Частина нежитлового приміщення, загальною площею 2 кв.м розміщеного на 1-му поверсі нежитлової будівлі (відділення ПМСД), за адресою: вулиця С. Коваліва, 42, місто Борислав, Дрогобицький район, Львівська область

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20251110-91107
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
10 лист. 2025 09:07
Дата редагування:
26 лют. 13:39

Галерея 2 зображення

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради від 04.12.2025 року № 311

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Лист від 17.11.2025 року № 1008-3/13

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Розміщення кав'ярні самообслуговування
Додаткові умови оренди майна:
- Орендар сплачує 50% розміру орендної плати та ПДВ на рахунок Орендодавця та 50% розміру орендної плати до місцевого бюджету; - крім орендної плати Орендар самостійно сплачує за комунальні послуги, відшкодування послуг Балансоутримувача та інші послуги передбачені проектом договору; - Орендар зобов’язаний самостійно встановити індивідуальний прилад обліку споживання електроенергії; - Орендар здійснює страхування об'єкта оренди на користь Балансоутримувача. - Орендар повинен відповідати вимогам статті 4 Закону України "Про оренду державного та комунального майна". - Орендні канікули не передбачені. - суборенда не допускається; - в дату укладання договору оренди або до такої дати переможець електронного аукціону зобов’язаний сплатити орендну плату за один місяць (авансовий внесок) на підставі протоколу про результати електронного аукціону. - Орендар в дату укладання договору оренди або до такої дати відшкодовує Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради вартість проведеної експертної оцінки майна у розмірі – 2750,00 грн.
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Ринкова вартість:
29 330,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
31 груд. 2025 00:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
СОД Войтенко Наталія Богданівна
Вартість оцінки:
2 750,00 грн без ПДВ
Сума компенсації:
2 750,00 грн без ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлового приміщення, загальною площею 2 кв.м розміщеного на 1-му поверсі нежитлової будівлі (відділення ПМСД), за адресою: вулиця С. Коваліва, 42, місто Борислав, Дрогобицький район, Львівська область

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

2 кв. м

Адреса:

Україна, 82300, Львівська область, місто Борислав, вулиця С. Коваліва, 42
Опис:
Частина нежитлового приміщення, загальною площею 2 кв.м розміщеного на 1-му поверсі нежитлової будівлі (відділення ПМСД), за адресою: вулиця С. Коваліва, 42, місто Борислав, Дрогобицький район, Львівська область

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.0
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 49.289527679215674 Довгота: 23.442623829669298

Розташування на мапі

Документи об'єкту 4 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 15 січ. 15:22
Не вказано 15 січ. 15:20
Не вказано 15 січ. 15:20
Не вказано 15 січ. 15:23

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
20763591
Адреса:
Україна, 82300, Львівська область, місто Борислав, вулиця Куліша, 41а, КОАТУУ: 4610300000, БОРИСЛАВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Статут

Основний контакт

Ім'я:
Безкровний Віктор Іванович
E-mail:
Телефон:
+380639030686

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня м. Борислава" Бориславської міської ради
ЄДРПОУ:
20763591
Адреса:
Україна, 82300, Львівська область, місто Борислав, вулиця Куліша, 41а, КОАТУУ: 4610300000, БОРИСЛАВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Статут

Основний контакт

Ім'я:
Безкровний Віктор Іванович
E-mail:
Телефон:
+380639030686

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Комунальне некомерційне підприємство "Центральна міська лікарня м. Борислава" Бориславської міської ради

Вас може зацікавити

Частина нежитлового приміщення першого поверху корисною площею 1,0 кв.м за адресом: м. Львів, вул. Є. Коновальця, 26-А

Частина нежитлового приміщення першого поверху корисною площею 1,0 кв.м за адресом: м. Львів, вул. Є. Коновальця, 26-А
Ім'я:
Управління комунальної власності ДЕР ЛМР
E-mail: [email protected] Телефон: +380675220885 ЄДРПОУ:
25558625
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

1 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення першого поверху корисною площею 1,0 кв.м за адресом: м. Львів, вул. Повітряна, 99

Частина нежитлового приміщення першого поверху корисною площею 1,0 кв.м за адресом: м. Львів, вул. Повітряна, 99
Ім'я:
Управління комунальної власності ДЕР ЛМР
E-mail: [email protected] Телефон: +380675220885 ЄДРПОУ:
25558625
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

1 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення площею 2кв.м., розташоване на першому поверсі чотирьохповерхової будівлі гінекологічного корпусу за адресою: м.Дрогобич, вул.Шептицького,9

Нежитлове приміщення площею 2кв.м., розташоване на першому поверсі чотирьохповерхової будівлі гінекологічного корпусу за адресою: м.Дрогобич, вул.Шептицького,9
Ім'я:
Коцюба Андрій Єгорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380977208210 ЄДРПОУ:
13815703
Орендна плата

636,00 грн з ПДВ

Строк оренди

4 роки 11 місяців

Площа

2 кв. м

Дивитись