Водогінна мережа разом із артезіанськими свердловинами села Мар'янівка Дальницької сільської територіальної громади Одеського району Одеської області

Орендна плата

8 698,87 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20251104-27903
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
4 лист. 2025 12:44
Дата редагування:
10 квіт. 13:44

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Дальницької сільської ради від 15 липня 2025 року № 2223-VIII "Про внесення змін до рішення сільської ради від 16 квітня 2025 року №2138-VIII «Про включення об’єктів комунальної власності Дальницької територіальної громади, що підлягають передачі в оренду через проведення аукціону, до Переліку першого типу»

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Дальницької сільської ради від 15 липня 2025 року № 2223-VIII "Про внесення змін до рішення сільської ради від 16 квітня 2025 року №2138-VIII «Про включення об’єктів комунальної власності Дальницької територіальної громади, що підлягають передачі в оренду через проведення аукціону, до Переліку першого типу»

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
8 698,87 грн без ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
1 %
Первісна балансова вартість:
915 671,73 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
859 887,73 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
0,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Водогінна мережа разом із артезіанськими свердловинами села Мар'янівка Дальницької сільської територіальної громади Одеського району Одеської області

Єдиний майновий комплекс
Код CAV: 05000000-5 Цілісний майновий комплекс або майновий комплекс - комплекс активів підприємства
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

Не вказано

Адреса:

Україна, 67831, Одеська область, МАРЯНІВКА, с. Мар'янівка, Овідіопольський район
Опис:
Водогінна мережа протяжністю 8420 метрів та артезіанські свердловини № 344/445, № 345/987, №347/4523, №5070

Об'єм та основна номенклатура продукції (робіт, послуг), у тому числі експортної:
централізоване водопостачання
Відомості про будівлю (споруди, приміщення) єдиного майнового комплексу у об'ємі, передбаченому для інформації про нерухоме майно:
Водогінна мережа протяжністю 8420 метрів та артезіанські свердловини № 344/445, № 345/987, №347/4523, №5070
Тип власності:
Комунальна
Інформація про інженерні мережі:
Водогінна мережа протяжністю 8420 метрі
Координати:
Широта: 46.3882275 Довгота: 30.4623772 Висота: 6

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04380270
Адреса:
Україна, 67842, Одеська область, Одеський р-н, село Дальник, вул.Дружби, будинок 126

Основний контакт

Ім'я:
Панчук Анатолій Дмитрович
E-mail:
Телефон:
+380506452397

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ДАЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:
04380270
Адреса:
Україна, 67842, Одеська область, Одеський р-н, село Дальник, вул.Дружби, будинок 126

Основний контакт

Ім'я:
Крутюк Сергій Іванович
E-mail:
Телефон:
+380995509152

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця ДАЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Нежитлове приміщення харчоблоку на першому поверсі, загальною площею 119,3 кв.м., яке закріплено на праві оперативного управління за ОДЕСЬКИМ ЛІЦЕЄМ № 69 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та обладнання харчоблоку

Нежитлове приміщення харчоблоку на першому поверсі, загальною площею 119,3 кв.м., яке закріплено на праві оперативного управління за ОДЕСЬКИМ ЛІЦЕЄМ № 69 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та обладнання харчоблоку
Ім'я:
Остапенко Тимур
E-mail: [email protected] Телефон: +380503914498 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25428874
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

12 місяців

Площа

119.3 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення на першому поверсі консультативно-діагностичного відділення відокремленого підрозділу "Дунайська філія КНП "ООКЛ" ООР", загальною площею 2,0 кв. м, що знаходиться за адресою: Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Портова, 11-а

Частина нежитлового приміщення на першому поверсі консультативно-діагностичного відділення відокремленого підрозділу "Дунайська філія КНП "ООКЛ" ООР", загальною площею 2,0 кв. м, що знаходиться за адресою: Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Портова, 11-а
Ім'я:
Людмила Погребняк
E-mail: [email protected] Телефон: +380487189374 ЄДРПОУ:
23212638
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

2 кв. м

Дивитись

частини приміщення на першому, другому та третьому поверсі адміністративної будівлі (інв. № 10131000032)

частини приміщення на першому, другому та третьому поверсі адміністративної будівлі (інв. № 10131000032)
Ім'я:
Бовздаренко Олександр Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: +380677777840 ЄДРПОУ:
43015722
Орендна плата

467,04 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

323.7 кв. м

Дивитись