Аукціон з оренди нежитлової будівлі - Частина нежитлових приміщень одноповерхової будівлі стаціонару Макіївської сільської лікарської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини та її обладнання.

Орендна плата

2 478,58 грн

з ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20250703-39936
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
3 лип. 2025 12:02
Дата редагування:
3 лип. 2025 12:09

Галерея 22 зображення

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Макіївської сільської ради від 26.06.2025 року сорок восьмої сесії восьмого скликання "Про включення до Переліку першого типу нежитлових приміщень та проведення електронного аукціону"

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення виконавчого комітету Макіївської сільської ради № 172 від 03.07.2025 року "Про затвердження умов передачі об’єкта в оренду на аукціоні (с. Макіївка вул. Центральна, 2А)

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Макіївської сільської ради від 26.06.2025 року сорок восьмої сесії восьмого скликання "Про включення до Переліку першого типу нежитлових приміщень та проведення електронного аукціону"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє
Стан пам'ятки культурної спадщини:
Об’єкт оренди не є пам’яткою культурної спадщини.

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Надання первинної медико-санітарної допомоги згідно Програми медичних гарантій для населення Макіївської територіальної громади.
Додаткові умови оренди майна:
Надання первинної медико-санітарної допомоги згідно Програми медичних гарантій для населення Макіївської територіальної громади.
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
2 478,58 грн з ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
1 %
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
Постанова КМУ №483 від 03.06.2020 р.
Первісна балансова вартість:
543 302,95 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
247 857,95 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
0,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Аукціон з оренди нежитлової будівлі - Частина нежитлових приміщень одноповерхової будівлі стаціонару Макіївської сільської лікарської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини та її обладнання.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

247.1 кв. м

Адреса:

Україна, 17152, Чернігівська область, МАКІЇВКА, Макіївка, Носівський район
Опис:
Частина нежитлових приміщень одноповерхової будівлі стаціонару Макіївської сільської лікарської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини та її обладнання. Стан - задовільний (Водопровід -150 м.п., каналізація -15 м., водовідведення та електрична мережа потужністю - 5 кВт).

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
247.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
559.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
247.1
Рік будівництва:
1987
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
5.0
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.66877300702894 Довгота: 31.84396548261719 Висота: 10

Розташування на мапі

Документи об'єкту 24 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Технічні специфікації 3 лип. 2025 12:04
Технічні специфікації 3 лип. 2025 12:04
Технічні специфікації 3 лип. 2025 12:05
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:05
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:05
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:05
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:06
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:06
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:07
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:07
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:07
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:07
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:07
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:07
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:07
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:07
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:07
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:07
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:07
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:07
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:07
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:07
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:07
Фотографічне зображення майна 3 лип. 2025 12:07

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04415531
Адреса:
Україна, 17152, Чернігівська область, Ніжинський р-н, село Макіївка, вул.Центральна, будинок 27
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Рішення №535-45/VIII від 24.03.2025 р. сорок п’ятої сесії 8 скликання

Основний контакт

Ім'я:
Осадча Вікторія Іванівна
E-mail:
Телефон:
+380989304809

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Макіївська сільська рада
ЄДРПОУ:
04415531
Адреса:
Україна, 17152, Чернігівська область, с. Макіївка, вул. Центральна, 27
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Рішення №535-45/VIII від 24.03.2025 р. сорок п’ятої сесії 8 скликання

Основний контакт

Ім'я:
Осадча Вікторія Іванівна
E-mail:
Телефон:
+380989304809

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Макіївська сільська рада
ЄДРПОУ:
04415531
Адреса:
Україна, 17152, Чернівецька область, с. Макіївка, вул. Центральна, 27
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Рішення №535-45/VIII від 24.03.2025 р. сорок п’ятої сесії 8 скликання

Основний контакт

Ім'я:
Осадча Вікторія Іванівна
E-mail:
Телефон:
+380989304809

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця МАКІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вас може зацікавити

Частина нежитлової будівлі кінотеатру "Перемоги" загальна площа 378,4 кв.м.,що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, м.Ічня, вул.Воскресінська,буд.15.

Частина нежитлової будівлі кінотеатру "Перемоги" загальна площа 378,4 кв.м.,що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, м.Ічня, вул.Воскресінська,буд.15.
Ім'я:
Купко Микола Олексійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380669660208 ЄДРПОУ:
42141561
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

378.4 кв. м

Дивитись
Ім'я:
Ірина Горбунова
E-mail: [email protected] Телефон: +380687535528 ЄДРПОУ:
24838038
Орендна плата

30,79 грн з ПДВ

Строк оренди

1 рік

Площа

136.66 кв. м

Дивитись

частина виробничих приміщень з гаражем Д-1-2 загальною площею 203,7 кв.м, за адресою: Чернігівська обл., м. Ічня, вул. Піщана, 19

частина виробничих приміщень з гаражем Д-1-2 загальною площею 203,7 кв.м, за адресою: Чернігівська обл., м. Ічня, вул. Піщана, 19
Ім'я:
Лобачов Юрій Олександрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380974917434 ЄДРПОУ:
43173325
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

203.7 кв. м

Дивитись