Частина димової труби котельні площею 10,0 м2, розташованої за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Максима Шимка, 18А

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20251022-66215
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
22 жовт. 2025 15:02
Дата редагування:
10 лист. 2025 11:37

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Реєстрація не вимагається

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Лист реєстраційний індекс 06/12/57829 від 26.08.2025

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Розміщення приймально-передавального обладнання мобільного зв’язку
Додаткові умови оренди майна:
В дату укладання договору оренди або до такої дати переможець електронного аукціону зобов’язаний сплатити орендну плату за один місяць (авансовий внесок) на підставі протоколу про результати електронного аукціону. Орендар зобов’язаний, для забезпечення подальшої безпечної експлуатації усунути виявлені дефекти, а саме: - виконати вимощення навколо конструкцій цокольної частини фундаменту димаря; - виконати обмазувальну гідроізоляцію видимої частини фундаменту димаря; - заповнити частину швів цегляної кладки димаря будівельною сумішшю «Полімін М100», з послідуючим розшиванням швів; - виконати заходи щодо забезпечення саморозкручування гайок болтів та шпильок кріплення стяжних хомутів ствола димаря; - виконати антикорозійний захист металевих елементів димаря (драбин та стяжних хомутів).

Дані про вартість об'єкту

Ринкова вартість:
471 540,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
8 вер. 2025 21:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
ТОВ "Подільський експертний центр"

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина димової труби котельні площею 10,0 м2, розташованої за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Максима Шимка, 18А

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

10 кв. м

Адреса:

Україна, Вінницька область, Вінницький район/м.вінниця, вул. Максима Шимка, 18А
Опис:
Частина димової труби котельні площею 10,0 м2, розташованої за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Вінниця, вул. Максима Шимка, 18А

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
10.0
Технічний стан об'єкта:
Задовільний, ІІ категорія
Координати:
Широта: 49.2392235 Довгота: 28.5196047

Розташування на мапі

Документи об'єкту 1 документ

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 22 жовт. 2025 15:05

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
41029597
Адреса:
Україна, 21050, Київ, м.Вінниця, вул.Соборна,59 , КОАТУУ: 0520600000, ВІННИЦЬКИЙ РАЙОН/М.ВІННИЦЯ

Основний контакт

Ім'я:
Морозов Олександр Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380677166151

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго"
ЄДРПОУ:
33126849
Адреса:
Україна, 21100, Вінницька область, Вінницький район/м.вінниця, вул.600-річчя, 13, КОАТУУ: 0520600000, ВІННИЦЬКИЙ РАЙОН/М.ВІННИЦЯ

Основний контакт

Ім'я:
Кришталь Людмила
E-mail:
Телефон:
+380963692131

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Департамент комунального майна Вінницької міської ради

Вас може зацікавити

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця

Приміщення № 65, основною площею 10.6 кв. м (загальною площею 13.78 кв. м) третього поверху адміністративної будівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, буд. 72, м. Вінниця
Ім'я:
Баліцький Ігор
E-mail: [email protected] Телефон: +380965668836 ЄДРПОУ:
20098076
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

10 років

Площа

13.78 кв. м

Дивитись

державне майно – нежитлові вбудовані приміщення будівлі гуртожитку № 6 (літ. А), а саме: частина кухні № ІV (2,0 кв.м) на першому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на другому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на третьому поверсі; частина кладової № V (0,1 кв.м) на четвертому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на п’ятому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на шостому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на сьомому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на восьмому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на дев’ятому поверсі та частина щитової № 24 (4,0 кв.м) в одноповерховій прибудові (літ. А1) дев’ятиповерхового гуртожитку № 6, загальною площею 6,8 кв.м, за адресою: 21021, м. Вінниця, вул. Келецька, 102 а, що перебувають на балансі Вінницького національного технічного університету

державне майно – нежитлові вбудовані приміщення будівлі гуртожитку № 6 (літ. А), а саме: частина кухні № ІV (2,0 кв.м) на першому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на другому поверсі; частина щитової № V (0,1 кв.м) на третьому поверсі; частина кладової №...
Орендна плата

755,95 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

6.8 кв. м

Дивитись

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина покрівлі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 10 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, вул. Монастирська, 71

Нежитлові будівлі та споруди. м. Хмільник, вул. Монастирська, 71, Вінницька обл. частина покрівлі хірургічного корпусу (літ. Б) чотириповерхового громадського будинку загальною площею 10 м2 за адресою: 22000, Вінницька обл., Хмільницький район, м. Хмільник, ву...
Ім'я:
Зубенко Сергій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380674957998 ЄДРПОУ:
01982695
Орендна плата

2 762,01 грн без ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців

Площа

10 кв. м

Дивитись