Котельня, до складу якої входить приміщення котельні загальною площею 205,8 м.кв. та інші основні засоби (обладнання котельні, тепломережі, інвентар, тощо, всього 32 найменування) за адресою: м. Надвірна, вул. Грушевського 12ж.

Орендна плата

17 307,10 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20250908-28085
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
8 вер. 2025 10:57
Дата редагування:
13 лип. 11:42

Галерея 6 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності №2469443226120

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Надвірнянської районної ради від 29.07.2021р. №87-9/2021

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Надвірнянської районної ради від 29.07.2021р. №87-9/2021

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Виробництво, транспортування та постачання теплової енергії
Додаткові умови оренди майна:
1. Об’єкт оренди використовується виключно за цільовим призначенням – для розміщення та експлуатації котельні з метою виробництва, транспортування та постачання теплової енергії споживачам. 2. Наявність у ЄДР основного виду діяльності за КВЕД 35.30- постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря; 3. Учасник повинен мати право здійснювати діяльність з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії відповідно до відомостей ЄДР. 4. Потенційний орендар повинен бути зареєстрований на території Надвірнянської міської територіальної громади. У разі відсутності такої реєстрації на дату проведення аукціону переможець зобов’язаний здійснити перереєстрацію місцезнаходження (податкової адреси) на території громади протягом 10 календарних днів з дня укладення договору оренди. 5.Орендар зобов’язаний забезпечити безперебійне та якісне теплопостачання споживачів протягом усього опалювального періоду відповідно до вимог чинного законодавства та нормативно-технічних документів. 6.Орендар зобов’язаний забезпечити теплопостачання бюджетних установ за тарифами, встановленими та затвердженими в порядку, визначеному законодавством України. 7.Орендар зобов’язаний забезпечити якісним та безперебійним теплопостачанням закладу медицини – КНП «НЦРЛ» НМР та закладами освіти – Надвірнянський ліцей №3 та ЗДО «Берізка» 8. Орендар зобов’язаний протягом двох місяців з дня підписання акта приймання-передачі виконати технічне переоснащення, модернізацію та енергомодернізацію майнового комплексу котельні відповідно до передпроєктних пропозицій із загальним обсягом інвестицій від 5 685 000 грн до 9 315 000 грн, зокрема шляхом: - заміни існуючих котлів на сучасні енергоефективні котли (газогенераторні (піролізні) котли із загальною встановленою тепловою потужністю не менше 2,8 МВт) - встановлення автоматизованої системи управління технологічними процесами; - заміни насосного обладнання на енергоефективне; - встановлення вузлів комерційного обліку теплової енергії; - модернізації системи хімічного водоочищення; - монтажу та/або реконструкції мереж теплопостачання до закладів освіти. 10. Усі невід’ємні поліпшення, виконані орендарем за власні кошти, після припинення договору оренди переходять у власність балансоутримувача в порядку, передбаченому законодавством та умовами договору оренди. 11. Невиконання або неналежне виконання зазначених додаткових умов є підставою для застосування до орендаря заходів відповідальності, передбачених договором оренди та законодавством України, включаючи дострокове розірвання договору.
Можливість суборенди:
Так

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
17 307,10 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
1 730 710,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
3 вер. 2025 00:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
ТзОВ "ЕКА-Захід"

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Котельня

Нерухомість
Код CAV: 04211000-0 Промислова заводська, фабрична будівля та їх частини
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

205.8 кв. м

Адреса:

Україна, 78405, Івано-Франківська область, Надвірна, вул. Грушевського 12ж
Опис:
Котельня, до складу якої входить приміщення котельні загальною площею 205,8 м.кв. та інші основні засоби (обладнання котельні, тепломережі, інвентар, тощо, всього 32 найменування)

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
205.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
205.8
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
186.2
Рік будівництва:
1980
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Технічний стан приміщення незадовільний. Приміщення потребує ремонту.
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 48.63092000 Довгота: 24.56143000

