Приміщення № 36, загальною площею 17,90 кв.м., розміщене на першому поверсі в будівлі за адресою: м. Рівне, вул. Словацького, 1

Орендна плата

5 460,00 грн

з ПДВ
Строк оренди

5 років

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20260626-67626
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
26 черв. 12:07
Дата редагування:
28 лип. 12:28

Галерея 6 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна: 1302943456101, номер запису про право власності: 51030398, дата та час державної реєстрації 14.07.2023 09:24:31

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
наказ від 26.06.2026 № 48

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
наказ від 26.06.2026 № 48

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
наказ від 26.06.2026 № 48

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
лист Рівненської обласної ради від 24.06.2026 №14-2044/01

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Додаткові умови оренди майна:
Можливість передачі в суборенду передбачається виключно за умови письмової згоди Орендодавця за погодженням з уповноваженим органом управління, до сфери управління якого належить балансоутримувач, відповідно до ст.22 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна»
Можливість суборенди:
Так

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
5 460,00 грн з ПДВ
Інші відомості щодо визначення орендної ставки:
Орендна плата визначена за результатом електронного аукціону
Первісна балансова вартість:
2 108,52 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
884,80 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
Козіков Андрій Дмитрович
ІПН/РНОКПП:
3318505235
Адреса:
Україна, 33022, Рівненська область, Рівне, вул. Богдана Нікітіна, буд. 5, КОАТУУ: 5600000000, РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ/М.РІВНЕ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
None

Основний контакт

Ім'я:
Козіков Андрій Дмитрович
E-mail:
Телефон:
+380988334488

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Приміщення № 36, загальною площею 17,90 кв.м., розміщене на першому поверсі в будівлі за адресою: м. Рівне, вул. Словацького, 1

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

17.9 кв. м

Адреса:

Україна, 33028, Рівненська область, Рівне, вул. Словацького, 1
Опис:
- місцезнаходження об’єкта - об’єкт знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Словацького, 1; - загальна і корисна площа об’єкта: Загальна площа становить – 17,90 кв.м. Корисна площа становить - 17,90 кв.м. Характеристика об’єкта оренди: Об’єкт оренди складається з: - приміщення за №36, розташованого на першому поверсі будівлі.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
17.9
Загальна площа будівлі, кв.м:
2238.1
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
17.9
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
добрий
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
Здійснюється вивезення побутових відходів
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
З орендарем укладаються договори про відшкодування комунальних послуг, про надання послуг з утримання будинків і споруд
Координати:
Широта: 50.62241000 Довгота: 26.24931000

Розташування на мапі

Документи об'єкту 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 26 черв. 12:07
Технічні специфікації 26 черв. 12:07
Фотографічне зображення майна 26 черв. 12:07
Фотографічне зображення майна 26 черв. 12:07
Фотографічне зображення майна 26 черв. 12:07
Фотографічне зображення майна 26 черв. 12:07
Фотографічне зображення майна 26 черв. 12:07

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
33724010
Адреса:
Україна, 33028, Рівненська область, Рівне, майдан Просвіти, 1

Основний контакт

Ім'я:
Парфенюк Т.В.
E-mail:
Телефон:
+380362695194

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне підприємство «Управління майновим комплексом» Рівненської обласної ради
ЄДРПОУ:
33724010
Адреса:
Україна, 33028, Рівненська область, Рівне, МАЙДАН ПРОСВІТИ, будинок 1
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Статут

Основний контакт

Ім'я:
Пехотін Андрій Васильович
E-mail:
Телефон:
+380362695194

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ МАЙНОВИМ КОМПЛЕКСОМ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

мощення зі щебеню площею 16,0 кв. м, що знаходиться за адресою: Рівненська область, Рівненський район, селище Клевань, вул. Центральна, 1

мощення зі щебеню площею 16,0 кв. м, що знаходиться за адресою: Рівненська область, Рівненський район, селище Клевань, вул. Центральна, 1
Ім'я:
Деркач Світлана
E-mail: [email protected] Телефон: +380966413262 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02000168
Орендна плата

92,20 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

16 кв. м

Дивитись

кабінет №20 - частина будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини селища Демидівка, за адресою вулиця ВІдродження, будинок 6, Дубенський район, Рівненська область, 35200

кабінет №20 - частина будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини селища Демидівка, за адресою вулиця ВІдродження, будинок 6, Дубенський район, Рівненська область, 35200
Ім'я:
Новіцька Мирослава
E-mail: [email protected] Телефон: +380678627492 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04386321
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

12.5 кв. м

Дивитись

мощення зі щебеню площею 15,0 кв. м, що знаходиться за адресою: Рівненська область, Рівненський район, селище Клевань, вул. Центральна, 1

мощення зі щебеню площею 15,0 кв. м, що знаходиться за адресою: Рівненська область, Рівненський район, селище Клевань, вул. Центральна, 1
Ім'я:
Деркач Світлана
E-mail: [email protected] Телефон: +380966413262 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02000168
Орендна плата

86,50 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

15 кв. м

Дивитись