, Черкаська область, м. Умань, вул. Піонтковського, 10, офіс 212

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Продаж колісного транспортного засобу: FIAT LINEA, 2013 року випуску, р№АВ 9812 СА, №к: ZFA32300003214744, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Остер». Технічний стан: задовільний. Опис майна: Колісний транспортний засіб: FIAT LINEA, 2013 р.в., рNo АВ 9812 СА, №к:ZFA32300003214744, об’єм двигуна 1248 куб.см. , колір – сірий, тип-легковий седан-В, свідоцтво про реєстрацію СХО 211752. Колісний транспортний засіб має механічні ушкодження кузову, спостерігаються корозійні ушкодження в місцях механічних ушкоджень. (поріг (права сторона)). Спостерігаються ушкодження фарбувального шару та сколи: бамперів, лівої двері, задньої правої двері.

Код CAV: 34111200-0 Легкові автомобілі типу «седан»
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 61145, Харківська область, м. Харків, вул. Заліська

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
FIAT
Модель транспортного засобу:
LINEA
Рік випуску:
2013
Об'єм двигуна, см³:
1248.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Номер кузова або шасі (VIN-код):
ZFA32300003214744
Технічний стан:
Задовільний
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Колісний транспортний засіб має механічні ушкодження кузову, спостерігаються корозійні ушкодження в місцях механічних ушкоджень. (поріг (права сторона)). Спостерігаються ушкодження фарбувального шару та сколи: бамперів, лівої двері, задньої правої двері.

Документи аукціону 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 29 бер. 2023 16:57
Ілюстрація 29 бер. 2023 16:57
Ілюстрація 29 бер. 2023 16:57
Ілюстрація 29 бер. 2023 16:57
Ілюстрація 29 бер. 2023 16:57
Ілюстрація 29 бер. 2023 16:57
Ілюстрація 29 бер. 2023 16:57
Ілюстрація 29 бер. 2023 16:57
Ілюстрація 29 бер. 2023 16:57
Протокол комітету кредиторів 29 бер. 2023 16:57
Копії документів та матеріалів на лот 29 бер. 2023 16:57
Проєкт акту/договору 29 бер. 2023 16:57
Презентація 29 бер. 2023 16:57

Показати документи

Приховати документи

Історія аукціону

Учасники аукціону 11 учасників

Учасник Пропозиція Статус

Учасник:

Ім'я:
Нідзельський Олександр Володимирович
ІПН/РНОКПП:
3130600371

Пропозиція:

112 872,00 грн

Статус:

Переможець аукціону

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 9 квіт. 2023 12:41
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 9 квіт. 2023 11:17
Протокол аукціону 13 квіт. 2023 11:30

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 13 квіт. 2023 11:30
Інформація про часткову оплату 11 трав. 2023 14:28
Інформація про повний розрахунок 11 трав. 2023 14:29

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 13 вер. 2023 10:12

Документи, що подані з пропозицією 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 9 квіт. 2023 12:41
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 9 квіт. 2023 11:17
Протокол аукціону 13 квіт. 2023 11:30

Рішення відповідальної особи 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Протокол аукціону 13 квіт. 2023 11:30
Інформація про часткову оплату 11 трав. 2023 14:28
Інформація про повний розрахунок 11 трав. 2023 14:29

Документи договору 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 13 вер. 2023 10:12
Статус договору:
Акт/договір підтверджено
Номер договору:
Б/н
Назва договору:
Акт про придбання майна на аукціоні
Опис договору:
Акт про придбання майна, колісного транспортного засобу: FIAT LINEA, 2013 року випуску, що належить ТОВ "Остер", на аукціоні
Вартість договору
112 872,00 грн
Заключна вартість договору:
112 872,00 грн
Дата підписання договору:
25 квіт. 2023 14:05
Назва документу Тип документу Дата публікації
Підписаний акт/договір 13 вер. 2023 10:12

Часткову оплату здійснено:
Так
Період підписання протоколу:
10 квіт. 2023 16:55 – 18 квіт. 2023 16:55
Період оплати:
10 квіт. 2023 16:55 – 4 трав. 2023 16:55
Період підписання договору:
4 трав. 2023 16:55 – 14 трав. 2023 16:55

Учасник:

Ім'я:
Надточій Володимир Миколайович
ІПН/РНОКПП:
3231511212

Пропозиція:

