Приміщення народного дому 1-й поверх (комора) за адресою: с. Спас, вул. Січових Стрільців, 85 А, загальною площею 20.3 кв. м

Орендна плата

6 107,90 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20250109-38036
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
9 січ. 2025 14:50
Дата редагування:
9 січ. 2025 14:50

Галерея 3 зображення

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення сільської ради №42-1/2020 від 22.12.2020 р. " Перелік першого типу об'єктів комунальної власності Спаської сільської ради, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
рішення сільської ради № 42-1-2020 від 22.12.2020 р.

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
6 107,90 грн без ПДВ
Первісна балансова вартість:
30 539,52 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
0,00 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
0,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Приміщення народного дому 1-й поверх (комора) за адресою: с. Спас, вул. Січових Стрільців, 85 А, загальною площею 20.3 кв. м

Нерухомість
Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

20.3 кв. м

Адреса:

Україна, 77624, Івано-Франківська область, СПАСЬКА/С.СПАС, вул. Січових Стрільців, 85, Спас, Івано-Франківська область, Україна
Опис:
Об'єкт оренди загальною площею 20.3 м кв. є частиною нежитлового приміщення, знаходиться на першому поверсі народного дому за адресою: с. Спас, вул. Січових Стрільців, 85 А. Вхід до приміщення з вулиці. Технічний стан задовільний. Об'єкт придатний до використання.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
20.3
Загальна площа будівлі, кв.м:
1247.2
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Координати:
Широта: 48.8880979 Довгота: 24.0631671 Висота: 6

Розташування на мапі

Документи об'єкту 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 9 січ. 2025 14:50
Фотографічне зображення майна 9 січ. 2025 14:50
Фотографічне зображення майна 9 січ. 2025 14:50

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04355303
Адреса:
Україна, 77624, Івано-Франківська область, Рожнятівський р-н, село Спас, Січових Стрільців,79

Основний контакт

Ім'я:
Тріщ Христина Павлівна
E-mail:
Телефон:
+380673451557

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
СПАСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:
04355303
Адреса:
Україна, 77624, Івано-Франківська область, Калуський р-н, село Спас, вул.Стрільців Січових, будинок 79

Основний контакт

Ім'я:
Тріщ Христина
E-mail:
Телефон:
+380673451557

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця "СПАСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Вас може зацікавити

Частина вбудованих нежитлових приміщень будівлі котельні Снятинського ліцею імені Василя Стефаника площею 39,8 кв.м, насос та металева димова труба, розташваних за адресою 78301 Україна, Івано-Франківська область, Коломийський район, м.Снятин, вул.Лотоцького, 13

Частина вбудованих нежитлових приміщень будівлі котельні Снятинського ліцею імені Василя Стефаника площею 39,8 кв.м, насос та металева димова труба, розташваних за адресою 78301 Україна, Івано-Франківська область, Коломийський район, м.Снятин, вул.Лотоцького, ...
Ім'я:
Боднар Євгенія Євгеніївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380951550024 ЄДРПОУ:
44265700
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

39.8 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення другого поверху (Літер А, пр.№ 205) пл. 16,9 м,кв., за адресою вул.Панаса Мирного 10, с.Студінка

Частина нежитлового приміщення другого поверху (Літер А, пр.№ 205) пл. 16,9 м,кв., за адресою вул.Панаса Мирного 10, с.Студінка
Ім'я:
Челядин Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: +380347265357 ЄДРПОУ:
25668684
Орендна плата

1 441,20 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

16.9 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення загальною площею 16,0 кв.м. розташоване на другому поверсі адміністративної будівлі за адресою: вул. Шевченка 4,с.Джурів, Коломийського району, Івано-Франківської області

Нежитлове приміщення загальною площею 16,0 кв.м. розташоване на другому поверсі адміністративної будівлі за адресою: вул. Шевченка 4,с.Джурів, Коломийського району, Івано-Франківської області
Ім'я:
Курилюк Надія Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380985177989 ЄДРПОУ:
44265700
Орендна плата

655,11 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

16 кв. м

Дивитись