Приміщення комунальної власності Баришівської селищної ради, а саме: приміщення А-1 площею 342,4 кв.м., приміщення А-2 площею 394,5 кв.м., приміщення А-3 площею 182,1 кв.м., будівлю котельні площею 68,8 кв.м.

Орендна плата

1,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

4 роки 11 місяців 30 днів

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20250715-77464
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
15 лип. 2025 13:46
Дата редагування:
9 вер. 2025 13:55

Галерея 4 зображення

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення від 13.06.2025 № 3617-75-08 "Про включення до Переліку другого типу об'єктів комунальної власності Баришівської селищної ради щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення від 13.06.2025 № 3617-75-08 "Про включення до Переліку другого типу об'єктів комунальної власності Баришівської селищної ради щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Баришівської селищної ради від 13.06.2025 № 3618-75-08 "Про затвердження умов оренди нерухомого майна без проведення аукціону"

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
4 роки 11 місяців 30 днів
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень

Графік оренди

Кількість годин:
24 години в день
Кількість днів:
7 днів в тиждень

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн без ПДВ
Інші відомості щодо визначення орендної ставки:
Орендна плата - 1,00 гривень у рік.
Первісна балансова вартість:
513 206,76 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
205 983,27 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
Київське квартирно-експлуатаційне управління
ЄДРПОУ:
22991617
Адреса:
Україна, 03168, Київська область, місто Київ, проспект Повітряних Сил, 30

Основний контакт

Ім'я:
Горбань Роман Олексійович
E-mail:
Телефон:
+380985886834

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Приміщення комунальної власності Баришівської селищної ради, а саме: приміщення А-1 площею 342,4 кв.м., приміщення А-2 площею 394,5 кв.м., приміщення А-3 площею 182,1 кв.м., будівлю котельні площею 68,8 кв.м.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

987.8 кв. м

Адреса:

Україна, 07520, Київська область, Гостролуччя, вулиця Якова Богдана
Опис:
Приміщення комунальної власності Баришівської селищної ради, а саме: приміщення А-1 площею 342,4 кв.м., приміщення А-2 площею 394,5 кв.м., приміщення А-3 площею 182,1 кв.м., будівлю котельні площею 68,8 кв.м.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
987.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
987.8
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
987.8
Рік будівництва:
1967
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
5.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.42399 Довгота: 31.28053

Розташування на мапі

Документи об'єкту 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 15 лип. 2025 13:46
Фотографічне зображення майна 15 лип. 2025 13:46
Фотографічне зображення майна 15 лип. 2025 13:46
Фотографічне зображення майна 15 лип. 2025 13:46
Копія рішень, дозволів та згоди 9 вер. 2025 13:54
Копія рішень, дозволів та згоди 9 вер. 2025 13:55

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04360623
Адреса:
Україна, 07501, Київська область, смт Баришівка, вулиця Центральна, 27
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Основний контакт

Ім'я:
Дибка Тетяна Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380457641802
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Виконавчий комітет Баришівської селищної ради
ЄДРПОУ:
43560334
Адреса:
Україна, 07501, Київська область, смт Баришівка, вулиця Центральна, будинок № 27

Основний контакт

Ім'я:
Дибка Тетяна Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380686405985

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Баришівська селищна рада
ЄДРПОУ:
04360623
Адреса:
Україна, 07501, Київська область, смт Баришівка, вулиця Центральна, 27
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Основний контакт

Ім'я:
Дибка Тетяна Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380457641802
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Баришівська селищна рада

Вас може зацікавити

Ім'я:
Халіпова Наталя Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457930011 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26539541
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

1157.38 кв. м

Дивитись

Футбольне поля зі штучним покриттям, площею 924,0 м2, Бориспільського ліцею імені Юрія Головатого Бориспільської міської ради Київської області

Футбольне поля зі штучним покриттям, площею 924,0 м2, Бориспільського ліцею імені Юрія Головатого Бориспільської міської ради Київської області
Ім'я:
Мельникова Алла Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380979359959 ЄДРПОУ:
05408355
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

924 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення № 2-6, частину нежитлового приміщення № 2-1 площею 1133,40 кв.м за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 94

Нежитлове приміщення № 2-6, частину нежитлового приміщення № 2-1 площею 1133,40 кв.м за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. Київська, 94
Ім'я:
Гребенюк Руслан Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380969612812 ЄДРПОУ:
20577351
Орендна плата

23 745,79 грн без ПДВ

Строк оренди

Не вказано

Площа

1133.4 кв. м

Дивитись