Об'єкт нерухомого майна - частина нежитлового приміщення, загальною площею 84,9 кв. м., що розташоване в будівлі консультативної поліклініки по вул. Івана Виговського, 9 м. Первомайськ Миколаїівської області, 55213.

Орендна плата

4 262,83 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20260812-42444
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
12 серп. 16:24
Дата редагування:
13 серп. 14:21

Галерея 8 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Номер запису про інше речове право: 9307332 від 07.04.2015 10:27:24

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Первомайської міської ради від 30.07.2026 № 22 "Про передачу в оренду об'єкту нерухомого майна по вул. Івана Виговського, 9 м. Первомайськ Миколаївської області шляхом проведення аукціону та включення його до Переліку першого типу"

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Первомайської міської ради від 30.07.2026 № 22 "Про передачу в оренду об'єкту нерухомого майна по вул. Івана Виговського, 9 м. Первомайськ Миколаївської області шляхом проведення аукціону та включення його до Переліку першого типу"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Первомайської міської ради від 30.07.2026 № 22 "Про передачу в оренду об'єкту нерухомого майна по вул. Івана Виговського, 9 м. Первомайськ Миколаївської області шляхом проведення аукціону та включення його до Переліку першого типу"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Для надання кваліфікованої медичної допомоги населенню у сфері офтальмології
Додаткові умови оренди майна:
Для надання кваліфікованої медичної допомоги населенню у сфері офтальмології

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
4 262,83 грн без ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
1 %
Первісна балансова вартість:
8 552 867,54 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
131 719,88 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
426 283,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
30 черв. 11:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
ФОП Заїка Тетяна Миколаївна, (кваліфікаційне свідоцтво № 1051/2025 від 25.09.2025 р. виданий Фондом державного майна України). вул. Центральна, 15 «б» м. Вознесенськ Миколаївської області, 56500
Вартість оцінки:
4 000,00 грн без ПДВ
Сума компенсації:
4 800,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Об'єкт нерухомого майна - частина нежитлового приміщення, загальною площею 84,9 кв. м., що розташоване в будівлі консультативної поліклініки по вул. Івана Виговського, 9 м. Первомайськ Миколаїівської області, 55213.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

84.9 кв. м

Адреса:

Україна, 52200, Миколаївська область, Первомайськ, вул. Івана Виговського, 9
Опис:
Частина нежитлового приміщення, загальною площею 84,9 кв. м., що розташоване в будівлі консультативної поліклініки по вул. Івана Виговського, 9 м. Первомайськ Миколаїівської області, 55213.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
84.9
Загальна площа будівлі, кв.м:
4200.1
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
3-4
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Координати:
Широта: 48.042141235 Довгота: 30.8475333452

Розташування на мапі

Документи об'єкту 16 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Інше 12 серп. 16:24
Інше 12 серп. 16:24
Інше 12 серп. 16:24
Інше 12 серп. 16:24
Інше 12 серп. 16:24
Інше 12 серп. 16:24
Інше 12 серп. 16:24
Інше 12 серп. 16:24
Документ 12 серп. 16:24
Документ 12 серп. 16:24
Документ 12 серп. 16:24
Документ 12 серп. 16:24
Документ 12 серп. 16:24
Інше 12 серп. 16:24
Документ 13 серп. 14:21
Документ 13 серп. 14:21

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
24063287
Адреса:
Україна, 55213, Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, буд. 3, КОАТУУ: 4800000000, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ/М.МИКОЛАЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Почеха Тетяна
E-mail:
Телефон:
+380978313644
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне некомерційне підприємство «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Первомайської міської ради.
ЄДРПОУ:
34712085
Адреса:
Україна, 55200, Миколаївська область, місто Первомайськ, вул. Федора Толбухіна, 128, КОАТУУ: 4810400000, ПЕРВОМАЙСЬК
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ КНП "ПЦМБЛ" Первомайської міської ради від 08.04.2013 року № 514-К

Основний контакт

Ім'я:
Вагін Тетяна Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380967258765

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Управління комунальної власності та земельних відносин Первомайської міської ради
ЄДРПОУ:
24063287
Адреса:
Україна, 55213, Миколаївська область, місто Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 3, КОАТУУ: 4810400000, ПЕРВОМАЙСЬК
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Розпорядження Первомайського міського голови від 28.09.2022 року № 674-рк

Основний контакт

Ім'я:
Почеха Тетяна Олександрівна
E-mail:
Телефон:
+380516175299

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Іваніна Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: +380684404824 ЄДРПОУ:
25696652
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

84 кв. м

Дивитись
Ім'я:
Ріпенко Валентина
E-mail: [email protected] Телефон: +380991355251 ЄДРПОУ:
35964661
Орендна плата

4 713,92 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

87 кв. м

Дивитись
Ім'я:
Ріпенко Валентина
E-mail: [email protected] Телефон: +380991355251 ЄДРПОУ:
35964661
Орендна плата

4 663,93 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

84.1 кв. м

Дивитись