Оренда державного нерухомого майна – нежитлових приміщень загальною площею 12,0 кв.м (частина даху площею 3,0 кв.м та асфальтований майданчик 9,0 кв.м), що розміщене за адресою:04128, м. Київ, вул. Мрії (Академіка Туполєва), 19, та обліковується на балансі Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в м. Києві (філія ГСЦ МВС). Ключ 7200. Додаткова угода від 23.09.2021 № 5623/15 про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до державної власності № 5623 від 17.09.2010.

Дія 1

Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20260828-19865
Опис:
Прийняти рішення щодо продовження : договір оренди від 17.09.2010 № 5623 нерухомого майна - нежитлові приміщення загальною площею 12,0 кв.м (частина даху площею 3,0 кв.м та асфальтований майданчик 9,0 кв.м), що розміщене за адресою:04128, м. Київ, вул. Мрії (Академіка Туполєва), 19, може бути продовжений з існуючим орендарем або укладений з новим орендарем шляхом проведення аукціону.
Дата публікації:
28 серп. 15:29
Дата редагування:
28 серп. 15:29
Пов'язаний об'єкт:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву
ЄДРПОУ:
19030825
Адреса:
Україна, 01032, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 50-Г, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 18.04.2023 № 712 та зареєстрованого Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією №1000741070029027343 від 01.05.2023

Основний контакт

Ім'я:
Заремба Тетяна Вікторівна
E-mail:
Телефон:
+380442810027
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 28 серп. 15:29

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію