Нежитлове приміщення (сховище для техніки) виключено з переліку

Орендна плата

1 295,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Неактивний
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20250123-55124
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
23 січ. 2025 18:24
Дата редагування:
6 серп. 2025 11:06

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Не визначено
Статус об'єкту в переліку:
Неактивний
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Вапнярської селищної ради 69 сесії VIII скликання №2645 від 15.01.2025р. "Про включення до Переліку першого типу та передачу в оренду об’єкта нерухомого майна комунальної власності шляхом проведення аукціону "

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Вапнярської селищної ради 69 сесії VIII скликання №2645 від 15.01.2025р. "Про включення до Переліку першого типу та передачу в оренду об’єкта нерухомого майна комунальної власності шляхом проведення аукціону "

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Вапнярської селищної ради 69 сесії VIII скликання №2645 від 15.01.2025р. "Про включення до Переліку першого типу та передачу в оренду об’єкта нерухомого майна комунальної власності шляхом проведення аукціону "

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Вапнярської селищної ради 69 сесії VIII скликання №2645 від 15.01.2025р. "Про включення до Переліку першого типу та передачу в оренду об’єкта нерухомого майна комунальної власності шляхом проведення аукціону "

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє
Стан пам'ятки культурної спадщини:
ні

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Додаткові умови оренди майна:
всі види цільового використання майна, які не заборонені чинним законодавством та не створюють шкідливих умов праці іншим користувачам
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1 295,00 грн без ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
100 %
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
Пункт 7 Постанови КМ України № 634 від27.05.2022р. "Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану" На період воєнного стану у разі, коли залишкова балансова вартість об’єкта оренди, що є нерухомим майном, є меншою, ніж 10 відсотків його первісної балансової вартості, або інформація про залишкову балансову вартість такого об’єкта оренди відсутня, з метою розрахунку стартової орендної плати для проведення електронного аукціону на право оренди нерухомого майна балансоутримувач може не здійснювати переоцінку такого об’єкта оренди. Стартова орендна плата для проведення електронного аукціону в такому разі встановлюється з розрахунку 1 гривня за 1 кв. метр об’єкта оренди, а гарантійний внесок встановлюється в порядку, визначеному абзацами восьмим - чотирнадцятим пункту 58 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 483.
Інші відомості щодо визначення орендної ставки:
Пункт 7 Постанови КМ України № 634 від27.05.2022р. "Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану" На період воєнного стану у разі, коли залишкова балансова вартість об’єкта оренди, що є нерухомим майном, є меншою, ніж 10 відсотків його первісної балансової вартості, або інформація про залишкову балансову вартість такого об’єкта оренди відсутня, з метою розрахунку стартової орендної плати для проведення електронного аукціону на право оренди нерухомого майна балансоутримувач може не здійснювати переоцінку такого об’єкта оренди. Стартова орендна плата для проведення електронного аукціону в такому разі встановлюється з розрахунку 1 гривня за 1 кв. метр об’єкта оренди, а гарантійний внесок встановлюється в порядку, визначеному абзацами восьмим - чотирнадцятим пункту 58 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 483.
Первісна балансова вартість:
69 170,00 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
0,00 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
0,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
9 лист. 2011 00:00

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення (сховище для техніки)

Нерухомість
Код CAV: 04212000-7 Будівля складу, ангар тощо та їх частини
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

1295 кв. м

Адреса:

Україна, 24240, Вінницька область, ВАПНЯРКА, , Вапнярка, Томашпільський район
Опис:
Нежитлове приміщення (сховище для техніки)

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1295.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
1295.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
1295.0
Рік будівництва:
1940
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Координати:
Широта: 48.54931344931188 Довгота: 28.709885008833165 Висота: 17

Розташування на мапі

Документи об'єкту 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Підстава для виключення об'єкта зі списку 5 серп. 2025 17:52
Підстава для виключення об'єкта зі списку 5 серп. 2025 17:52

