Частини нежитлового приміщення (нерухомого майна (вбудоване приміщення - індекс приміщення згідно поверхового плану будівлі № 7), розташованого за адресою: Львівська область, Самбірський район, село Воля-Баранецька , вул. Цимбрили , буд. 24.

Орендна плата

48,53 грн

з ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20250415-74120
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
15 квіт. 2025 15:12
Дата редагування:
16 квіт. 2025 11:06

Галерея 2 зображення

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Реєстрація не вимагається

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення XL сесії VIII скликання Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області № 5396 від 12 грудня 2024 року

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення XL сесії VIII скликання Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області № 5396 від 12 грудня 2024 року

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення XL сесії VIII скликання Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області № 5396 від 12 грудня 2024 року

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Інформація про згоду на здійснення поточного та/або капітального ремонту орендованого майна

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення XIX сесії VIII скликання Бісковицької сільської ради Самбірського району Львівської області № 2900 від 16 грудня 2022 року

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє
Чи є об'єкт пам'яткою культурної спадщини:
Ні

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Об’єкт оренди може використовуватися тільки за визначеним цільовим призначенням: для розміщення офісу обслуговування Інтернет зв’язку в технічно справному стані. Дане приміщення не використовується у діяльності закладів культури протягом трьох років та це не погіршує соціально-побутові умови осіб, які працюють у цьому заклад(п. 29 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 р. № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна»
Додаткові умови оренди майна:
Об’єкт оренди може використовуватися тільки за визначеним цільовим призначенням: для розміщення офісу обслуговування Інтернет зв’язку в технічно справному стані. Дане приміщення не використовується у діяльності закладів культури протягом трьох років та це не погіршує соціально-побутові умови осіб, які працюють у цьому заклад(п. 29 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 р. № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна»

Графік оренди

Кількість годин:
24 години в день
Кількість днів:
7 днів в тиждень

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
48,53 грн з ПДВ
Інші відомості щодо визначення орендної ставки:
48,53 гривень за місяць, без урахування ПДВ – для електронного аукціону на підвищення ціни; 24,26 гривень за місяць, без урахування ПДВ - для електронного аукціону зі зниженням стартової ціни; 24,26 гривень за місяць, без урахування ПДВ - для електронного аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій. Згідно п. 52. Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 р. № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна» стартова орендна плата на першому аукціоні: для аукціонів з оренди майна, строк оренди якого перевищує один місяць, зазначається в розрахунку за місяць оренди та становить 1 відсоток вартості об’єкта оренди, визначеної відповідно до статті 8 Закону;
Первісна балансова вартість:
8 691,35 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
4 852,65 грн з ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частини нежитлового приміщення (нерухомого майна (вбудоване приміщення - індекс приміщення згідно поверхового плану будівлі № 7), розташованого за адресою: Львівська область, Самбірський район, село Воля-Баранецька , вул. Цимбрили , буд. 24.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

8.36 кв. м

Адреса:

Україна, 81422, Львівська область, село Воля-Баранецька, вулиця Цимбрили, будинок 24
Опис:
Частина нежитлового приміщення (нерухомого майна (вбудоване приміщення - індекс приміщення згідно поверхового плану будівлі № 7), розташованого за адресою: Львівська область, Самбірський район, село Воля-Баранецька , вул. Цимбрили , буд. 24, площею 8,36 метра квадратного

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
8.36
Загальна площа будівлі, кв.м:
217.26
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
8.36
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
6.0
Ступінь потужності електромережі:
друга ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.44395 Довгота: 30.51589

Розташування на мапі

Документи об'єкту 8 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копія рішень, дозволів та згоди 15 квіт. 2025 15:12
Копія рішень, дозволів та згоди 15 квіт. 2025 15:12
Копії договорів 15 квіт. 2025 15:12
Фотографічне зображення майна 15 квіт. 2025 15:12
Фотографічне зображення майна 15 квіт. 2025 15:12
Копія рішень, дозволів та згоди 15 квіт. 2025 15:12
Технічні специфікації 15 квіт. 2025 15:12
Характеристики та документи об’єкта оренди 15 квіт. 2025 15:12

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04370030
Адреса:
Україна, 81457, Львівська область, Бісковичі, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 3
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закон України "Про місцеве самоврядування"

Основний контакт

Ім'я:
Янів Галина Богданівна
E-mail:
Телефон:
+380960391290
Факс:
+380960391290

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
БІСКОВИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:
04370030
Адреса:
Україна, 81457, Львівська область, Бісковичі, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 3
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закон України "Про місцеве самоврядування"

Основний контакт

Ім'я:
Янів Галина Богданівна
E-mail:
Телефон:
+380960391290
Факс:
+380960391290

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
БІСКОВИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:
04370030
Адреса:
Україна, 81457, Львівська область, Бісковичі, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 3
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закон України "Про місцеве самоврядування"

Основний контакт

Ім'я:
Янів Галина Богданівна
E-mail:
Телефон:
+380960391290
Факс:
+380960391290

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця БІСКОВИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Частина приміщеня амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Борщовичі

Частина приміщеня амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Борщовичі
Ім'я:
Соколовський Петро Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380679324019 ЄДРПОУ:
04374134
Орендна плата

2 696,03 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

15.9 кв. м

Дивитись

Частина технічного майданчика площею 5,00 кв.м. у в/м №199 за адресою: м. Львів, вул. Золота, 28а

Частина технічного майданчика площею 5,00 кв.м. у в/м №199 за адресою: м. Львів, вул. Золота, 28а
Ім'я:
Хорошун Олександр Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322557480 ЄДРПОУ:
07638027
Орендна плата

3 000,00 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

5 кв. м

Дивитись

Вбудоване нежитлове приміщення №2-2 площею 7,7 кв.м розміщене за адресою: Львівська обл., м.Кам’янка-Бузька, вул.Шевченка,1

Вбудоване нежитлове приміщення №2-2 площею 7,7 кв.м розміщене за адресою: Львівська обл., м.Кам’янка-Бузька, вул.Шевченка,1
Ім'я:
Мельник Наталія Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380675980137 ЄДРПОУ:
04056196
Орендна плата

721,00 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

7.7 кв. м

Дивитись