Будівля, комунальний заклад "Івачеводолішівська загальноосвітня школа І ступеня"

Орендна плата

1,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

1 рік

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20260825-68128
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
25 серп. 09:56
Дата редагування:
25 серп. 09:56

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Білецької сільської ради від 20 серпня 2026 року №5257

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Білецької сільської ради від 20 серпня 2026 року №5257

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Білецької сільської ради від 20 серпня 2026 року №5257

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
1 рік
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Для оперативного та ефективного виконання поставлених завдань з оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності, недоторканності
Додаткові умови оренди майна:
1. Об'єкт оренди: Будівля, комунальний заклад "Івачеводолішівська загальноосвітня школа І ступеня" загальною площею 217,3 м.кв.Опис: А-будівля школи, Пд- підвал, Б-котельня, 1-огорожа, 2-ворота, 3 - огорожа, 4 - ворота за адресою: с. Івачів Долішній, вул. Незалежності, буд. 33, Тернопільського району Тернопільської області передається в оренду військовій частині А4912 Міністерства оборони України для оперативного та ефективного виконання поставлених завдань з оборони України, захисту її сувернітету, територіальної цілісності та недоторканності.2. Орендна плата: орендна плата визначається відповідно до абзацу 1 пункту 13 "Деякі питання розрахунку орендної плати за державне майно" затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року №630 та становить 1 гривню в рік.3. Строк оренди: майно передається в оренду без проведення аукціону строком на 1 рік, без права викупу та передачі в суборенду.

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн без ПДВ

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Будівля, комунальний заклад "Івачеводолішівська загальноосвітня школа І ступеня" загальною площею 217,3 м.кв.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

217.3 кв. м

Адреса:

Україна, Тернопільська область, с. Івачів Долішній, 33, вул. Незалежності
Опис:
А-будівля школи, Пд- підвал, Б-котельня, 1-огорожа, 2-ворота, 3 - огорожа, 4 - ворота за адресою: с. Івачів Долішній, вул. Незалежності, буд. 33, Тернопільського району Тернопільської області

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
217.3
Загальна площа будівлі, кв.м:
217.3
Технологія будівництва:
Цегла
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Відсутнє
Газифікація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.64583 Довгота: 25.54833 Висота: 327

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
43041459
Адреса:
Україна, 47707, Тернопільська область, Тернопільський р-н, с. Біла, вул. Молодіжна, буд. 19, КОАТУУ: 6100000000, ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ/М.ТЕРНОПІЛЬ

Основний контакт

Ім'я:
Дмитроца Марія
E-mail:
Телефон:
+380969505727

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Відділ освіти Білецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області
ЄДРПОУ:
43041459
Адреса:
Україна, 47707, Тернопільська область, с. Біла, 19, вулиця Молодіжна, КОАТУУ: 6125280701, БІЛА

Основний контакт

Ім'я:
Марія Дмитроца
E-mail:
Телефон:
+380969505727

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Білецька сільська рада Тернопільського району Тернопільської області
ЄДРПОУ:
14029160
Адреса:
Україна, 47707, Тернопільська область, c. Біла, 19, вулиця Молодіжна, КОАТУУ: 6125280701, БІЛА

Основний контакт

Ім'я:
6125280701
E-mail:
Телефон:
+380685146530

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця ВІДДІЛ ОСВІТИ БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

частина покрівлі (даху) Будинку культури 120,0 кв.м. пр.Шевченка,3, м.Скалат, Тернопільська обл. для встановлення сонячних панелей

частина покрівлі (даху) Будинку культури 120,0 кв.м. пр.Шевченка,3, м.Скалат, Тернопільська обл. для встановлення сонячних панелей
Ім'я:
Аврамцева Галина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380974717389 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04058445
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

120 кв. м

Дивитись

Приміщення першого поверху під літерою А від 1-54 до 1-57 та від 1-59 до 1-61 (згідно технічного паспорта) за адресою Тернопільська область, Тернопільський район, село Почапинці, вул. Шкільна, 1

Приміщення першого поверху під літерою А від 1-54 до 1-57 та від 1-59 до 1-61 (згідно технічного паспорта) за адресою Тернопільська область, Тернопільський район, село Почапинці, вул. Шкільна, 1
Ім'я:
Зінов'єв Дмитро Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380679917453 ЄДРПОУ:
14029197
Орендна плата

264,57 грн без ПДВ

Строк оренди

Не вказано

Площа

143.3 кв. м

Дивитись

Приміщення цокольного поверху під літерою А від 3-2 до 3-5, від 3-7 до 3-8 та 3-10 (згідно технічного паспорта) за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, село Довжанка, вулиця Містечко, будинок 46

Приміщення цокольного поверху під літерою А від 3-2 до 3-5, від 3-7 до 3-8 та 3-10 (згідно технічного паспорта) за адресою: Тернопільська область, Тернопільський район, село Довжанка, вулиця Містечко, будинок 46
Ім'я:
Зінов'єв Дмитро Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380679917453 ЄДРПОУ:
14029197
Орендна плата

64,41 грн без ПДВ

Строк оренди

Не вказано

Площа

123.5 кв. м

Дивитись