Нежитлове приміщення адмінбудинку, згідно технічної документації приміщення 104, загальною площею 27,9 кв.м., за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1

Орендна плата

1,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20250915-68789
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
15 вер. 2025 10:45
Дата редагування:
29 вер. 2025 12:16

Галерея 4 зображення

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Номер запису про право власності - 44166355 Дата державної реєстрації - 23.09.2021 року

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення 89 сесії 8 скликання від 29 серпня 2025 року №4167 "Про включення до Переліку другого типу об’єктів нерухомого майна комунальної власності - частину нежитлового приміщення адмінбудівлі за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1 балансоутримувачем якого є Тульчинська міська рада"

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Наказ начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Тульчинської міської ради від 15.09.2025 року № 19 "Про затвердження тексту інформаційного повідомлення про передачу об’єкта RGL001-UA-20250915-68789 в оренду без проведення аукціону

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення 89 сесії 8 скликання від 29 серпня 2025 року №4167 "Про включення до Переліку другого типу об’єктів нерухомого майна комунальної власності - частину нежитлового приміщення адмінбудівлі за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1 балансоутримувачем якого є Тульчинська міська рада"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення 89 сесії 8 скликання від 29 серпня 2025 року №4167 "Про включення до Переліку другого типу об’єктів нерухомого майна комунальної власності - частину нежитлового приміщення адмінбудівлі за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1 балансоутримувачем якого є Тульчинська міська рада"

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається
Стан пам'ятки культурної спадщини:
Об'єкт оренди не є пам'ятником культурної спадщини

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Органу державної влади, діяльність якого фінансується за рахунок державного бюджету – для розміщення Тульчинської районної військової адміністрації
Можливість суборенди:
Ні

Графік оренди

Кількість годин:
24 години в день
Кількість днів:
7 днів в тиждень

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн без ПДВ
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
Пункт 8 методики розрахунку орендної плати за майно, що є комунальною власністю Тульчинської міської ради.
Первісна балансова вартість:
87 189,28 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
62 928,46 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
0,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення адмінбудинку, згідно технічної документації приміщення 104, загальною площею 27,9 кв.м., за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1

Нерухомість
Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

27.9 кв. м

Адреса:

Україна, 23600, Вінницька область, ТУЛЬЧИН, 1а, вулиця Леонтовича, Тульчин, Тульчинський район
Опис:
Нежитлове приміщення адмінбудинку, згідно технічної документації приміщення 104, загальною площею 27,9 кв.м., за адресою: м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
27.9
Загальна площа будівлі, кв.м:
3693.6
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
27.9
Рік будівництва:
1985
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
Другий
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
30.0
Ступінь потужності електромережі:
друга ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Присутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого майна відповідно до договорів
Координати:
Широта: 48.67398056090572 Довгота: 28.868637488794104 Висота: 17

Розташування на мапі

Документи об'єкту 7 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 15 вер. 2025 10:45
Фотографічне зображення майна 15 вер. 2025 10:45
Фотографічне зображення майна 15 вер. 2025 10:45
Фотографічне зображення майна 15 вер. 2025 10:45
Рішення про затвердження переліку об'єктів 15 вер. 2025 10:45
Технічні специфікації 15 вер. 2025 10:45
Технічні специфікації 15 вер. 2025 10:45

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
43978731
Адреса:
Україна, 23600, Вінницька область, Тульчинський р-н, місто Тульчин, пров.Брацлавський, будинок 6

Основний контакт

Ім'я:
Щур Наталія Василівна
E-mail:
Телефон:
+380677331083

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ТУЛЬЧИНСЬКА МІСЬКА РАДА
ЄДРПОУ:
04051141
Адреса:
Україна, 23600, Вінницька область, Тульчинський р-н, місто Тульчин, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ЛЕОНТОВИЧА, будинок 1

Основний контакт

Ім'я:
Весняний Валерій Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380433522603

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Тульчинської міської ради
ЄДРПОУ:
43978731
Адреса:
Україна, 23600, Вінницька область, Тульчинський район, місто Тульчин, провулок Брацлавський, 6

Основний контакт

Ім'я:
Щур Наталія Василівна
E-mail:
Телефон:
+380677331083

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

державне майно – нежитлові вбудовані приміщення коридору будівлі гуртожитку № 4, а саме: частину № ІV (2,0 кв.м велике крило) на першому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на другому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на третьому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на четвертому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на п’ятому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на шостому поверсі; частина № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на сьомому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на восьмому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на дев’ятому поверсі, загальною площею 34,0 кв.м, за адресою: 21021, м. Вінниця, вул. Келецька, 100, що перебувають на балансі Вінницького національного технічного університету

державне майно – нежитлові вбудовані приміщення коридору будівлі гуртожитку № 4, а саме: частину № ІV (2,0 кв.м велике крило) на першому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило, 2,0 кв.м мале крило) на другому поверсі; частину № ІІ (2,0 кв.м велике крило,...
Орендна плата

3 183,08 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

34 кв. м

Дивитись

Частина вбудованого приміщення в будівлі ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин, загальною площею 30,0 кв.м, що знаходиться на балансі Гайсинської міської ради та розташована за адресою: Вінницька область, Гайсинський район, м. Гайсин, вул. Соборна, буд.99

Частина вбудованого приміщення в будівлі ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин, загальною площею 30,0 кв.м, що знаходиться на балансі Гайсинської міської ради та розташована за адресою: Вінницька область, Гайсинський район, м. Гайсин, вул. Соборна, буд.99
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

4 роки 7 місяців

Площа

30 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення кінотеатру, площею 22,7 кв.м, що знаходиться за адресою: 23600, Вінницька обл., Тульчинський р-н, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, буд 56

Частина нежитлового приміщення кінотеатру, площею 22,7 кв.м, що знаходиться за адресою: 23600, Вінницька обл., Тульчинський р-н, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, буд 56
Ім'я:
Винославська Оксана Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380972473328 ЄДРПОУ:
21723702
Орендна плата

721,00 грн без ПДВ

Строк оренди

4 роки 11 місяців

Площа

22.7 кв. м

Дивитись