Розташування на мапі

Документи об'єкту 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 8 вер. 2025 10:57
Фотографічне зображення майна 8 вер. 2025 10:57
Фотографічне зображення майна 8 вер. 2025 10:57
Фотографічне зображення майна 8 вер. 2025 10:57
Фотографічне зображення майна 8 вер. 2025 10:57
Фотографічне зображення майна 8 вер. 2025 10:57
Технічні специфікації 8 вер. 2025 10:57
Технічні специфікації 8 вер. 2025 10:57
Технічні специфікації 8 вер. 2025 10:57
Технічні специфікації 8 вер. 2025 10:57

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04054435
Адреса:
Україна, 78405, Івано-Франківська область, Надвірна, майдан Шевченка 33, КОАТУУ: 2624010100, НАДВІРНА
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Розпорядження голови районної ради від 02.01.2025 №1-к

Основний контакт

Ім'я:
Роман Кузюк
E-mail:
Телефон:
+380979865683

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Надвірнянська районна рада
ЄДРПОУ:
04054435
Адреса:
Україна, 78405, Івано-Франківська область, Надвірна, майдан Шевченка 33, КОАТУУ: 2624010100, НАДВІРНА
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Рішення Надвірнянської районної ради від 27.11.2020р №5-1/2020 "Про обрання голови районної ради"

Основний контакт

Ім'я:
Кеніз Олександр Володимирович
E-mail:
Телефон:
0347522452

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Надвірнянська районна рада

Вас може зацікавити

Нежитлові приміщення загальною площею 114,0 кв.м, розташовані в підвалі будівлі ліцею № 15 за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності,207

Нежитлові приміщення загальною площею 114,0 кв.м, розташовані в підвалі будівлі ліцею № 15 за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності,207
Ім'я:
Відділ оренди
E-mail: [email protected] Телефон: +380342552106 ЄДРПОУ:
04054346
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

1 рік 2 місяці

Площа

114 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення площою 145.4 кв.м., та теплові мережі від котельні і обладнання ,в місті Городенка вул.Богуна 1б

Частина нежитлового приміщення площою 145.4 кв.м., та теплові мережі від котельні і обладнання ,в місті Городенка вул.Богуна 1б
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

4 роки 7 місяців

Площа

145.4 кв. м

Дивитись

Частина нежитлових приміщень, харчоблоків садків Городенківської територіальної громади, загальною площею 190,86 кв.м. а саме: ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ ЗДО в м.Городенка, вул. Богуна, 5, площею 35.1 кв.м.; ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ ЗДО в м.Городенка, вул. Чупринки, 87, площею 36.96 кв.м.; КОТИКІВСЬКИЙ ЗДО в с.Котиківка, вул.Івана Франка, 14, площею 22.6 кв.м.;ЧЕРНЯТИНСЬКИЙ ЗДО в с.Чернятин, вул.Миру, 3, площею 25.3 кв.м.; СЕМАКІВСЬКИЙ ЗДО в с.Семаківці, вул. Дністрова, 9А, площею 22.9 кв.м.; РОСОХАЦЬКИЙ ЗДО в с.Росохач, вул. Ставишна, 1А, площею 11,1 кв.м.; СТРІЛЬЧЕНСЬКИЙ ЗДО в с.Стрільче, вул.Шевченка, 7, площею 20,0 кв.м.; ВИНОГРАДСЬКИЙ ЗДО в с.Виноград, вул. Шевченка, 7А, площею 16.9 кв.м.

Частина нежитлових приміщень, харчоблоків садків Городенківської територіальної громади, загальною площею 190,86 кв.м. а саме: ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ ЗДО в м.Городенка, вул. Богуна, 5, площею 35.1 кв.м.; ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ ЗДО в м.Городенка, вул. Чупринки, 87, площею 3...
Ім'я:
Мирослава Войтович
E-mail: [email protected] Телефон: +380964332342 ЄДРПОУ:
44018090
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

190.86 кв. м

Дивитись