Здійснення продажу колісного транспортного засобу: FIAT LINEA, 2013 року випуску, що належить ТОВ "Остер"

Продаж колісного транспортного засобу: FIAT LINEA, 2013 року випуску, р№АВ 9812 СА, №к: ZFA32300003214744, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Остер». Технічний стан: задовільний. Опис майна: Колісний транспортний засіб: FIAT LINEA, 2013 р.в., рNo АВ 9812 СА, №к:ZFA32300003214744, об’єм двигуна 1248 куб.см. , колір – сірий, тип-легковий седан-В, свідоцтво про реєстрацію СХО 211752. Колісний транспортний засіб має механічні ушкодження кузову, спостерігаються корозійні ушкодження в місцях механічних ушкоджень. (поріг (права сторона)). Спостерігаються ушкодження фарбувального шару та сколи: бамперів, лівої двері, задньої правої двері. Замовник аукціону: Арбітражний керуючий Семенов Дмитро Сергійович, що діє на підставі Свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1783 від 06.12.2016 року призначений господарським судом Черкаської області у справі про банкрутство №925/367/20 щодо Товариства з обмеженою відповідальністю "ОСТЕР" (ідентифікаційний код ЄДР 23103085), згідно з постановою від 09.12.2020 року. Спосіб отримання додаткової інформації про проведення аукціону: додаткову інформацію можна отримати в робочі дні з 09-00 до 17-00 годин за тел. +38 (067) 571 7865, електронна адреса: [email protected]. Перелік та реквізити авторизованих електронних майданчиків для сплати гарантійного внеску: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2 Розмір винагороди оператора: розмір винагороди оператора та порядок її сплати встановлено Розділом ІV «Порядку організації та проведення аукціонів з продажу майна боржників у справах про банкрутство (неплатоспроможність)», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №865 від 02.10.2019р., з наступними змінами (далі - Порядок), відповідно до п.39. Можливість надання переможцю податкової накладної відсутня.

Початкова ціна

116 232,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 28 лют. 2023 13:41

до 9 бер. 2023 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
28 лют. 2023 13:41 – 9 бер. 2023 20:00
Початок аукціону:
10 бер. 2023 12:10
Дата публікації:
28 лют. 2023 13:41
Період редагування:
28 лют. 2023 13:41 – 4 бер. 2023 18:00
Період питань:
28 лют. 2023 13:41 – 9 бер. 2023 18:00
Період відповідей:
28 лют. 2023 13:41 – 9 бер. 2023 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
BRE001-UA-20230228-26841
Гарантійний внесок:
11 623,20 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
1
Підтип процедури:
Перший повторний аукціон - без можливості зниження початкової ціни
Початкова ціна:
116 232,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Ні
Податкова накладна надається:
Ні
Мінімальний крок аукціону:
1 162,32 грн
№ справи про банкрутство:
№ 925/367/20
Найменування господарського суду:
Господарський суд Черкаської області
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Додаткову інформацію можна отримати в робочі дні з 09-00 до 17-00 годин за тел. +38 (067) 571 7865, електронна адреса: [email protected].
Перелік та вимоги до оформлення документів:
ФОП: Виписка з ЄДР, сплачений гарантійний внесок; Фіз. особа: паспорт, ідентифікаційний код, сплачений гарантійний внесок; Юр. особа: Витяг з ЄДР, сплачений гарантійни внесок.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Інформація про боржника

Назва:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Остер"
ЄДРПОУ:
23103085
Адреса:
Україна, 20301, Черкаська область, м. Умань, вул. Піонтковського, 10, офіс 212

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Продаж колісного транспортного засобу: FIAT LINEA, 2013 року випуску, р№АВ 9812 СА, №к: ZFA32300003214744, що належить Товариству з обмеженою відповідальністю «Остер». Технічний стан: задовільний. Опис майна: Колісний транспортний засіб: FIAT LINEA, 2013 р.в., рNo АВ 9812 СА, №к:ZFA32300003214744, об’єм двигуна 1248 куб.см. , колір – сірий, тип-легковий седан-В, свідоцтво про реєстрацію СХО 211752. Колісний транспортний засіб має механічні ушкодження кузову, спостерігаються корозійні ушкодження в місцях механічних ушкоджень. (поріг (права сторона)). Спостерігаються ушкодження фарбувального шару та сколи: бамперів, лівої двері, задньої правої двері.

Код CAV: 34111200-0 Легкові автомобілі типу «седан»
Код CPVS: QB23-5 З питань законодавства у сфері банкрутства

Кількість:

1 лот

Адреса:

Україна, 61145, Харківська область, м. Харків, вул. Заліська

Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
FIAT
Модель транспортного засобу:
LINEA
Рік випуску:
2013
Об'єм двигуна, см³:
1248.0
Тип палива:
Дизель
Тип коробки передач:
Механічна
Номер кузова або шасі (VIN-код):
ZFA32300003214744
Технічний стан:
Задовільний
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Колісний транспортний засіб має механічні ушкодження кузову, спостерігаються корозійні ушкодження в місцях механічних ушкоджень. (поріг (права сторона)). Спостерігаються ушкодження фарбувального шару та сколи: бамперів, лівої двері, задньої правої двері.

Документи аукціону 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 28 лют. 2023 13:41
Ілюстрація 28 лют. 2023 13:41
Ілюстрація 28 лют. 2023 13:41
Ілюстрація 28 лют. 2023 13:41
Ілюстрація 28 лют. 2023 13:41
Ілюстрація 28 лют. 2023 13:41
Ілюстрація 28 лют. 2023 13:41
Ілюстрація 28 лют. 2023 13:41
Ілюстрація 28 лют. 2023 13:41
Протокол комітету кредиторів 28 лют. 2023 13:41
Копії документів та матеріалів на лот 28 лют. 2023 13:41
Проєкт акту/договору 28 лют. 2023 13:41
Презентація 28 лют. 2023 13:41

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ІПН/РНОКПП:
2968118291
Адреса:
Україна, 61045, Харківська область, Харків, вулиця Клочківська, 192-а, офіс 205
№ свідоцтва про право на провадження діяльності арбітражного керуючого:
1783
Дата видачі свідоцтва:
6 груд. 2016 00:00

Основний контакт

Ім'я:
Семенов Дмитро Сергійович
E-mail:
Телефон:
+380675717865

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Арбітражний керуючий Семенов Дмитро Сергійович

Вас може зацікавити

Відчуження автомобіля Chevrolet Lacetti, 2004 року випуску, державний реєстраційний номер СВ0127АА, номер кузова (шасі) KL1NF196E4K055505.

Відчуження автомобіля Chevrolet Lacetti, 2004 року випуску, державний реєстраційний номер СВ0127АА, номер кузова (шасі) KL1NF196E4K055505.
Ім'я:
Мартиненко Лариса
E-mail: [email protected] Телефон: +380679862043 ЄДРПОУ:
44645586
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

80 012,92 грн без ПДВ

Дивитись