Частина нежитлового приміщення

Орендна плата

23 551,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Очікує включення в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20250807-78371
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
7 серп. 2025 17:09
Дата редагування:
11 серп. 10:55

Галерея 4 зображення

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Очікує включення в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Реєстрація не вимагається

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Наказ УКВ ВК РМР №160 від 01.08.2025 "Про включення об'єкту до Переліку першого типу"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Лист УОЗ ВК РМР №01-16-2496/25 від 16.07.2025

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається
Стан пам'ятки культурної спадщини:
Не є пам'яткою

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Майно може бути використане Орендарем згідно за цільовим призначенням для здійснення своєї діяльності відповідно до КВЕД 47.99 – інші види роздрібної торгівлі поза магазинами.
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
23 551,00 грн без ПДВ
Інші відомості щодо визначення орендної ставки:
Протокол електронного аукціону №LLE001-UA-20260630-17019 від 15.07.26
Первісна балансова вартість:
847,80 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
17 836,78 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
Фізична особа-підприємець Лемешевська Юлія Петрівна
ІПН/РНОКПП (ФОП):
3510704488
Адреса:
Україна, 33012, Рівненська область, Рівне, вул.Данила Галицького, будинок 9, секція 509-510

Основний контакт

Ім'я:
Лемешевська Юлія Петрівна
E-mail:
Телефон:
+380732251890

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлового приміщення

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

2.5 кв. м

Адреса:

Україна, 33010, Рівненська область, Рівне, вул. О. Олеся, 13-К
Опис:
Об’єктом оренди є частина нежитлового приміщення першого поверху (згідно з технічним паспортом частина приміщення №76) площею 2,5 кв.м головного корпусу КНП «Міська лікарня № 2» за адресою м. Рівне, вул. Олександра Олеся, 13-К.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
1190.1
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
2.5
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Присутнє
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Додаткова інформація про наявні комунікації:
Водопостачання та каналізаційні послуги загальні
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Орендар бере участь у витратах балансоутримувача на утримання будівлі та прибудинкової території і оплату комунальних послуг шляхом відшкодування вартості фактично спожитого їх обсягу згідно діючих тарифів на дату розрахунку, а в неподільній частині пропорційно до займаної площі в цій будівлі, що включає площу орендованих (займаних) приміщень та загальну площу будівлі, яка станом на останній робочий день звітного місяця не передана в оренду та не перебуває у користуванні
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Орієнтовна сума земельного податку становить 13,24 грн
Координати:
Широта: 50.61155000 Довгота: 26.22201000

Розташування на мапі

Документи об'єкту 17 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 7 серп. 2025 17:09
Фотографічне зображення майна 7 серп. 2025 17:09
Фотографічне зображення майна 7 серп. 2025 17:09
Фотографічне зображення майна 7 серп. 2025 17:09
Фотографічне зображення майна 7 серп. 2025 17:09
Фотографічне зображення майна 7 серп. 2025 17:09
Фотографічне зображення майна 7 серп. 2025 17:09
Фотографічне зображення майна 7 серп. 2025 17:09
Фотографічне зображення майна 7 серп. 2025 17:09
Фотографічне зображення майна 7 серп. 2025 17:09
Технічні специфікації 7 серп. 2025 17:09
Фотографічне зображення майна 18 вер. 2025 15:56
Фотографічне зображення майна 30 черв. 15:49
Фотографічне зображення майна 30 черв. 15:49
Фотографічне зображення майна 30 черв. 15:49
Фотографічне зображення майна 30 черв. 15:49
Фотографічне зображення майна 30 черв. 15:49

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
26259563
Адреса:
Україна, 33028, Рівненська область, Рівне, Соборна, 12А

Основний контакт

Ім'я:
Усик Олександр
E-mail:
Телефон:
+380362620521

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №2" РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:
01111032
Адреса:
Україна, 33010, Рівненська область, Рівне, ОЛЕКСАНДРА ОЛЕСЯ, будинок 13-К, КОАТУУ: 5610100000, РІВНЕ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
ШЕГЕРА ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ (Згідно контракту з 23.01.2019 до 22.01.2024) - керівник

Основний контакт

Ім'я:
ШЕГЕРА ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
E-mail:
Телефон:
+380362423250

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Управління охорони здоров′я виконавчого комітету Рівненської міської ради
ЄДРПОУ:
13985701
Адреса:
Україна, 33028, Рівненська область, Рівне, Драгоманова, 7

Основний контакт

Ім'я:
Лариса Обуховська
E-mail:
Телефон:
+380362671550

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Управління комунальною власністю виконавчого комітету Рівненської міської ради

Вас може зацікавити

Частина коридору будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини селища Демидівка, за адресою вулиця Відродження, будинок 6, селище Демидівка, Дубенський район, Рівненська область, 35200

Частина коридору будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини селища Демидівка, за адресою вулиця Відродження, будинок 6, селище Демидівка, Дубенський район, Рівненська область, 35200
Ім'я:
Новіцька Мирослава
E-mail: [email protected] Телефон: +380678627492 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04386321
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

4.32 кв. м

Дивитись

Частина "Вестибюлю-чекальні" №154 першого поверху будівлі дитячого терапевтичного корпусу з приймальним відділенням

Частина "Вестибюлю-чекальні" №154 першого поверху будівлі дитячого терапевтичного корпусу з приймальним відділенням
Ім'я:
Нестеренко Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: +380978487671 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01999796
Орендна плата

439,41 грн без ПДВ

Строк оренди

1 рік

Площа

4 кв. м

Дивитись

Частина приміщення вестибюлю будівлі головного корпусу, загальною площею 2,0 кв.м, за адресою: Рівненська область, м. Дубно, вул. Львівська, 73

Частина приміщення вестибюлю будівлі головного корпусу, загальною площею 2,0 кв.м, за адресою: Рівненська область, м. Дубно, вул. Львівська, 73
Ім'я:
Піддубник Мирослава Мирославівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380365632392 ЄДРПОУ:
34134055
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

2 кв. м

Дивитись