Автомобіль RENAULT LAGUNA ВС9864АВ, 1998 року випуску, реєстраційний номер ВС9864АВ

Автомобіль RENAULT LAGUNA ВС9864АВ, 1998 року випуску, реєстраційний номер ВС9864АВ. Тип транспортного засобу - Загальний легковий хетчбек-В, колір - червоний. Об'єм двигуна - 1600 куб. см. На кінцеву цінову пропозицію Переможця буде нараховане ПДВ у розмірі 20%. Більш детальну інформацію (фото, технічну специфікацію, оголошення та проєкт договору) дивіться у вкладеннях.

Початкова ціна

54 000,00 грн

без ПДВ
Аукціон не відбувся
Переглянути в кабінеті
Прийняття заяв на участь

з 7 лют. 2024 15:32

до 28 лют. 2024 20:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Аукціон завершено
не було
Подача пропозицій:
7 лют. 2024 15:32 – 28 лют. 2024 20:00
Початок аукціону:
29 лют. 2024 12:25
Дата публікації:
7 лют. 2024 15:32
Період редагування:
7 лют. 2024 15:32 – 23 лют. 2024 18:00
Період питань:
7 лют. 2024 15:32 – 28 лют. 2024 18:00
Період відповідей:
7 лют. 2024 15:32 – 28 лют. 2024 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Протокол аукціону

Про аукціон

Ідентифікатор аукціону:
ALE001-UA-20240207-71761
Реєстраційний внесок:
340,00 грн
Гарантійний внесок:
5 400,00 грн
Номер лоту:
20760948
Лот виставляється на торги:
Вперше
Мінімальна кількість учасників:
2
Початкова ціна:
54 000,00 грн без ПДВ
На фінальну суму нараховується ПДВ:
Так
Мінімальний крок аукціону:
540,00 грн
Порядок ознайомлення з майном, час і місце проведення огляду об’єкта:
Огляд здійснюється за адресою: вул. Зарічна, 150 в селі Станиля Дрогобицького району Львівської області. Розклад: пн. – пт.: з 8:00 до 17:00 за попередньою домовленістю. Огляд майна може проводитися не пізніше кінцевої дати прийому пропозицій від Учасників.
Перелік та вимоги до оформлення документів:
Покупець приймає ТЗ за адресою: вул. Зарічна, 150 в селі Станиля Дрогобицького району Львівської області . Витрати, пов'язані з продажем ТЗ, у тому числі витрати за нотаріальне посвідчення договору купівлі – продажу транспортного засобу, переоформлення ТЗ на нового власника, транспортування ТЗ, несе покупець. Передача ТЗ покупцю здійснюється після 100 % оплати вартості ТЗ.
Додаткова інформація:
Реквізити рахунку для проведення розрахунків переможцями електронного аукціону - UA478201720313291001204005758 в ДКС України

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Список об’єктів

Опис Кількість Адреса
1

Автомобіль RENAULT LAGUNA ВС9864АВ, 1998 року випуску, реєстраційний номер ВС9864АВ. Тип транспортного засобу - Загальний легковий хетчбек-В, колір - червоний. Об'єм двигуна - 1600 куб. см. Базове шассі VF1B5680518109313.

Код CAV: 34110000-1 Легкові автомобілі

Кількість:

1 штуки

Адреса:

Україна, 82200, Львівська область, ТРУСКАВЕЦЬ, вулиця Степана Бандери, 71, Трускавець,

Тип:
Майно
Стан державної реєстрації:
Не зареєстровано
Марка транспортного засобу:
RENAULT
Модель транспортного засобу:
LAGUNA
Рік випуску:
1998
Об'єм двигуна, см³:
1600.0
Тип палива:
Бензин
Тип коробки передач:
Механічна
Колір:
червоний
Пробіг, км:
591846.0
Номер кузова або шасі (VIN-код):
VF1B5680518109313
Комплектація:
базова
Технічний стан:
стан незадовільний
Потреба в ремонті:
Ні
Опис пошкоджень:
Двигун - необхідна заміна кілець вкладишів, масляного насоса; Двигун - необхідна заміна патрубків та шлангів; Зчеплення несправне - необхідна заміна; Передня підвіска - необхідна заміна нижніх ричагів, передніх амортизаторних стійок; Рульове управління - необхідно провести ремонт рульової рейки, та замінити рульові тяги; Гальма - необхідна заміна колодок, шлангів, гальмівних барабанів та супортів; Фари передні, фонарі задні - непридатні до експлуатації необхідна заміна; Аккумулятор - вийшов з ладу необхідна заміна; Кузов - необхідний капітальний ремонт кузова, зварка, фарбування; Автомобіль технічно несправний, до експлуатації не придатний
Координати:
Широта: 49.27171085708349 Довгота: 23.510141372680664 Висота: 16

Розташування на мапі

Документи аукціону 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копії документів та матеріалів на лот 7 лют. 2024 15:32
Копії документів та матеріалів на лот 7 лют. 2024 15:32
Копії документів та матеріалів на лот 7 лют. 2024 15:32
Ілюстрація 7 лют. 2024 15:32
Типова форма договору 7 лют. 2024 15:32
Ілюстрація 7 лют. 2024 15:32
Копії документів та матеріалів на лот 7 лют. 2024 15:32
Ілюстрація 7 лют. 2024 15:32
Погодження змін до опису лоту. Опис причин редагування 7 лют. 2024 16:01

Показати документи

Приховати документи

Організатор

Назва:
ЄДРПОУ:
20760948
Адреса:
Україна, 82200, Львівська область, місто Трускавець, Степана Бандери, 71

Основний контакт

Ім'я:
Гентош Олег Богданович
E-mail:
Телефон:
+380974323088

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список аукціонів організатора МРЦ МВС УКРАЇНИ "ПЕРЛИНА ПРИКАРПАТТЯ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Поляков Григорій Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380612190602 ЄДРПОУ:
44118663
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

87 915,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Поляков Григорій Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380612190602 ЄДРПОУ:
44118663
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

50 153,00 грн без ПДВ

Дивитись

Продаж автомобіля ВАЗ 21140, державний номер АА2017АІ, 2005 року випуску

Продаж автомобіля ВАЗ 21140, державний номер АА2017АІ, 2005 року випуску
Ім'я:
Гура Тетяна Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442981005 ЄДРПОУ:
03494238
Початкова ціна
Щоб зберегти і відстежувати цікавий для вас аукціон необхідно зареєструватись

58 166,67 грн без ПДВ

Дивитись