Нежитлова будівля котельні загальною площею 60 кв.м. за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, с. Рівчак-Степанівка, вул. Центральна, 3 та її обладнання.

Орендна плата

401,82 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20250827-70649
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
27 серп. 2025 17:12
Дата редагування:
28 серп. 2025 12:40

Галерея 6 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Макіївської сільської ради № 616-50/VIII від 22.08.2025 року п’ятнадцятої сесії восьмого скликання "Про включення до Переліку першого типу нежитлових будівель та проведення електронного аукціону"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Макіївської сільської ради № 616-50/VIII від 22.08.2025 року п’ятнадцятої сесії восьмого скликання "Про включення до Переліку першого типу нежитлових будівель та проведення електронного аукціону"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє
Стан пам'ятки культурної спадщини:
Об’єкт оренди не є пам’яткою культурної спадщини.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Оперативне реагування на аварійні ситуації. У разі виникнення аварійних ситуацій забезпечувати прибуття аварійної бригади на об’єкт, протягом однієї години.
Додаткові умови оренди майна:
Оперативне реагування на аварійні ситуації. У разі виникнення аварійних ситуацій забезпечувати прибуття аварійної бригади на об’єкт, протягом однієї години.
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
401,82 грн без ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
1 %
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
Відповідно до пункту 52 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 р. № 483 та Методики розрахунку орендної плати за державне майно, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 08.04.2021 року № 630
Первісна балансова вартість:
122 741,32 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
40 182,45 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
0,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлова будівля котельні загальною площею 60 кв.м. за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, с. Рівчак-Степанівка, вул. Центральна, 3 та її обладнання.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

60 кв. м

Адреса:

Україна, 17142, Чернігівська область, РІВЧАК-СТЕПАНІВСЬКА/С.РІВЧАК-СТЕПАНІВКА, Рівчак-Степанівка, Носівський район
Опис:
Нежитлова будівля котельні загальною площею 60 кв.м. за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, с. Рівчак-Степанівка, вул. Центральна, 3 та її обладнання.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
60.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
60.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
60.0
Рік будівництва:
1990
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
3.2
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Присутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.7820674 Довгота: 31.8239503 Висота: 6

Розташування на мапі

Документи об'єкту 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Технічні специфікації 27 серп. 2025 17:12
Технічні специфікації 27 серп. 2025 17:12
Технічні специфікації 27 серп. 2025 17:12
Технічні специфікації 27 серп. 2025 17:12
Технічні специфікації 27 серп. 2025 17:12
Технічні специфікації 28 серп. 2025 12:39
Технічні специфікації 28 серп. 2025 12:39
Технічні специфікації 28 серп. 2025 12:39

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04415531
Адреса:
Україна, 17152, Чернігівська область, Ніжинський р-н, село Макіївка, вул.Центральна, будинок 27
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Розпорядження №39-к від 25.03.2025 року

Основний контакт

Ім'я:
Осадча Вікторія Іванівна
E-mail:
Телефон:
+380989304809

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Макіївська сільська рада
ЄДРПОУ:
04415531
Адреса:
Україна, 17152, Чернігівська область, с. Макіївка, вул. Центральна, 27

Основний контакт

Ім'я:
Макіївська сільська рада
E-mail:
Телефон:
+380989304809

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Макіївська сільська рада
ЄДРПОУ:
04415531
Адреса:
Україна, 17152, Чернігівська область, с. Макіївка, вул. Центральна, 27
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Розпорядження №39-к від 25.03.2025 року

Основний контакт

Ім'я:
Осадча Вікторія Іванівна
E-mail:
Телефон:
+380989304809

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця МАКІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вас може зацікавити

комунальний заклад " Бобровицький міський будинок культури" Бобровицької міської ради Чернігівської області, м Бобровиця, вул Незалежності, 44, загальна площа,61,55

комунальний заклад " Бобровицький міський будинок культури" Бобровицької міської ради Чернігівської області, м Бобровиця, вул Незалежності, 44, загальна площа,61,55
Ім'я:
Луценко Людмила Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380984781400 ЄДРПОУ:
43989827
Орендна плата

3 136,00 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

61.55 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення загальною площею 32,20 м2, що знаходиться в одноповерховій будівлі на першому поверсі за адресою: 17540, Чернігівська область, Прилуцький район, село Лісові Сорочинці, вул. Домонтовича, буд. 103

Нежитлове приміщення загальною площею 32,20 м2, що знаходиться в одноповерховій будівлі на першому поверсі за адресою: 17540, Чернігівська область, Прилуцький район, село Лісові Сорочинці, вул. Домонтовича, буд. 103
Ім'я:
Бицька Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380959281621 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04415867
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

32.2 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення загальною площею 67,3 кв. м, корисною площею 47,2 кв. м, що знаходиться в одноповерховій будівлі, розміщеній за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, село Ковчин, вулиця Перемоги, будинок 76.

Нежитлове приміщення загальною площею 67,3 кв. м, корисною площею 47,2 кв. м, що знаходиться в одноповерховій будівлі, розміщеній за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, село Ковчин, вулиця Перемоги, будинок 76.
Ім'я:
Савченко Галина Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380680857117 ЄДРПОУ:
04412432
Орендна плата

67,30 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

67.3 кв. м

Дивитись