112 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 6 квіт. 2023 09:20
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 6 квіт. 2023 09:20

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 6 квіт. 2023 09:20
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 6 квіт. 2023 09:20

Учасник:

Ім'я:
Гейко Марина Миколаївна
ЄДРПОУ:
44700416

Пропозиція:

101 000,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 10 квіт. 2023 10:54
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 квіт. 2023 10:54
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 квіт. 2023 10:54
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 квіт. 2023 10:55

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 10 квіт. 2023 10:54
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 квіт. 2023 10:54
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 квіт. 2023 10:54
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 квіт. 2023 10:55

Учасник:

Ім'я:
Козак Віталій Вікторович
ІПН/РНОКПП:
3454116079

Пропозиція:

87 700,00 грн

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 10 квіт. 2023 09:56
Витяг з ЄДРПОУ 10 квіт. 2023 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 квіт. 2023 09:56
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 квіт. 2023 10:03

Документи, що подані з пропозицією 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Витяг з ЄДРПОУ 10 квіт. 2023 09:56
Витяг з ЄДРПОУ 10 квіт. 2023 09:56
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 квіт. 2023 09:56
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 квіт. 2023 10:03

Учасник:

Ім'я:
Дьяков Владислав Вікторович
ІПН/РНОКПП:
3465305977

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 4 квіт. 2023 12:30

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 4 квіт. 2023 12:30

Учасник:

Ім'я:
Шалагон Анатолій Васильович
ІПН/РНОКПП:
3289518856

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 9 квіт. 2023 16:44

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 9 квіт. 2023 16:44

Учасник:

Ім'я:
Федоренко Анатолій Петрович
ІПН/РНОКПП:
2704801990

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Дарієнко Віктор Дмитрович
ІПН/РНОКПП:
2199301513

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 7 квіт. 2023 12:47

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 7 квіт. 2023 12:47

Учасник:

Ім'я:
Івченко Сергій Олександрович
ІПН/РНОКПП:
2763817977

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 7 квіт. 2023 16:52

Документи, що подані з пропозицією 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 7 квіт. 2023 16:52

Учасник:

Ім'я:
Любека Олександр Леонідович
ІПН/РНОКПП:
3146209270

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Немає завантажених документів
Немає завантажених документів

Учасник:

Ім'я:
Павлікова В.С.
ІПН/РНОКПП:
3111206272

Пропозиція:

Не вказано

Статус:

Не розглядався

Документи:

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 квіт. 2023 09:26
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 квіт. 2023 09:26

Документи, що подані з пропозицією 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Документи що підтверджують відповідність вимогам 10 квіт. 2023 09:26
Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску 10 квіт. 2023 09:26

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2968118291
Адреса:
Україна, 61045, Харківська область, Харків, вулиця Клочківська, 192-а, офіс 205
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1783
Дата видачі свідоцтва:
6 груд. 2016 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Семенов Дмитро Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380675717865

Показати контакти

Приховати контакти

Банківські реквізити

Плата за лот

Рахунок у валюті UAH (Українська гривня)

Назва банку:
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Міжнародний номер банківського рахунку IBAN:
UA183052990000026001006229768
ЄДРПОУ:
14360570
МФО:
305299
Найменування одержувача:
ТОВ "ОСТЕР"
ЄДРПОУ одержувача:
23103085

Показати банківські реквізити

Приховати банківські реквізити

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Семенов Дмитро Сергійович

Вас може зацікавити

Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO,2008 рік випуску,VIN KL1SF69YE8W005385

Легковий автомобіль CHEVROLET AVEO,2008 рік випуску,VIN KL1SF69YE8W005385
Ім'я:
Цуньовська Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380962133391 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44101445
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

51 758,82 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Любенко Наталя Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380965027381 ЄДРПОУ:
08734534
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

50 096,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж транспортного засобу ВАЗ 21070, заводський номер ХТА21070062362376, 2006 року випуску, державний реєстраційний номер ВМ0015ВТ

Продаж транспортного засобу ВАЗ 21070, заводський номер ХТА21070062362376, 2006 року випуску, державний реєстраційний номер ВМ0015ВТ
Ім'я:
Костєнніков Дмитро Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380542611250 ЄДРПОУ:
37846270
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

49 600,00 грн без ПДВ

Дивитись