Футбольне поле загальною площею 5460 м.кв. за адресою: провул. Артилерійський,7А, м. Костопіль, Рівненська область

Орендна плата

554 000,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20260312-11930
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
12 бер. 14:24
Дата редагування:
18 бер. 16:38

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Костопільської міської ради від 23.12.2025 №2418 "Про включення до Переліку другого типу футбольного поля загальною площею 5460 м2 по провул.Артилерійському,7А у м.Костопіль, Рівненської області"

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Лист Костопільської дитячо-юнацької спортивної школи Костопільської міської ради від 17.12.2025 №01-30/262
Чи є об'єкт пам'яткою культурної спадщини:
Ні

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Для розміщення підприємств, установ та організацій, що надають соціально важливі послуги населенню, які мають право на отримання в оренду комунального майна без проведення аукціону (громадських організацій для проведення оздоровчих, спортивних та реабілітаційних заходів з дітьми чи молоддю)

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
554 000,00 грн без ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
1 %
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
п.20 додатку 1 до Методики розрахунку орендної плати за майно, що є комунальною власністю Костопільської міської територіальної громади, затвердженої рішенням Костопільської міської ради 30.06.2022 № 754
Інші відомості щодо визначення орендної ставки:
Річна орендна плата становить 5540 грн (1 відсоток від оцінки майна, згідно Методики). 5540,00 грн / 12 міс = 461,67 грн (за місяць)
Ринкова вартість:
554 000,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
31 жовт. 2025 00:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕГІОНЗЕМ", вартість оцінки майна Орендар повинен компенсувати Балансоутримувачу
Вартість оцінки:
8 000,00 грн без ПДВ
Сума компенсації:
8 000,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Футбольне поле загальною площею 5460 м.кв. за адресою: провул. Артилерійський,7А, м. Костопіль, Рівненська область

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

5460 кв. м

Адреса:

Україна, 35000, Рівненська область, Костопіль, провулок Артилерійський,7а
Опис:
Футбольне поле загальною площею 5460 м.кв. за адресою: провул. Артилерійський,7А, м. Костопіль, Рівненська область

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
5460.0
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Ні
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.88215680634284 Довгота: 26.460169167838906

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
44089711
Адреса:
Україна, 35000, Рівненська область, Костопіль, Незалежності, 7, каб.304, КОАТУУ: 5623410100, КОСТОПІЛЬ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення

Основний контакт

Ім'я:
Гаврилюк Дмитро Юрійович
E-mail:
Телефон:
+380365721571

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Костопільська дитячо-юнацька спортивна школа Костопільської міської ради
ЄДРПОУ:
22584088
Адреса:
Україна, 35000, Рівненська область, Костопіль, провулок Артилерійський, 7а, КОАТУУ: 5623410100, КОСТОПІЛЬ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Статут

Основний контакт

Ім'я:
Шарманський Юрій Ярославович
E-mail:
Телефон:
+0365722512
Факс:
+0365721469

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця УПРАВЛІННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Державне майно - стадіон площею 10128 кв.м, що розташований за адресою: Рівненська область, м.Рівне, вул.Академіка Степана Дем’янчука, 3 та перебуває на балансі Закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Рівненський професійний коледж ресторанного і готельного бізнесу»

Державне майно - стадіон площею 10128 кв.м, що розташований за адресою: Рівненська область, м.Рівне, вул.Академіка Степана Дем’янчука, 3 та перебуває на балансі Закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Рівненський професійний коледж ресторанного і го...
Ім'я:
Андрій ПРИХОДА
E-mail: [email protected] Телефон: +380362683483 ЄДРПОУ:
42956062
Орендна плата

9 171,17 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

10128 кв. м

Дивитись

Частина бруківочного покриття загальною площею 28 м.кв.

Частина бруківочного покриття загальною площею 28 м.кв.
Ім'я:
Шепітько Олена Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380362633352 Факс:
+380362635879
Веб сайт: ЄДРПОУ:
13972414
Орендна плата

309,96 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

6944.7 кв. м

Дивитись

частина приміщення на третьому поверсі загальною площею 15.0 м.кв.

частина приміщення на третьому поверсі загальною площею 15.0 м.кв.
Ім'я:
Романчук Ольга Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0362633352 Веб сайт: ЄДРПОУ:
13972414
Орендна плата

500,00 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

6944.7 кв. м

Дивитись