Нерухомість
Перелік першого типу
Частина нежитлового приміщення № 287 першого поверху (літ. А-9) секція 2 загальною площею 86,48 кв.м, у складі приміщень № 6 – 5,50 кв.м, № 7 – 3,20 кв.м, № 8 – 28,10 кв.м. № 9 – 4,0 кв.м. № 10 – 11,70 кв.м, № 11 – 12,80 кв.м, № 12 – 8,40 кв.м,
№ 13 – 4,90 кв.м, та частина місць загального користування №№ 1,5 – 7,88 кв.м, за адресою: 69003, м. Запоріжжя, вул. Водограйна, 16
Договір 1
Статус договору:
Діючий
Метод укладання договору:
Передача в оренду через аукціон
Назва:
ДОГОВІР ОРЕНДИ № 73/26 нерухомого майна на вул. Водограйна, 16, що належить до комунальної власності та передається в оренду за результатами проведення аукціону
Опис:
Орендодавець і Балансоутримувач шляхом проведення аукціону, на підставі протоколу про результати електронного аукціону № LLE001-UA-20260722-53882, сформованого 30.07.2026 року, передають, а Орендар приймає в строкове платне користування комунальне майно - частину нежитлового приміщення № 287 першого поверху (літ. А-9) секція 2 загальною площею 86,48 кв.м, у складі приміщень № 6 – 5,50 кв.м, № 7 – 3,20 кв.м, № 8 – 28,10 кв.м. № 9 – 4,0 кв.м. № 10 – 11,70 кв.м, № 11 – 12,80 кв.м, № 12 – 8,40 кв.м, № 13 – 4,90 кв.м, та частини місць загального користування №№ 1,5 – 7,88 кв.м, за адресою: 69003, м. Запоріжжя, вул. Водограйна, 16
Дата публікації:
26 серп. 12:46
Дата редагування:
26 серп. 12:46
Номер договору:
73/26
Дата підписання:
25 серп. 12:44
Термін дії договору:
25 серп. 12:44 – 24 серп. 2031 12:44
Ставка оренди відповідно до договору:
8 400,00 грн без ПДВ
Орендар
Назва:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «САНСЕТ»
ЄДРПОУ:
30295729
Адреса:
Україна, 69018, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 52, КОАТУУ: 2300000000, ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ/М.ЗАПОРІЖЖЯ
Основний контакт
| Назва документу | Тип документу | Дата публікації |
| Підписаний договір | 26 серп. 12:46 | |
| Підписаний договір | 26 серп. 12:46 |
Показати детальну інформацію
Приховати детальну інформацію