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04325911
Адреса:
Україна, 24240, Вінницька область, селище Вапнярка, Тульчинський р-н, вул..Незалежності, 140

Основний контакт

Ім'я:
Вікторія Дуднік
E-mail:
Телефон:
+380975069219

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Вапнярська селищна рада
ЄДРПОУ:
04325911
Адреса:
Україна, 24240, Вінницька область, Вапнярка, вул.Незалежності 140

Основний контакт

Ім'я:
Дуднік Вікторія Сергіївна
E-mail:
Телефон:
+380975069219

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
ВАПНЯРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЄДРПОУ:
04325911
Адреса:
Україна, 24240, Вінницька область, Тульчинський р-н, селище Вапнярка, вул.Незалежності, будинок 140

Основний контакт

Ім'я:
Дуднік Вікторія Сергіївна
E-mail:
Телефон:
+380975069219

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця ВАПНЯРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Вас може зацікавити

Ім'я:
Бутенко ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380432672608 ЄДРПОУ:
42964094
Орендна плата

186,70 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

1084.1 кв. м

Дивитись

Державне майно – нежитлові вбудовані приміщення, в тому числі: приміщення №6 (24,0 кв.м), кладову № 7 (24,0 кв.м), битовку №8 (24,0 кв.м), санвузол № 9 (13,0 кв.м), цех №10 (1673,0 кв.м), цеху зварки (літ. Е), загальною площею 1758,0 кв.м (інвентаризаційний номер 101310020), за адресою: 22300, Вінницька обл., Вінницький р-н, селище Літин, 2-й провулок Богдана Хмельницького, 9-А.

Державне майно – нежитлові вбудовані приміщення, в тому числі: приміщення №6 (24,0 кв.м), кладову № 7 (24,0 кв.м), битовку №8 (24,0 кв.м), санвузол № 9 (13,0 кв.м), цех №10 (1673,0 кв.м), цеху зварки (літ. Е), загальною площею 1758,0 кв.м (інвентаризаційний но...
Ім'я:
Нагірняк Інна
E-mail: [email protected] Телефон: +380432672608 ЄДРПОУ:
42964094
Орендна плата

1 758,00 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

1758 кв. м

Дивитись

Державне майно - будівлі, загальною площею 660,5 кв.м, а саме: - адміністративна будівля (літ. А), загальною площею 350,8 кв.м, на 1-му поверсі – 66,0 кв.м (прим. № 16), на 2-му поверсі – 284,8 кв.м (прим.: № 18 (13,9 кв.м), № 19 (13,0 кв.м), № 20 (26,3 кв.м), № 21 (15,2 кв.м), № 22 (26,9 кв.м), № 23 (7,8 кв.м), № 24 (7,9 кв.м), № 26 (17,5 кв.м), № 27 (17,2 кв.м), №28 (47,2 кв.м), № 29 (18,1 кв.м), № 30 (73,8 кв.м); - котельня (літ. Б) (прим. № 1 - № 9), загальною площею 173,4 кв.м; - приміщення для зберігання палива (літ. В), площею 30,2 кв.м; - будівля гаражів (літ. І) (прим. № 1 – № 5), загальною площею 106,1 кв.м, за адресою: 24700, Вінницька обл., Тульчинський р-н, с-ще Піщанка, вул. Центральна, буд. 47, що перебувають на балансі Головного управління ДПС у Вінницькій області

Державне майно - будівлі, загальною площею 660,5 кв.м, а саме: - адміністративна будівля (літ. А), загальною площею 350,8 кв.м, на 1-му поверсі – 66,0 кв.м (прим. № 16), на 2-му поверсі – 284,8 кв.м (прим.: № 18 (13,9 кв.м), № 19 (13,0 кв.м), № 20 (26,3 кв.м),...
Ім'я:
Бутенко Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380432672608 ЄДРПОУ:
42964094
Орендна плата

660,50 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

660.5 кв. м

Дивитись