Приміщення народного дому 1-й поверх (комора) за адресою: с. Спас, вул. Січових Стрільців, 85 А, загальною площею 9.1 кв. м

Орендна плата

2 738,03 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20250108-34285
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
8 січ. 2025 10:26
Дата редагування:
8 січ. 2025 10:29

Галерея 2 зображення

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення сільської ради №42-1/2020 від 22.12.2020 р. " Перелік першого типу об'єктів комунальної власності Спаської сільської ради, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
рішення сільської ради № 42-1-2020 від 22.12.2020 р.

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
2 738,03 грн без ПДВ
Первісна балансова вартість:
13 690,13 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
0,00 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
0,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Приміщення народного дому 1-й поверх (комора) за адресою: с. Спас, вул. Січових Стрільців, 85 А, загальною площею 9.1 кв. м

Нерухомість
Код CAV: 04232000-3 Адміністративна будівля, приміщення в адміністративній будівлі
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

9.1 кв. м

Адреса:

Україна, 77624, Івано-Франківська область, СПАСЬКА/С.СПАС, вул. Січових Стрільців, 85, Спас, Івано-Франківська область, Україна
Опис:
Об'єкт оренди загальною площею 9.1 м кв. є частиною нежитлового приміщення, знаходиться на першому поверсі народного дому за адресою: с. Спас, вул. Січових Стрільців, 85 А. Вхід до приміщення з вулиці. Технічний стан задовільний. Об'єкт придатний до використання.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
9.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
1247.2
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Координати:
Широта: 48.8880979 Довгота: 24.0631671 Висота: 6

Розташування на мапі

Документи об'єкту 2 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 8 січ. 2025 10:29
Фотографічне зображення майна 8 січ. 2025 10:29

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04355303
Адреса:
Україна, 77624, Івано-Франківська область, Рожнятівський р-н, село Спас, Січових Стрільців,79

Основний контакт

Ім'я:
Тріщ Христина Павлівна
E-mail:
Телефон:
+380673451557

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
СПАСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:
04355303
Адреса:
Україна, 77624, Івано-Франківська область, Калуський р-н, село Спас, вул.Стрільців Січових, будинок 79
Інформація щодо підтвердження повноважень:
статут

Основний контакт

Ім'я:
Тріщ Христина
E-mail:
Телефон:
+380673451557

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця "СПАСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Вас може зацікавити

Частина нежитлового приміщення другого поверху (Літер А, пр.№ 205) пл. 16,9 м,кв., за адресою вул.Панаса Мирного 10, с.Студінка

Частина нежитлового приміщення другого поверху (Літер А, пр.№ 205) пл. 16,9 м,кв., за адресою вул.Панаса Мирного 10, с.Студінка
Ім'я:
Челядин Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: +380347265357 ЄДРПОУ:
25668684
Орендна плата

1 441,20 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

16.9 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення загальною площею 16,0 кв.м. розташоване на другому поверсі адміністративної будівлі за адресою: вул. Шевченка 4,с.Джурів, Коломийського району, Івано-Франківської області

Нежитлове приміщення загальною площею 16,0 кв.м. розташоване на другому поверсі адміністративної будівлі за адресою: вул. Шевченка 4,с.Джурів, Коломийського району, Івано-Франківської області
Ім'я:
Курилюк Надія Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380985177989 ЄДРПОУ:
44265700
Орендна плата

655,11 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

16 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення, харчоблока школи Росохацького ліцею, загальною площею 12,6 кв.м.

Частина нежитлового приміщення, харчоблока школи Росохацького ліцею, загальною площею 12,6 кв.м.
Ім'я:
Мирослава Войтович
E-mail: [email protected] Телефон: +380964332342 ЄДРПОУ:
44018090
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Площа

12.6 кв. м

Дивитись