Частина будівлі літера «А», що перебуває у власності Великобірківської селищної територіальної громади та складається з приміщень 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-15 загальною площею 58,3 м2, що знаходиться за адресою: вулиця Грушевського, 45, селище Великі Бірки, Тернопільський район, Тернопільська область

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20250604-92331
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
4 черв. 2025 13:11
Дата редагування:
12 серп. 2025 11:57

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Реєстрація не вимагається

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Великобірківської селищної ради від 22.05.2025 № 2455 Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів нерухомого комунального майна Великобірківської територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціоні та без проведення аукціону

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається
Чи є об'єкт пам'яткою культурної спадщини:
Ні

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень

Дані про вартість об'єкту

Ринкова вартість:
779 440,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
30 квіт. 2025 18:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
ПП "Експерт-Центр" (Субʼєкт оціночної діяльності - Гілейко Текля Михайлівна) - вартість 3000 грн., рецензію здійснено ТОВ "Фірма "Гудвіл"(субʼєкт оціночної діяльності - Бондарчук Ольга Григорівна), вартість - 800 грн.
Вартість оцінки:
3 800,00 грн без ПДВ
Сума компенсації:
3 800,00 грн без ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина будівлі літера «А», що перебуває у власності Великобірківської селищної територіальної громади та складається з приміщень 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-15 загальною площею 58,3 м2, що знаходиться за адресою: вулиця Грушевського, 45, селище Великі Бірки, Тернопільський район, Тернопільська область

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

58.3 кв. м

Адреса:

Україна, 47740, Тернопільська область, ВЕЛИКІ БІРКИ, вулиця Грушевського, 45
Опис:
Частина будівлі літера «А», що перебуває у власності Великобірківської селищної територіальної громади та складається з приміщень 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-15 загальною площею 58,3 м2, що розташовані на першому поверсі та знаходиться за адресою: вулиця Грушевського, 45, селище Великі Бірки, Тернопільський район, Тернопільська область

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
58.3
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
58.3
Технологія будівництва:
Інше
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Порядок участі орендаря у компенсації орендодавцю витрат на оплату комунальних послуг визначається в договорі
Координати:
Широта: 49.5208417 Довгота: 25.7598046

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04394869
Адреса:
Україна, 47740, Тернопільська область, ВЕЛИКІ БІРКИ, Грушевського, КОАТУУ: 6125255400, ВЕЛИКІ БІРКИ

Основний контакт

Ім'я:
Швайлик Михайло Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380960606567
Факс:
+380352492360
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Великобірківська селищна рада Тернопільського району Тернопільської області
ЄДРПОУ:
04394869
Адреса:
Україна, 47740, Тернопільська область, ВЕЛИКІ БІРКИ, Грушевського, КОАТУУ: 6125255400, ВЕЛИКІ БІРКИ

Основний контакт

Ім'я:
Швайлик Михайло Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380960606567
Факс:
+380352492360
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Великобірківська селищна рада Тернопільського району Тернопільської області

Вас може зацікавити

Передача в погодинну оренду нежитлового приміщення комунальної власності в Тернопільському дошкільному навчальному закладі № 14

Передача в погодинну оренду нежитлового приміщення комунальної власності в Тернопільському дошкільному навчальному закладі № 14
Ім'я:
Мохорук Ореста Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380352261011 ЄДРПОУ:
04058344
Орендна плата

6,10 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

47.4 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення Шляхтинецької гімназії імені О.Г.Барвінського Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області (харчоблок) площею 52,7 кв.м, що знаходиться за адресою: вул. Липова.1, с. Шляхтинці, Тернопільський район, Тернопільська область.

Частина нежитлового приміщення Шляхтинецької гімназії імені О.Г.Барвінського Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області (харчоблок) площею 52,7 кв.м, що знаходиться за адресою: вул. Липова.1, с. Шляхтинці, Тернопільський район, Т...
Ім'я:
Королюк Людмила Семенівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380352297141 ЄДРПОУ:
40639474
Орендна плата

69,22 грн без ПДВ

Строк оренди

175 днів

Площа

52.7 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення Байковецької гімназії Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області їдальня (харчоблок) площею 34,1 кв.м, що знаходиться за адресою: вул. Січових Стрільців,12 с.Байківці Тернопільський район, Тернопільська область.

Частина нежитлового приміщення Байковецької гімназії Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області їдальня (харчоблок) площею 34,1 кв.м, що знаходиться за адресою: вул. Січових Стрільців,12 с.Байківці Тернопільський район, Тернопіль...
Ім'я:
Королюк Людмила Семенівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380352297141 ЄДРПОУ:
40639474
Орендна плата

34,10 грн без ПДВ

Строк оренди

175 днів

Площа

34.1 кв. м

Дивитись