Частина нежитлової будівлі, загальною площею 915,8 кв.м за адресою: 09622, Київська область, Білоцерківський район, село Телешівка, вулиця Слобідська, будинок 5-А

Орендна плата

1,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20241218-58839
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
18 груд. 2024 14:38
Дата редагування:
20 січ. 2025 15:50

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення сесії від 12.12.2024р. № 3604-62-VIII "Про внесення змін до рішення від 18.06.2021 №641-09-VIII "Про затвердження Переліків першого та другого типу об"єктів оренди комунального майна Рокитнянської територіальної громади "

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення сесії від 18.05.2023 №2415-38-VIII "Про передачу в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Рокитнянської територіальної громади без проведення аукціону ГРОМАДСЬЕІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "Нашого роду сила"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення сесії від 12.12.2024 №3599-62-VIII "Про передачу в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Рокитнянської територіальної громади без проведення аукціону ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "НЕЗЛАМНІ ПАТРІОТИ "ПОШУК-ПОЛОН"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Здійснення статутної діяльності ГО"НЕЗЛАМНІ ПАТРІОТИ "ПОШУК-ПОЛОН"
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн без ПДВ
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
Пункт 12
Інші відомості щодо визначення орендної ставки:
Пункт 9 Додатку 4 "Перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню" до Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Рокитнянської територіальної громади
Первісна балансова вартість:
680 217,00 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
0,00 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
0,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "НЕЗЛАМНІ ПАТРІОТИ "ПОШУК-ПОЛОН"
ЄДРПОУ:
45576629
Адреса:
Україна, 09601, Київська область, Білоцерківський р-н, селище міського типу Рокитне(з), вул.Заводська, будинок 26
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Статут

Основний контакт

Ім'я:
Андреєва Юлія ВАлеріївна
E-mail:
Телефон:
+380677353458

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлової будівлі, загальною площею 915,8 кв.м за адресою: 09622, Київська область, Білоцерківський район, село Телешівка, вулиця Слобідська, будинок 5-А.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

723.1 кв. м

Адреса:

Україна, 09622, Київська область, ТЕЛЕШІВКА, 5, вул. Слобідська, Телешівка, Рокитнянський район
Опис:
Частина першого та другий поверхи нежитлової двоповерхової цегляної будівлі, загальною площею 915,8 кв.м, а саме: приміщення з №13 по № 28 на першому поверсі, загальною площею 192,7 кв.м та приміщення з № 1 по №37 на другому поверсі, загальною площею 720,6 кв.м, котельня загальною площею 23,1 кв.м, з обладнанням: водонагрівач – 1шт., РДТС-20 – 2шт., котел КТБ – 2шт., насос циркулярний -2шт., насос м/с 20/50 – 1шт., пульт управління – 1шт., клапан газовий – 1шт., сигналізатор газу «Лелека» - 1шт., компресор об’єму – 1шт., датчик температури -1шт., що знаходиться за адресою: 09622, Київська область, Білоцерківський район, село Телешівка, вулиця Слобідська , будинок 5-А.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
723.1
Загальна площа будівлі, кв.м:
1443.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1-2
Координати:
Широта: 49.750245093184844 Довгота: 30.59524698051863 Висота: 17

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04358997
Адреса:
Україна, 09601, Київська область, Білоцерківський р-н, селище міського типу Рокитне, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 2
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Основний контакт

Ім'я:
Вишнева Наталія Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380962042279

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
ЄДРПОУ:
38486267
Адреса:
Україна, 09601, Київська область, Рокитнянський р-н, селище міського типу Рокитне, ВУЛИЦЯ ВОКЗАЛЬНА, будинок 86
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Статут

Основний контакт

Ім'я:
Яра Оксана Олександрівна
E-mail:
Телефон:
+380456252372

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЄДРПОУ:
04358997
Адреса:
Україна, 09601, Київська область, селище міського типу Рокитне, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 2
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Основний контакт

Ім'я:
Вишнева Наталія Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380962042279

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Вас може зацікавити

Ім'я:
Халіпова Наталя Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457930011 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26539541
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

1157.38 кв. м

Дивитись

Футбольне поля зі штучним покриттям, площею 924,0 м2, Бориспільського ліцею імені Юрія Головатого Бориспільської міської ради Київської області

Футбольне поля зі штучним покриттям, площею 924,0 м2, Бориспільського ліцею імені Юрія Головатого Бориспільської міської ради Київської області
Ім'я:
Мельникова Алла Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380979359959 ЄДРПОУ:
05408355
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

924 кв. м

Дивитись

Нежитлові приміщення комунальної власності м. Бориспіль площею 364,4 кв. м. за адресою Київська область, місто Бориспіль, Соцмістечко, 350

Нежитлові приміщення комунальної власності м. Бориспіль площею 364,4 кв. м. за адресою Київська область, місто Бориспіль, Соцмістечко, 350
Ім'я:
Парчинська Наталія Олексіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380632211659 ЄДРПОУ:
36359583
Орендна плата

35 407,98 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

364.4 кв. м

Дивитись