Продаж рухомого Майна (Автомобіля)
- Легковий автомобіль Mersedes-Benz S 430; - Державний номер ВН4250 ЕТ;
з 10 лип. 2024 10:24
до 4 серп. 2024 20:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Протокол аукціону
Переглянути
Про аукціон
Показати більше інформації
Приховати детальну інформацію
Список об’єктів
| № | Опис | Кількість | Адреса |
|---|---|---|---|
| 1 |
- Легковий автомобіль Merсedes-Benz S 430; - Державний номер ВН4250 ЕТ; - Iдентифікаційний номер WDB2200701A058236; - Рік випуску-1999; - Тип кузова- СЕДАН-8; - Комплектність-базова; - Двигун-V-4266 см3, бензин; - Колір-сірий; - Пробіг-858 тис.км; - Потребує ремонту; - На даний час не використовується; - Використовувався для перевезення керівництва підприємства; - Планові ТО проводилися вчасно, відповідно інструкції по експлуатації
Код CAV: 34000000-7 Транспортне обладнання та допоміжне приладдя до нього
|
Кількість: 1 штуки |
Адреса: Україна, 65121, Одеська область, Одеса, проспект Небесної Сотні 32-А |
|
Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
Merсedes-Benz
Модель транспортного засобу:
S 430
Рік випуску:
1999
Об'єм двигуна, см³:
4266.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Автоматична
Колір:
сірий
Пробіг, км:
858000.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
WDB2200701A058236
Комплектація:
базова
Технічний стан:
технічно несправний. Потребує ремонту
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Корозія кузова. Несправність електромережі
Координати:
Широта: 46.41039000 Довгота: 30.70332000
|
|||
Розташування на мапі
Документи аукціону 3 документи
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Ілюстрація | 10 лип. 2024 10:24 | |
| Типова форма договору | 10 лип. 2024 10:24 | |
| Копії документів та матеріалів на лот | 10 лип. 2024 10:24 |
Організатор
Основний контакт
Показати контакти
Приховати контакти
Корисні посилання
Список аукціонів організатора Товаривство з обмеженою відповідальністю "ОДЕСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАВОД"Вас може зацікавити
Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
109 467,00 грн без ПДВ
ДивитисьПродаж шиномонтажного обладнання: HOFMANN MONTY 3300, BRIGHT CB910 GB, AIRMEC 150
127 170,00 грн з ПДВ
ДивитисьАвтомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000
123 732,00 грн з ПДВ
Дивитись