Частина нежитлових приміщень (каб. №34, №36, №37) загальною площею 41,9 кв. м. на першому поверсі нежитлової будівлі за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, селище Лисянка, площа Миру, 30

Орендна плата

1,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Неактивний
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20250219-08909
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
19 лют. 2025 16:52
Дата редагування:
9 груд. 2025 14:09

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Неактивний
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Лисянської селищної ради "Про включення до Переліку другого типу нерухомого майна комунальної власності Лисянської селищної територіальної громади, яке передається в оренду без проведення аукціону" від 21.02.2025 №63-8/VIII

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається
Стан пам'ятки культурної спадщини:
Не є пам'яткою культурної спадщини

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Розміщуються органи державної влади та органи місцевого самоврядування, інші установи і організації, діяльність яких фінансується за рахунок державного або місцевих бюджетів
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн без ПДВ
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
п.10 Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Лисянської селищної територіальної громади, затвердженої рішенням Лисянської селищної ради від 03.12.2021 №22-2/VIII

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлових приміщень (каб. №34, №36, №37) загальною площею 41,9 кв. м. на першому поверсі нежитлової будівлі за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, селище Лисянка, площа Миру, 30

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

41.9 кв. м

Адреса:

Україна, 19300, Черкаська область, Лисянка, площа Миру,30
Опис:
Частина нежитлових приміщень (каб. №34, №36, №37) загальною площею 41,9 кв. м. на першому поверсі нежитлової будівлі за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, селище Лисянка, площа Миру, 30

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
41.9
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
добрий
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Орендар здійснює відшкодування витрат балансоутримувача на надання комунальних послуг орендарю на підставі відповідного договору
Координати:
Широта: 49.24896000 Довгота: 30.82781000

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04410982
Адреса:
Україна, 19301, Черкаська область, Лисянка, площа Миру, 30

Основний контакт

Ім'я:
Юрій Трепак
E-mail:
Телефон:
+380982816935

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Виконавчий комітет Лисянської селищної ради
ЄДРПОУ:
04410982
Адреса:
Україна, 19301, Черкаська область, Лисянка, пл. Миру, 30, КОАТУУ: 7122855100, ЛИСЯНКА

Основний контакт

Ім'я:
Трепак Юрій Олексійович
E-mail:
Телефон:
+380982816935

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Частина нежитлового приміщення котельні площею 51,9 м2 з обладнанням (два котли опалювальні твердопаливні водогрійні), розташоване за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, с. Мокра Калигірка, вул. Б.Хмельницького, буд. 5

Частина нежитлового приміщення котельні площею 51,9 м2 з обладнанням (два котли опалювальні твердопаливні водогрійні), розташоване за адресою: Черкаська область, Звенигородський район, с. Мокра Калигірка, вул. Б.Хмельницького, буд. 5
Ім'я:
Валерій БЕЦУН
E-mail: [email protected] Телефон: +380963862221 ЄДРПОУ:
04409370
Орендна плата

5 700,08 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

51.9 кв. м

Дивитись

окремо визначене нежитлове приміщення, загальною площею 38,9 кв.м. що розташоване на І поверсі, двоповерхової нежитлової будівлі, вул.Центральна 44, с.Гельмязів, Золотоніський р., Черкаська обл., 19715

окремо визначене нежитлове приміщення, загальною площею 38,9 кв.м. що розташоване на І поверсі, двоповерхової нежитлової будівлі, вул.Центральна 44, с.Гельмязів, Золотоніський р., Черкаська обл., 19715
Ім'я:
Вертипорох Тетяна Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380631050164 ЄДРПОУ:
04410433
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

38.9 кв. м

Дивитись

Державне майно - частина приміщень першого поверху адміністративної будівлі, загальною площею 45,73 кв.м., за адресою: вул. Миру, 87, м. Городище, Черкаський район, Черкаська обл., що обліковується на балансі Городищенського відділу Державної казначейської служби України Черкаської області

Державне майно - частина приміщень першого поверху адміністративної будівлі, загальною площею 45,73 кв.м., за адресою: вул. Миру, 87, м. Городище, Черкаський район, Черкаська обл., що обліковується на балансі Городищенського відділу Державної казначейської слу...
Ім'я:
Ніна Іванівна Нестеровська
E-mail: [email protected] Телефон: +380661372661 ЄДРПОУ:
43173325
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

45.73 кв. м

Дивитись