Продаж рухомого Майна (Автомобіля)

- Легковий автомобіль Mersedes-Benz S 430; - Державний номер ВН4250 ЕТ;

Початкова ціна

141 019,67 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 13 черв. 2024 14:52

до 7 лип. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
13 черв. 2024 14:52 – 7 лип. 2024 20:00
Початок аукціону:
8 лип. 2024 12:10
Дата публікації:
13 черв. 2024 14:52
Період редагування:
13 черв. 2024 14:52 – 2 лип. 2024 18:00
Період питань:
13 черв. 2024 14:52 – 7 лип. 2024 18:00
Період відповідей:
13 черв. 2024 14:52 – 7 лип. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
ALE001-UA-20240613-70210
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
14 101,96 грн
Номер лоту:
1
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
141 019,67 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
1 410,19 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
м. Одеса, проспект Небесної Сотні 32-А, з понеділка по четвер, в роб. час з 9.00-16.00.
Додаткова інформація:
Дані контактної особи, яка може надати відповідні роз1яснення щодо Майна: БОЙКО Анатолій Григорович, конт. тел. 067-261-48-03

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

- Легковий автомобіль Merсedes-Benz S 430; - Державний номер ВН4250 ЕТ; - Iдентифікаційний номер WDB2200701A058236; - Рік випуску-1999; - Тип кузова- СЕДАН-8; - Комплектність-базова; - Двигун-V-4266 см3, бензин; - Колір-сірий; - Пробіг-858 тис.км; - Потребує ремонту; - На даний час не використовується; - Використовувався для перевезення керівництва підприємства; - Планові ТО проводилися вчасно, відповідно інструкції по експлуатації

Код CAV: 34000000-7 Транспортне обладнання та допоміжне приладдя до нього

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 65121, Одеська область, Одеса, проспект Небесної Сотні 32-А

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Реєстрація не вимагається
Марка транспортного засобу:
Merсedes-Benz
Модель транспортного засобу:
S 430
Рік випуску:
1999
Об'єм двигуна, см³:
4266.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Автоматична
Колір:
сірий
Пробіг, км:
858000.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
WDB2200701A058236
Комплектація:
базова
Технічний стан:
технічно несправний. Потребує ремонту
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Корозія кузова. Несправність електромережі
Координати:
Широта: 46.41039000 Довгота: 30.70332000

Розташування на мапі

Документи аукціону 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 13 черв. 2024 14:52
Типова форма договору 13 черв. 2024 14:52
Копії документів та матеріалів на лот 13 черв. 2024 14:52
Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування 17 черв. 2024 14:13

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
07756801
Адреса:
Україна, 65121, Одеська область, Одеса, Небесної Сотні 32-А
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ №122/АГ від 12.03.2024

Основний контакт

Ім'я:
Моісєєв Борис Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380683085854

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора Товаривство з обмеженою відповідальністю "ОДЕСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАВОД"

Вас може зацікавити

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.

Про проведення аукціону з продажу майна, в процедурі банкрутства ТОВ «СРЗ», код ЄДРПОУ 32183383, порушеній господарським судом Донецької області, справа №905/694/21.
Ім'я:
Горьовий Володимир Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380980250145 ІПН/РНОКПП:
3301312793
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

109 467,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж шиномонтажного обладнання: HOFMANN MONTY 3300, BRIGHT CB910 GB, AIRMEC 150

Продаж шиномонтажного обладнання: HOFMANN MONTY 3300, BRIGHT CB910 GB, AIRMEC 150
Ім'я:
Юрович Денис Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380673823326 ЄДРПОУ:
14305909
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

127 170,00 грн з ПДВ

Дивитись

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ,рік випуску 2000 Автомобіль РАФ 22038 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 413-40КА ,рік випуску 1995 Автомобіль SKODA FELICIA COMBI легковий універсал, держ. реєстраційний номер 527-09КА ,рік випуску 2001 Автомобіль ЗИЛ 431410 платформа, держ. реєстраційний номер АА8217АК ,рік випуску 1988 Автомобіль FORD TRANSIT вантажопасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 04972КА, рік випуску 1993 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 11186КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21074 легковий седан, держ. реєстраційний номер 17207КА, рік випуску 1998 Автомобіль ВАЗ-21043 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 28271КА, рік випуску 2000 Автомобіль ВАЗ-21110 легковий універсал, держ. реєстраційний номер 29987КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 вантажопасажирський, держ. реєстраційний номер 03575КА, рік випуску 1998 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон, держ. реєстраційний номер 32677КА, рік випуску 2001 Автомобіль ГАЗ-2705 фургон ізотермічний-В, держ. реєстраційний номер 37768КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ 2705 вантажний фургон-В, держ. реєстраційний номер 44629КА, рік випуску 2002 Автомобіль ГАЗ-32213 пасажирський мікроавтобус, держ. реєстраційний номер 239-19КА, рік випуску 2000

Автомобіль ГАЗ 3302 фургон ізотермічний, держ. реєстраційний номер 033-42КА ,рік випуску 1999 Автомобіль ГАЗ 3307 бортовий вантажний, держ. реєстраційний номер 128-72КА ,рік випуску 2000 Автомобіль ГАЗ 2705 фургон вантажний, держ. реєстраційний номер 274-23КА ...
Ім'я:
Савчук Святослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380675342501 ЄДРПОУ:
05415852
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

123 732,00 грн з ПДВ

Дивитись