Частина нежитлової будівлі, загальною площею 19,0 кв.м, за адресою:09601, Київська обл., Білоцерківський район, селище Рокитне, вулиця Травнева, будинок 6.

Орендна плата

1,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20241218-05001
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
18 груд. 2024 15:04
Дата редагування:
17 лист. 2025 10:48

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення від 16.10.2025р. №4389-80-VIII "Про внесення змін до рішення від 18.06.2021р. №641-09-VIII"Про затвердження Переліків першого та другого типу об"єктів оренди комунального майна Рокитнянської територіальної громади"

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення від 16.10.2025 №4385-80-VIII "Про передачу в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Рокитнянської селищної територіальної громади без проведення аукціону ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "СИЛА В ВОЛІ УКРАЇНИ"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення від 16.10.2025 №4385-80-VIII "Про передачу в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Рокитнянської селищної територіальної громади без проведення аукціону ГРОМАДСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "СИЛА В ВОЛІ УКРАЇНИ"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Виконання статутних повноважень ГО "СИЛА В ВОЛІ УКРАЇНИ"
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн без ПДВ
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
пункт 12 додатку 2 "Методика розрахунку орендної плати за комунальне майно Рокитнянської територіальної громади"
Інші відомості щодо визначення орендної ставки:
п.9 додатку 4 "Перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню" до Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Рокитнянської територіальної громади
Первісна балансова вартість:
28 281,12 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
0,00 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
0,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СИЛА В ВОЛІ УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ:
45253611
Адреса:
Україна, 09601, Київська область, Білоцерківський р-н, селище Рокитне, вул.Садова, будинок 23
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Статут

Основний контакт

Ім'я:
Макарова Марія Сергіївна
E-mail:
Телефон:
+380667375086

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина нежитлової будівлі, загальною площею 19,0 кв.м, за адресою: 09601, Київська область, Білоцерківський район, селище Рокитне, вулиця Травнева, будинок 6.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

19 кв. м

Адреса:

Україна, 09601, Київська область, РОКИТНЕ, 6, Першотравнева вулиця, Рокитне, Рокитнянський район
Опис:
Частина першого поверху нежитлової триповерхової цегляної будівлі, а саме: кімната №113 загальною площею 19,0 кв.м, що знаходиться за адресою: 09601, Київська область, Білоцерківський район, селище Рокитне, вулиця Травнева, будинок 6.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
19.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
803.3
Рік будівництва:
1989
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Придатний для використання
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.68595128950947 Довгота: 30.472869060015338 Висота: 18

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04358997
Адреса:
Україна, 09601, Київська область, Білоцерківський р-н, селище міського типу Рокитне, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 2
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Основний контакт

Ім'я:
Вишнева Наталія Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380962042279

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЄДРПОУ:
04358997
Адреса:
Україна, 09601, Київська область, Білоцерківський р-н, селище Рокитне, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 2
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Основний контакт

Ім'я:
Вишнева Наталія Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380962042279
Веб сайт:

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЄДРПОУ:
04358997
Адреса:
Україна, 09601, Київська область, Білоцерківський р-н, селище Рокитне, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 2
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"

Основний контакт

Ім'я:
Вишнева Наталія Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380962042279

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Вас може зацікавити

Нежитлові приміщення кім. № 54,55 інженерного корпусу літ. У-4, загальною площею 35,30 кв. м., що розташовані за адресою: Гайок, 4А, м. Біла Церква, Київська область.

Нежитлові приміщення кім. № 54,55 інженерного корпусу літ. У-4, загальною площею 35,30 кв. м., що розташовані за адресою: Гайок, 4А, м. Біла Церква, Київська область.
Ім'я:
Березянчук Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380456348248 ЄДРПОУ:
30797746
Орендна плата

6 839,42 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

35.3 кв. м

Дивитись

Нежитлові приміщення, кімн. №4, та № 5 - загальною площею 25,30 кв.м. Лабораторії (літера Д), за адресою: м. Київ, вул. Гонти, 1.

Нежитлові приміщення, кімн. №4, та № 5 - загальною площею 25,30 кв.м. Лабораторії (літера Д), за адресою: м. Київ, вул. Гонти, 1.
Ім'я:
Юрій Краснянський
E-mail: [email protected] Телефон: +380989932073 ЄДРПОУ:
05417035
Орендна плата

1 778,84 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

25.3 кв. м

Дивитись

Частина нежитлового приміщення кухні площею 16,7 кв.м. першого поверху будівлі Васильківськівської гімназії № 8 Васильківської міської ради, яка розташована за адресою: Військове містечко № 11, буд. 7-А, м. Васильків, Обухівський район, Київська область.

Частина нежитлового приміщення кухні площею 16,7 кв.м. першого поверху будівлі Васильківськівської гімназії № 8 Васильківської міської ради, яка розташована за адресою: Військове містечко № 11, буд. 7-А, м. Васильків, Обухівський район, Київська область.
Ім'я:
Обущак Ірина Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380457129905 ЄДРПОУ:
25823914
Орендна плата

0,00 грн без ПДВ

Строк оренди

3 місяці

Площа

16.7 кв. м

Дивитись