Частина нежитлової будівлі будинку культури села Сураж площею 365,54 кв.м., що знаходиться за адресою: вулиця Рудка, будинок 1а, село Сураж, Кременецький район, Тернопільська область.

Орендна плата

1,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20251210-28310
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
10 груд. 2025 16:31
Дата редагування:
16 груд. 2025 11:58

Галерея 4 зображення

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано до 1 січня 2013 відповідно до законодавства, чинного на момент виникнення речового права на майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Свідоцтво на право власності САЕ №037521 від 06.06.2012 року.

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення виконавчого комітету від 28 жовтня 2025 року №1568 "Про намір пеперачі майна в оренду та включення до Переліку другого типу об'єктів комунальної власності Шумської міської територіальної громади для передачі в оренду без проведення аукціону."
Чи є об'єкт пам'яткою культурної спадщини:
Ні

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Використовувати тільки згідно цільового призначення будівлі.
Додаткові умови оренди майна:
1) виконання певних видів ремонтних робіт (поточного та/або капітального ремонту) об'єкта оренди проводиться за згодою Орендодавця майна; невіддільні поліпшення залишаються в Орендодавця. 2) Орендар сплачує за комунальні послуги (у разі надання таких послуг) відповідно до договору оренди; 3) Орендар самостійно здійснює страхування об'єкта оренди на користь орендодавця; 4) майно передається в оренду без права передачі в суборендиу;

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн без ПДВ
Інші відомості щодо визначення орендної ставки:
Встановлюється відповідно до Методики розрахунку орендної плати за державне майно, затвердженої постановою КМУ від 28 квітня 2021 року № 630 (із змінами);
Залишкова балансова вартість:
303 460,34 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлової будівлі будинку культури села Сураж площею 365,54 кв.м., що знаходиться за адресою: вулиця Рудка, будинок 1а, село Сураж, Кременецький район, Тернопільська область.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

365.54 кв. м

Адреса:

Україна, 47114, Тернопільська область, Сураж, Рудка 1а.
Опис:
Частина нежитлової будівлі будинку культури села Сураж площею 365,54 кв.м., що знаходиться за адресою: вулиця Рудка, будинок 1а, село Сураж, Кременецький район, Тернопільська область. Цегляна будівля перебуває в задовільному стані.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
365.54
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
365.54
Номер поверху або поверхів:
1,2
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
220.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.148398164530484 Довгота: 26.179598040390456

Розташування на мапі

Документи об'єкту 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 11 груд. 2025 14:45
Не вказано 10 груд. 2025 16:31
Не вказано 10 груд. 2025 16:31
Не вказано 11 груд. 2025 14:43
Не вказано 11 груд. 2025 14:44
Не вказано 11 груд. 2025 14:44

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
45365587
Адреса:
Україна, 47101, Тернопільська область, Шумськ, вул.Українська, будинок 48, КОАТУУ: 6125810100, ШУМСЬК

Основний контакт

Ім'я:
Євсюкова Ольга Тимофіївна
E-mail:
Телефон:
+380976759074

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ ІМЕНІ ВАСИЛЯ ІЛЬКІВА" ШУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:
45365587
Адреса:
Україна, 47101, Тернопільська область, Шумськ, вул.Українська, будинок 48, КОАТУУ: 6125810100, ШУМСЬК

Основний контакт

Ім'я:
Євсюкова Ольга Тимофіївна
E-mail:
Телефон:
+380976759074

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ ІМЕНІ ВАСИЛЯ ІЛЬКІВА" ШУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Частина нежитлової будівлі: приміщення першого поверху від 1-10 до 1-21, 1-24, 1-25 , приміщення другого поверху від 2-1 до 2-10, та котельня під літ.»Б за адресою Тернопільська область, Тернопільський район, село Домаморич, вулиця Франка І., будинок 4 » (згідно технічного паспорта)

Частина нежитлової будівлі: приміщення першого поверху від 1-10 до 1-21, 1-24, 1-25 , приміщення другого поверху від 2-1 до 2-10, та котельня під літ.»Б за адресою Тернопільська область, Тернопільський район, село Домаморич, вулиця Франка І., будинок 4 » (згід...
Ім'я:
Зінов'єв Дмитро Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380679917453 ЄДРПОУ:
14029197
Орендна плата

4 527,55 грн без ПДВ

Строк оренди

Не вказано

Площа

713 кв. м

Дивитись

Приміщення для утримання транспортних засобів

Приміщення для утримання транспортних засобів
Ім'я:
Кучмій Ярослав
E-mail: [email protected] Телефон: +380673520548 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02001305
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

222.02 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення, загальною площею 238,6 кв.м. в т.ч. нежиле приміщення площею 193,0 кв.м., господарська будівля площею 45,6 кв.м., огорожа, ворота за адресою вул. Незалежності, 7, смт Мельниця-Подільска, Чортківський район

Нежитлове приміщення, загальною площею 238,6 кв.м. в т.ч. нежиле приміщення площею 193,0 кв.м., господарська будівля площею 45,6 кв.м., огорожа, ворота за адресою вул. Незалежності, 7, смт Мельниця-Подільска, Чортківський район
Ім'я:
Черній Василь Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380352523691 Факс:
+380352523691
Веб сайт: ЄДРПОУ:
30249871
Орендна плата

11 927,33 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

238.6 кв. м

Дивитись