Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Тендери на бпла (дрони)
-
ID: UA-2026-09-03-015226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОптичний модуль «ASTRALEXPRESS» 15 км (тубус литий), комплект з TX модулем; Модуль перетворення оптичного сигналу (наземна станція) 80 км.
Оголошено3 вер. 21:56
Прийом пропозицій9 вер. 21:45 – 12 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-014019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКвадрокоптери DJI Matrice 4T (CP.EN.00000546.02)
Оголошено3 вер. 17:27
Прийом пропозицій3 вер. 17:27 – 8 вер. 04:00 -
ID: UA-2026-09-03-013860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКвадрокоптер DJI Avata 360 Fly More Combo DJI RC 2 (CP.FP.00000317.01)
Оголошено3 вер. 17:37
Прийом пропозицій3 вер. 17:37 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПропелери для дронів, Matrice 4, Autel 4T/4N, Mavic 3
Оголошено3 вер. 16:43
Прийом пропозицій3 вер. 16:43 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПропелер для дрона Autel 4T/4N Series (Пара) 1158 СCW\CW згідно коду ДК 021:2015 - 34710000-7 – Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
Оголошено3 вер. 16:39
Прийом пропозицій3 вер. 16:39 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-012287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронний регулятор швидкості Aocoda ESC 80A 8S
Оголошено3 вер. 16:11
Прийом пропозицій3 вер. 16:11 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-012269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКомплект пропелерів DJI Matrice 4 (CP.EN.00000557.01) згідно коду ДК 021:2015 - 34710000-7 – Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
Оголошено3 вер. 16:11
Прийом пропозицій3 вер. 16:11 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-012174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПромисловий квадрокоптер
Оголошено3 вер. 16:04
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 10 жовт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-010955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКвадрокоптери
Оголошено3 вер. 15:30
Прийом пропозицій3 вер. 15:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-010301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПропелери для дронів
Оголошено3 вер. 15:11
Прийом пропозицій3 вер. 15:11 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-008514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКвадрокоптер DJI Matrice 4T
Оголошено3 вер. 14:19
Прийом пропозицій3 вер. 14:19 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-007884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКамера для лідарної зйомки
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено3 вер. 13:55
Прийом пропозицій3 вер. 13:55 – 19 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-006225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКвадрокоптер DJI Matrice 4T
Оголошено3 вер. 12:38
Прийом пропозицій3 вер. 12:38 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-005490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКвадрокоптери
Ім'я:Погорєлов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380687284130 ЄДРПОУ:26621254Оголошено3 вер. 12:05
Прийом пропозицій3 вер. 12:05 – 11 вер. 12:07 -
ID: UA-2026-09-03-003512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПропелери для дронів
Оголошено3 вер. 11:01
Прийом пропозицій3 вер. 11:01 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-001806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПлата ініціації корисного навантаження FCAT V.1.0 для БпЛА
Оголошено3 вер. 10:00
Прийом пропозицій9 вер. 20:00 – 14 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-001576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплект обладнання для підготовки зовнішніх пілотів безпілотних систем (Мобільне автоматизоване робоче місце, пульт управління безпілотних систем, відеоокуляри для безпілотних систем)
Оголошено3 вер. 09:50
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 15 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-014289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПульт керування RadioMaster TX16S Mark II Max Pro (MCK Edition/ELRS/M2) (10 шт.)
Оголошено2 вер. 21:38
Прийом пропозицій2 вер. 21:38 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-014049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКвадрокоптер DJI Matrice 4T (CP.EN.00000546.02)
Оголошено2 вер. 20:01
Прийом пропозицій2 вер. 20:01 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПропелери для DJI Matrice 4
Оголошено2 вер. 19:10
Прийом пропозицій2 вер. 19:10 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення