Повторний аукціон. Автомобіль RENAULT LAGUNA ВС9864АВ, 1998 року випуску, реєстраційний номер ВС9864АВ

Повторний аукціон. Автомобіль RENAULT LAGUNA ВС9864АВ, 1998 року випуску, реєстраційний номер ВС9864АВ. Тип транспортного засобу - Загальний легковий хетчбек-В, колір - червоний. Об'єм двигуна - 1600 куб. см. На кінцеву цінову пропозицію Переможця буде нараховане ПДВ у розмірі 20%. Більш детальну інформацію (фото, технічну специфікацію, оголошення та проєкт договору) дивіться у вкладеннях.

Початкова ціна

27 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 4 бер. 2024 12:57

до 25 бер. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
4 бер. 2024 12:57 – 25 бер. 2024 20:00
Початок аукціону:
26 бер. 2024 12:15
Дата публікації:
4 бер. 2024 12:57
Період редагування:
4 бер. 2024 12:57 – 20 бер. 2024 18:00
Період питань:
4 бер. 2024 12:57 – 25 бер. 2024 18:00
Період відповідей:
4 бер. 2024 12:57 – 25 бер. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
ALE001-UA-20240304-91655
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
2 700,00 грн
Ідентифікатор попереднього аукціону:
Стартова вартість попереднього аукціону:
54 000,00 грн з ПДВ
Розмір знижки від попереднього аукціону:
50 %
Номер лоту:
002
Лот виставляється на торги:
Вдруге
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
27 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
270,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Огляд здійснюється за адресою: вул. Зарічна, 150 в селі Станиля Дрогобицького району Львівської області. Розклад: пн. – пт.: з 8:00 до 17:00 за попередньою домовленістю. Огляд майна може проводитися не пізніше кінцевої дати прийому пропозицій від Учасників.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Покупець приймає ТЗ за адресою: вул. Зарічна, 150 в селі Станиля Дрогобицького району Львівської області . Витрати, пов'язані з продажем ТЗ, у тому числі витрати за нотаріальне посвідчення договору купівлі – продажу транспортного засобу, переоформлення ТЗ на нового власника, транспортування ТЗ, несе покупець. Передача ТЗ покупцю здійснюється після 100 % оплати вартості ТЗ.
Додаткова інформація:
Реквізити рахунку для проведення розрахунків переможцями електронного аукціону - UA478201720313291001204005758 в ДКС України

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Повторний аукціон. Автомобіль RENAULT LAGUNA ВС9864АВ, 1998 року випуску, реєстраційний номер ВС9864АВ. Тип транспортного засобу - Загальний легковий хетчбек-В, колір - червоний. Об'єм двигуна - 1600 куб. см. Базове шассі VF1B5680518109313.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 82200, Львівська область, ТРУСКАВЕЦЬ, вулиця Степана Бандери, 71, Трускавець,

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Марка транспортного засобу:
RENAULT
Модель транспортного засобу:
LAGUNA
Рік випуску:
1998
Об'єм двигуна, см³:
1600.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
червоний
Пробіг, км:
591846.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
VF1B5680518109313
Комплектація:
базова
Технічний стан:
стан незадовільний
Потреба в ремонті:
Так
Опис пошкоджень:
Двигун - необхідна заміна кілець вкладишів, масляного насоса; Двигун - необхідна заміна патрубків та шлангів; Зчеплення несправне - необхідна заміна; Передня підвіска - необхідна заміна нижніх ричагів, передніх амортизаторних стійок; Рульове управління - необхідно провести ремонт рульової рейки, та замінити рульові тяги; Гальма - необхідна заміна колодок, шлангів, гальмівних барабанів та супортів; Фари передні, фонарі задні - непридатні до експлуатації необхідна заміна; Аккумулятор - вийшов з ладу необхідна заміна; Кузов - необхідний капітальний ремонт кузова, зварка, фарбування; Автомобіль технічно несправний, до експлуатації не придатний
Координати:
Широта: 49.27171085708349 Довгота: 23.510141372680664 Висота: 16

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Ілюстрація 4 бер. 2024 12:57
Копії документів та матеріалів на лот 4 бер. 2024 12:57
Копії документів та матеріалів на лот 4 бер. 2024 12:57
Копії документів та матеріалів на лот 4 бер. 2024 12:57
Копії документів та матеріалів на лот 4 бер. 2024 12:57
Копії документів та матеріалів на лот 4 бер. 2024 12:57
Копії документів та матеріалів на лот 4 бер. 2024 12:57
Копії документів та матеріалів на лот 4 бер. 2024 12:57
Типова форма договору 4 бер. 2024 12:57

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
20760948
Адреса:
Україна, 82200, Львівська область, місто Трускавець, Степана Бандери, 71

Основний контакт

Ім'я:
Галик Ірина Миронівна
E-mail:
Телефон:
+380324761535

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора МРЦ МВС УКРАЇНИ "ПЕРЛИНА ПРИКАРПАТТЯ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Поляков Григорій Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380612190602 ЄДРПОУ:
44118663
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

50 153,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж транспортного засобу ВАЗ 21070, заводський номер ХТА21070062362376, 2006 року випуску, державний реєстраційний номер ВМ0015ВТ

Продаж транспортного засобу ВАЗ 21070, заводський номер ХТА21070062362376, 2006 року випуску, державний реєстраційний номер ВМ0015ВТ
Ім'я:
Костєнніков Дмитро Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380542611250 ЄДРПОУ:
37846270
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

49 600,00 грн без ПДВ

Дивитись

Відчуження автомобіля ВАЗ-21043, 1999 року випуску, державний реєстраційний номер СВ9545АС, номер кузова (шасі) XTA210430Y0754256.

Відчуження автомобіля ВАЗ-21043, 1999 року випуску, державний реєстраційний номер СВ9545АС, номер кузова (шасі) XTA210430Y0754256.
Ім'я:
Мартиненко Лариса
E-mail: [email protected] Телефон: +380679862043 ЄДРПОУ:
44645586
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

27 357,28 грн без ПДВ

Дивитись