Будівля Симонівського ліцею

Орендна плата

1,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

30 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20260828-00035
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
28 серп. 11:24
Дата редагування:
28 серп. 12:18

Галерея 10 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
1746781556212

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Про намір передачі в оренду та включення до Переліку другого типу об’єктів комунального майна Гощанської територіальної громади для передачі майна в оренду без проведення аукціону нерухомого майна Симонівського ліцею за адресою: провулок Шкільний, 18, с. Франівка, Рівненський район, Рівненська область 21.08.2026 № 4299

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Лист Щодо надання інформації та розгляду питання про передачу майна в оренду від 19.08.2026 № 01-23/100

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Про намір передачі в оренду та включення до Переліку другого типу об’єктів комунального майна Гощанської територіальної громади для передачі майна в оренду без проведення аукціону нерухомого майна Симонівського ліцею за адресою: провулок Шкільний, 18, с. Франівка, Рівненський район, Рівненська область 21.08.2026 № 4299

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається
Чи є об'єкт пам'яткою культурної спадщини:
Ні

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
30 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Надання послуг навчально-практичного, технічного, інформаційно-технологічного, профорієнтаційного, культурно- освітнього характеру, які не можуть бути забезпечені безпосередньо Симонівським ліцеєм та пов'язані із забезпеченням освітнього процесу або обслуговуванням його учасників, КВЕД 85.31 «Загальна середня освіта».

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн без ПДВ
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
пункт 13 Методики розрахунку орендної плати, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 № 630, та становить 1 (одна) грн.
Первісна балансова вартість:
25 257,00 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
4 321,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Будівля Симонівського ліцею

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

531.9 кв. м

Адреса:

Україна, 35439, Рівненська область, Франівка, провулок Шкільний, 18
Опис:
1 поверхова будівля Симонівського ліцею, літери за планом А-1 будівля школи, Пд1 підвал, Пд2 підвал, а тамбур, а1 навіс, а2 вхід в підвал, а3 вхідні східці, а4 вхідні східці, а5 вхідні східці, Г вбиральня, №1 огорожа, 1 замощення.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
531.9
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.5711260 Довгота: 26.6789384
2

будівля котельні

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

21.6 кв. м

Адреса:

Україна, 35439, Рівненська область, Франівка, провулок Шкільний, будинок 18
Опис:
1 поверхова будівля котельні, літери по плану В-1 будівля котельні.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
21.6
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.5711260 Довгота: 26.6789384
3

будівля спортзалу

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

246.5 кв. м

Адреса:

Україна, 35439, Рівненська область, Франівка, провулок Шкільний, будинок 18
Опис:
1 поверхова будівля спортзалу, літери по плану Б-1 будівля спортзалу

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
246.5
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.5711260 Довгота: 26.6789384

Розташування на мапі

Документи об'єкту 14 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 28 серп. 11:24
Не вказано 28 серп. 11:24
Не вказано 28 серп. 11:24
Не вказано 28 серп. 11:24
Не вказано 28 серп. 11:24
Не вказано 28 серп. 11:24
Не вказано 28 серп. 11:24
Не вказано 28 серп. 11:24
Не вказано 28 серп. 11:24
Не вказано 28 серп. 11:24
Не вказано 28 серп. 11:24
Не вказано 28 серп. 11:24
Не вказано 28 серп. 11:24
Не вказано 28 серп. 12:18

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04385416
Адреса:
Україна, 35400, Рівненська область, Гоща, Незалежності, 72, КОАТУУ: 5621255100, ГОЩА
Інформація щодо підтвердження повноважень:
рішення Гощанської селищної ради від 26.11.2020 № 1 "Про початок повноважень Гощанського селищного голови"

Основний контакт

Ім'я:
Панчук Микола
E-mail:
Телефон:
+380962616704
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Симонівський ліцей Гощанської селищної ради Рівненської області
ЄДРПОУ:
22557878
Адреса:
Україна, 35408, Рівненська область, Симонів, вул.Хабарська, будинок 150, КОАТУУ: 5621287501, СИМОНІВ

Основний контакт

Ім'я:
Опанасюк Сергій Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380988373869

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Гощанська селищна рада

Вас може зацікавити

Приміщення будинку культури села Береги, загальною площею 486,1 кв.м, інвентарний номер 0101003, що знаходиться в селі Береги, вул. Млинівська, 105, Дубенського району Рівненської області

Приміщення будинку культури села Береги, загальною площею 486,1 кв.м, інвентарний номер 0101003, що знаходиться в селі Береги, вул. Млинівська, 105, Дубенського району Рівненської області
Ім'я:
Костроміна Алла
E-mail: [email protected] Телефон: +380992160942 ЄДРПОУ:
04386338
Орендна плата

486,10 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

486.1 кв. м

Дивитись

Частина приміщення Здолбунівського центру культури і дозвілля площа 3,9 кв.м. за адресою : м. Здолбунів, вул. Незалежності, буд.41 Рівненська область

Частина приміщення Здолбунівського центру культури і дозвілля площа 3,9 кв.м. за адресою : м. Здолбунів, вул. Незалежності, буд.41 Рівненська область
Ім'я:
Теребійчук Валентина Георгіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380973597069 ЄДРПОУ:
44394423
Орендна плата

200,00 грн з ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців

Площа

895.5 кв. м

Дивитись

Державне майно - частина приміщення уніфікованого цех-складу ПАС-7 «Сарни» площею 594,60 кв.м, розташованого за адресою: Рівненська область, м.Сарни, вул.Технічна, 2, що перебуває на балансі філії «Рівненський державний обласний навчально-курсовий комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс»

Державне майно - частина приміщення уніфікованого цех-складу ПАС-7 «Сарни» площею 594,60 кв.м, розташованого за адресою: Рівненська область, м.Сарни, вул.Технічна, 2, що перебуває на балансі філії «Рівненський державний обласний навчально-курсовий комбінат» УД...
Ім'я:
Осіпчук Лідія Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +38036383483 ЄДРПОУ:
42956062
Орендна плата

2 701,63 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

594.6 кв. м

Дивитись