Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина покрівлі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 10 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71

Орендна плата

2 762,01 грн

без ПДВ
Строк оренди

2 роки 11 місяців

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20260901-82556
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
1 вер. 15:43
Дата редагування:
1 вер. 15:43

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
35256829 від 24.01.2020р.

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Про погодження КНП «Хмільницька ЦЛ» наміру передачі майна в оренду Рішення № 562 від 13.08.2026р. виконавчого комітету Хмільницької міської ради

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Про погодження КНП «Хмільницька ЦЛ» наміру передачі майна в оренду Рішення № 562 від 13.08.2026р. виконавчого комітету Хмільницької міської ради

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення №562 від 13.08.2026р
Чи є об'єкт пам'яткою культурної спадщини:
Ні

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
2 роки 11 місяців
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
13. Погодити комунальному некомерційному підприємству «Хмільницька центральна лікарня» Хмільницької міської ради намір передачі майна в оренду, а саме: частини покрівлі будівлі що перебуває на балансі КНП «Хмільницька ЦЛ» площею 10 кв. м за адресою: Вінницька обл., м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, для розміщення телекомунікаційного обладнання.

Графік оренди

Кількість годин:
1 година в місяць

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
2 762,01 грн без ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
18 %
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
пункт 8
Первісна балансова вартість:
12 104 992,09 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
12 104 992,09 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
12 104 992,09 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
29 черв. 21:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
Бучинська Н.М. Свідоцтво ФДМУ №2963/2025 від 12.11.2025р.Процедура електронного аукціону проводиться з дотриманням вимог Постанови КМУ №1032 від 22.09.2023 р. Переможець аукціону відшкодовує Організатору аукціону витрати, понесені на виконання незалежної оцінки майна, в розмірі 4 800,00 грн. Договір оренди укладається з переможцем електронного аукціону протягом 20-ти робочих днів з дати формування протоколу про результати електронного аукціону в електронній торговій системі. Додаткові вимоги до учасників торгів: - відсутність дебіторської заборгованості перед орендодавцем; - лист-згода у довільній формі з умовами договору оренди майна
Вартість оцінки:
4 800,00 грн без ПДВ
Сума компенсації:
4 800,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина покрівлі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 10 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

10 кв. м

Адреса:

Україна, Вінницька область, Хмільник, вул. Монастирська, будинок 71
Опис:
Стан задовільний. Функціональне призначення - розміщення телекомунікаційного обладнання Орендаря для ведення господарської діяльності. Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина покрівлі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 10 м2, за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
10.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
6537.4
Рік будівництва:
1979
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Мансардний
Технічний стан об'єкта:
Стан задовільний. Функціональне призначення - розміщення телекомунікаційного обладнання Орендаря для ведення господарської діяльності. Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина покрівлі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 10 м2, за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
74.0
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
компенсації балансоутримувачу сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт оренди
Координати:
Широта: 49.5421398 Довгота: 27.9433023

Розташування на мапі

Документи об'єкту 8 документів

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
01982695
Адреса:
Україна, 22000, Вінницька область, Хмільник, ВУЛИЦЯ МОНАСТИРСЬКА, будинок 71, КОАТУУ: 0510900000, ХМІЛЬНИК
Інформація щодо підтвердження повноважень:
СТАТУТ затверджено рішенням 67 сесії Хмільницької міської ради 8 скликання від 27.11.2024р. №3051

Основний контакт

Ім'я:
Зубенко Сергій Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380674957998

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Хмільницька центральна лікарня" Хмільницької міської ради
ЄДРПОУ:
01982695
Адреса:
Україна, 22000, Вінницька область, Хмільник, ВУЛИЦЯ МОНАСТИРСЬКА, будинок 71, КОАТУУ: 0510900000, ХМІЛЬНИК
Інформація щодо підтвердження повноважень:
СТАТУТ затверджено рішенням 67 сесії Хмільницької міської ради 8 скликання від 27.11.2024р. №3051

Основний контакт

Ім'я:
Зубенко Сергій Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380674957998

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Комунальне некомерційне підприємство "Хмільницька центральна лікарня" Хмільницької міської ради

Вас може зацікавити

Частина нежитлового приміщення будівлі школи площею 9 кв.м за адресою: м.Козятин, вул. Винниченка, 29

Частина нежитлового приміщення будівлі школи площею 9 кв.м за адресою: м.Козятин, вул. Винниченка, 29
Ім'я:
Петрик Тетяна Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380637014632 ЄДРПОУ:
23101028
Орендна плата

159,18 грн без ПДВ

Строк оренди

1 рік

Площа

9 кв. м

Дивитись

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця
Ім'я:
Баліцький Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380965668836 ЄДРПОУ:
20098076
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

13.78 кв. м

Дивитись

Державне майно – нежитлове вбудоване приміщення № 29, площею 12,8 кв.м, на 1-му поверсі триповерхового адміністративного корпусу (літ.А), за адресою: вул. Гоголя, 10, м.Вінниця, 21018.

Державне майно – нежитлове вбудоване приміщення № 29, площею 12,8 кв.м, на 1-му поверсі триповерхового адміністративного корпусу (літ.А), за адресою: вул. Гоголя, 10, м.Вінниця, 21018.
Ім'я:
Нагірняк Інна Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380432675217 ЄДРПОУ:
42964094
Орендна плата

2 861,06 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

12.8 кв. м

Дивитись