Оренда частини приміщення гімназії

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

10 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20260428-11088
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
28 квіт. 15:35
Дата редагування:
31 лип. 15:33

Галерея 7 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 2736126156060, дата державної реєстрації 25.04.2023

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Гощанської селищної ради від 17.04.2026 № 4111

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Лист директора Малинівської гімназії Гощанської селищної ради від 15.04.2026 № 01-28-08

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Гощанської селищної ради від 17.04.2026 № 4111

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Гощанської селищної ради від 17.04.2026 № 4111 "Про включення до Переліку другого типу об'єктів комунального майна Гощанської територіальної громади для передачі майна в оренду без проведення аукціону та намір передачі в оренду частини будівлі Малинівської гімназії по вул. Шкільна, 150, с. Малинівка"

Інформація про згоду на здійснення поточного та/або капітального ремонту орендованого майна

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Відповідно до договору оренди нерухомого майна
Чи є об'єкт пам'яткою культурної спадщини:
Ні

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
10 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Використовувати майно з метою: надання освітніх послуг згідно з КВЕД 85.31, які не можуть бути забезпечені безпосередньо закладом освіти (Балансоутримувачем), та пов’язані із забезпеченням освітнього процесу або обслуговуванням учасників освітнього процесу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2026 № 287. Орендар не має права передавати Майно в суборенду.
Додаткові умови оренди майна:
1. Строк оренди: 10 років. 2. Цільове призначення: надання освітніх послуг згідно з КВЕД 85.31. «Загальна середня освіта».

Дані про вартість об'єкту

Первісна балансова вартість:
1 209 455,00 грн без ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Оренда частини приміщення Малинівської гімназії Гощанської селищної ради Рівненської області площею 1242,4 кв. м, що розташована на ІІ поверсі навчального закладу за адресою: вул. Шкільна, 150, с. Малинівка, Рівненський район, Рівненська область.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

1242.4 кв. м

Адреса:

Україна, 35422, Рівненська область, Малинівка, вул. Шкільна, 150
Опис:
Приміщення придатне до використання.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1242.4
Загальна площа будівлі, кв.м:
2642.2
Рік будівництва:
1976
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
другий поверх
Технічний стан об'єкта:
Приміщення придатне до експлуатації
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.5875611 Довгота: 26.7989765

Розташування на мапі

Документи об'єкту 11 документів

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04385416
Адреса:
Україна, 35400, Рівненська область, Гоща, вул. Незалежності, 72, КОАТУУ: 5621255100, ГОЩА

Основний контакт

Ім'я:
Сливка Оксана Леонтіївна
E-mail:
Телефон:
+380992139478

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Малинівська гімназія Гощанської селищної ради Рівненської області
ЄДРПОУ:
22557559
Адреса:
Україна, 35422, Рівненська область, Малинівка, вул. Шкільна, 150, КОАТУУ: 5621285101, МАЛИНІВКА

Основний контакт

Ім'я:
Пивоварчук Сергій Анатолійович
E-mail:
Телефон:
+380970296484

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Гощанська селищна рада
ЄДРПОУ:
04385416
Адреса:
Україна, 35400, Рівненська область, Гоща, вул. Незалежності, 72, КОАТУУ: 5621255100, ГОЩА

Основний контакт

Ім'я:
Сливка Оксана Леонтіївна
E-mail:
Телефон:
+380992139478

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Гощанська селищна рада

Вас може зацікавити

Частина приміщення Здолбунівського центру культури і дозвілля площа 3,9 кв.м. за адресою : м. Здолбунів, вул. Незалежності, буд.41 Рівненська область

Частина приміщення Здолбунівського центру культури і дозвілля площа 3,9 кв.м. за адресою : м. Здолбунів, вул. Незалежності, буд.41 Рівненська область
Ім'я:
Теребійчук Валентина Георгіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380973597069 ЄДРПОУ:
44394423
Орендна плата

200,00 грн з ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців

Площа

895.5 кв. м

Дивитись

Аукціон на передачу майна в оренду — частина даху корпусу лікарні (будівля шестиповерхова) площею 1800 кв.м, за адресою м. Рівне, вул. Київська, 60 та перебуває на балансі комунального підприємства «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради

Аукціон на передачу майна в оренду — частина даху корпусу лікарні (будівля шестиповерхова) площею 1800 кв.м, за адресою м. Рівне, вул. Київська, 60 та перебуває на балансі комунального підприємства «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради
Ім'я:
Редько Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380972493353 ЄДРПОУ:
03067009
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

1800 кв. м

Дивитись

Частина будівлі спортивно-оздоровчого комплексу загальною площею 1277,3 кв.м за адресою: вул.Червоного Хреста,25, м.Дубровиця, Сарненського району Рівненської області (приміщення №32 згідно технічного паспорту)

Частина будівлі спортивно-оздоровчого комплексу загальною площею 1277,3 кв.м за адресою: вул.Червоного Хреста,25, м.Дубровиця, Сарненського району Рівненської області (приміщення №32 згідно технічного паспорту)
Ім'я:
Охмак Дмитро Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380971397334 ЄДРПОУ:
05390997
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

1277.3 кв. м

Дивитись