частина вбудованого нежитлового приміщення другого поверху будівлі, громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, що позначене на інвентарній справі літ."А", № 1-5 загальною площею 21,0 м.кв. розташованого в с.Кам’янське, вул. Українська, 1 Берегівського району Закарпатської області, 90125

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20250617-23414
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
17 черв. 2025 13:40
Дата редагування:
17 черв. 2025 13:44

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення виконавчого комітету від 13 червня 2025 року № 82 Про намір передачі майна в оренду та включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Кам'янської сільської ради для передачі майна в оренду без проведення аукціону

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Для розміщення органу державної влади, органу місцевого самоврядування, іншої установи і організації, діяльність яких фінансується за рахунок державного або місцевих бюджетів

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

частина вбудованого нежитлового приміщення другого поверху будівлі, громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, що позначене на інвентарній справі літ."А", № 1-5 загальною площею 21,0 м.кв. розташованого в с.Кам’янське, вул. Українська, 1 Берегівського району Закарпатської області, 90125

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

21 кв. м

Адреса:

Україна, 90125, Закарпатська область, с.Кам'янське, вул. Українська,1
Опис:
Об'єктом оренди є: частина вбудованого нежитлового приміщення другого поверху будівлі, громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, що позначене на інвентарній справі літ."А", № 1-5 загальною площею 21,0 м.кв. розташованого в с.Кам’янське, вул. Українська, 1 Берегівського району Закарпатської області, 90125

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
21.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
386.0
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
ІІ
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Кондиціонування:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 481647 Довгота: 225619 Висота: 135

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04349550
Адреса:
Україна, 90125, Закарпатська область, с.Кам'янське, вул. Українська,1

Основний контакт

Ім'я:
Хрипта Наталія Іванівна
E-mail:
Телефон:
0961370346

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Кам'янська сільська рада Берегівського району Закарпатської області
ЄДРПОУ:
04349550
Адреса:
Україна, 90125, Закарпатська область, с.Кам'янське, вул. Українська,1

Основний контакт

Ім'я:
Станинець Михайло Михайлович
E-mail:
Телефон:
0961370346

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Кам'янська сільська рада Берегівського району Закарпатської області

Вас може зацікавити

Вбудоване нежитлове приміщення, адмінбудівлі сільської ради

Вбудоване нежитлове приміщення, адмінбудівлі сільської ради
Ім'я:
Чомоляк Любомир
E-mail: [email protected] Телефон: +380951427812 ЄДРПОУ:
04351280
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців

Площа

11.8 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення площею 24,5 кв.м (позиція на план-схемі №VIII, кабінет №07) на цокольному поверсі будівлі літ.А (адміністративно-виробничий корпус) за адресою: Закарпатська область, м.Ужгород, вул.Гойди, 8

Нежитлове приміщення площею 24,5 кв.м (позиція на план-схемі №VIII, кабінет №07) на цокольному поверсі будівлі літ.А (адміністративно-виробничий корпус) за адресою: Закарпатська область, м.Ужгород, вул.Гойди, 8
Ім'я:
Чорна Ганна
E-mail: [email protected] Телефон: +380956979861 Веб сайт: ЄДРПОУ:
33165909
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

24.5 кв. м

Дивитись

приміщення (група приміщень) площею 34,9 кв.м. за адресою: м. Ужгород, вул. Карпатської України, 39 приміщення 100 (до зміни адреси - Юрія Гагаріна, 39), яке належить до комунальної власності Ужгородської міської територіальної громади

приміщення (група приміщень) площею 34,9 кв.м. за адресою: м. Ужгород, вул. Карпатської України, 39 приміщення 100 (до зміни адреси - Юрія Гагаріна, 39), яке належить до комунальної власності Ужгородської міської територіальної громади
Ім'я:
Варваринець Тетяна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380312615122 ЄДРПОУ:
36541721
Орендна плата

5 211,36 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

34.9 кв. м

Дивитись