Оренда частини приміщень будівлі поліклініки з добудовою, 99,4 кв. м, вул. Незалежності, 82а, селище Гоща, Рівненський район, Рівненська область

Орендна плата

56 372,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20260827-94982
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
27 серп. 09:59
Дата редагування:
27 серп. 15:44

Галерея 11 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Витяг з ДРРП від 07.05.2025, індексний номер витягу 425717077, реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 1560864656212

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Гощанської селищної ради від 21.08.2026 № 4296 "Про намір передачі в оренду та включення до Переліку другого типу об’єктів комунального майна Гощанської територіальної громади для передачі майна в оренду без проведення аукціону частини приміщень будівлі поліклініки з добудовою за адресою: вул. Незалежності, 82а, селище Гоща, що перебуває на балансі КНП «Гощанський ЦПМСД»

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Лист КНП "Гощанський ЦПМСД" від 10.08.2026 № 253

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Гощанської селищної ради від 21.08.2026 № 4296 "Про намір передачі в оренду та включення до Переліку другого типу об’єктів комунального майна Гощанської територіальної громади для передачі майна в оренду без проведення аукціону частини приміщень будівлі поліклініки з добудовою за адресою: вул. Незалежності, 82а, селище Гоща, що перебуває на балансі КНП «Гощанський ЦПМСД»

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Гощанської селищної ради від 21.08.2026 № 4296 "Про намір передачі в оренду та включення до Переліку другого типу об’єктів комунального майна Гощанської територіальної громади для передачі майна в оренду без проведення аукціону частини приміщень будівлі поліклініки з добудовою за адресою: вул. Незалежності, 82а, селище Гоща, що перебуває на балансі КНП «Гощанський ЦПМСД»
Чи є об'єкт пам'яткою культурної спадщини:
Ні

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Для розміщення установ і організацій, діяльність яких фінансується за рахунок державного або місцевих бюджетів

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
56 372,00 грн без ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
4 %
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
п. 5 додатку 1 до Методики розрахунку орендної плати за державне майно, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 № 630
Первісна балансова вартість:
387 731,21 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
126 579,00 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
1 409 300,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
13 серп. 21:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
ПП "Експерт-Рівне-Консалт"
Вартість оцінки:
7 000,00 грн без ПДВ
Сума компенсації:
7 000,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина приміщень будівлі поліклініки з добудовою загальною площею 99,4 кв. м, розташованих за адресою: вул. Незалежності, 82а, селище Гоща, Рівненський район, Рівненська область.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

99.7 кв. м

Адреса:

Україна, 35400, Рівненська область, Гоща, Незалежності, 82а
Опис:
Частина приміщень будівлі поліклініки з добудовою загальною площею 99,4 кв. м, розташованих за адресою: вул. Незалежності, 82а, селище Гоща, Рівненський район, Рівненська область, а саме: - приміщення першого поверху загальною площею 16,6 кв. м складається з двох приміщень: коридор (№ 145 у техпаспорті) - 1,9 кв. м та приймальня (№ 144 у техпаспорті) - 14,7 кв. м, що мають окремий вхід з бокового фасаду будівлі; - приміщення підвального поверху загальною площею 82,8 кв. м складається з двох приміщень: коридор (№ 301 у техпаспорті) - 41,0 кв. м та приміщення для занять (№ 302 у техпаспорті) - 41,8 кв. м, що мають окремий вхід з бокового фасаду будівлі.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
99.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
2126.7
Технологія будівництва:
Цегла
Номер поверху або поверхів:
1, підвал
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
50.0
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.6053668 Довгота: 26.6837862

Розташування на мапі

Документи об'єкту 13 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 27 серп. 09:59
Не вказано 27 серп. 09:59
Не вказано 27 серп. 09:59
Не вказано 27 серп. 09:59
Не вказано 27 серп. 09:59
Не вказано 27 серп. 09:59
Не вказано 27 серп. 09:59
Не вказано 27 серп. 09:59
Не вказано 27 серп. 09:59
Не вказано 27 серп. 10:07
Не вказано 27 серп. 09:59
Не вказано 27 серп. 09:59
Не вказано 27 серп. 09:59

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04385416
Адреса:
Україна, 35400, Рівненська область, Гоща, Незалежності, 72, КОАТУУ: 5621255100, ГОЩА
Інформація щодо підтвердження повноважень:
рішення Гощанської селищної ради від 26.11.2020 № 1 "Про початок повноважень Гощанського селищного голови"

Основний контакт

Ім'я:
Панчук Микола Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380962616704
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Гощанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Гощанської селищної ради
ЄДРПОУ:
38637071
Адреса:
Україна, 35400, Рівненська область, Гоща, Незалежності, 82а, КОАТУУ: 5621255100, ГОЩА
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ від 20.12.2026 № 22

Основний контакт

Ім'я:
Поліщук Тетяна Віталіївна
E-mail:
Телефон:
+380680464553

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Гощанська селищна рада
ЄДРПОУ:
04385416
Адреса:
Україна, 35400, Рівненська область, Гоща, Незалежності, 72а, КОАТУУ: 5621255100, ГОЩА
Інформація щодо підтвердження повноважень:
рішення Гощанської селищної ради від 26.11.2020 № 1 "Про початок повноважень Гощанського селищного голови"

Основний контакт

Ім'я:
Панчук Микола Миколайович
E-mail:
Телефон:
+380962616704
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Гощанська селищна рада

Вас може зацікавити

нежитлова будівля - будинок відпочинку №12 секція1,3, розташований за адресою Рівненська обл., с.Хрінники, вул.Зарічна,1у, 35220, загальною площею 87.67кв.м. та облікується на балансі комунального підприємства дитячий санаторій "Хрінники" Демидівської селищної ради Рівненської області

нежитлова будівля - будинок відпочинку №12 секція1,3, розташований за адресою Рівненська обл., с.Хрінники, вул.Зарічна,1у, 35220, загальною площею 87.67кв.м. та облікується на балансі комунального підприємства дитячий санаторій "Хрінники" Демидівської селищно...
Ім'я:
Новіцька Мирослава
E-mail: [email protected] Телефон: +380678627492 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04386321
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

87.67 кв. м

Дивитись

Приміщення загальною площею 49,90 кв.м. за №10 розміщене на першому поверсі в адміністративній будівлі, що знаходиться за адресою: м.Рівне, вул. Словацького, 3а

Приміщення загальною площею 49,90 кв.м. за №10 розміщене на першому поверсі в адміністративній будівлі, що знаходиться за адресою: м.Рівне, вул. Словацького, 3а
Орендна плата

5 889,53 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

49.9 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення загальною площею 91 м.кв. по вул.Степанській, 8, м.Костопіль, Рівненської області

Частина нежитлового приміщення загальною площею 91 м.кв. по вул.Степанській, 8, м.Костопіль, Рівненської області
Ім'я:
Довгий Мирослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380365721571 ЄДРПОУ:
44089711
Орендна плата

6 126,36 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

91 кв. м

Дивитись