Частина адміністративного приміщення загальною площею 20,8 кв.м., яке розташоване за адресою: Харківська область, Чугуївський район, селище Печеніги, пров. Богдана Хмельницького, б. 2

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20240912-99775
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
12 вер. 2024 11:37
Дата редагування:
18 жовт. 2024 15:19

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
42147924

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Розпорядження начальника Печенізької селищної військової адміністрації Чугуївського району Харківської області № 515 від 27.06.2024 "Про включення до Переліку першого типу об¦єктів комунальної власності Печенізької територіальної громади, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону"

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Інше використання нерухомого майна

Графік оренди

Графік:
Понеділок-п’ятниця з 08-16 годин (перерва 12-13 годин)

Дані про вартість об'єкту

Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
15
Ринкова вартість:
408 401,22 грн з ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
1 серп. 2024 00:00

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина адміністративного приміщення загальною площею 20,8 кв.м., яке розташоване за адресою: Харківська область, Чугуївський район, селище Печеніги, пров. Богдана Хмельницького, б. 2

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

20.8 кв. м

Адреса:

Україна, 60801, Харківська область, Печеніги, Богдана Хмельницького, 2
Опис:
Об’єкт оренди знаходиться на першому поверсі адміністративного приміщення за адресою: Харківська область, Чугуївський район, селище Печеніги, пров. Богдана Хмельницького, б. 2

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
20.8
Загальна площа будівлі, кв.м:
342.2
Рік будівництва:
1978
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Відсутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 49.8649697 Довгота: 36.938203294308785

Розташування на мапі

Документи об'єкту 3 документи

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 12 вер. 2024 11:37
Не вказано 12 вер. 2024 14:56
Не вказано 16 вер. 2024 11:00

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04396992
Адреса:
Україна, 62801, Харківська область, Печеніги, Незалежності, 48, КОАТУУ: 6324655100, ПЕЧЕНІГИ

Основний контакт

Ім'я:
Мариненко Юрій Іванович
E-mail:
Телефон:
+380576561570

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Печенізька селищна рада
ЄДРПОУ:
04396992
Адреса:
Україна, 62801, Харківська область, Печеніги, Незалежності, 48, КОАТУУ: 6324655100, ПЕЧЕНІГИ

Основний контакт

Ім'я:
Мариненко Юрій Іванович
E-mail:
Телефон:
+380576561570

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Печенізька селищна рада
ЄДРПОУ:
04396992
Адреса:
Україна, 62801, Харківська область, Печеніги, Незалежності, 48, КОАТУУ: 6324655100, ПЕЧЕНІГИ

Основний контакт

Ім'я:
Мариненко Юрій Іванович
E-mail:
Телефон:
+380576561570

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Печенізька селищна рада

Вас може зацікавити

нежитлове приміщення (№ 68 згідно технічної документації), загальною площею 21,1 кв. м першого поверху будівлі Південної трибуни стадіону "Металіст", літ "В-3", розташованого за адресою: м. Харків, вул. Тарасенка Георгія, буд. 65, що обліковується на балансі Державної установи «ХАРКІВ-АРЕНА».

нежитлове приміщення (№ 68 згідно технічної документації), загальною площею 21,1 кв. м першого поверху будівлі Південної трибуни стадіону "Металіст", літ "В-3", розташованого за адресою: м. Харків, вул. Тарасенка Георгія, буд. 65, що обліковується на балансі Д...
Ім'я:
Білюк Світлана
E-mail: [email protected] Телефон: +380577007719 ЄДРПОУ:
44223324
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

21.1 кв. м

Дивитись

Державне майно - частина даху п’ятиповерхової адміністративної будівлі, Літ. «А-5» (інв. №75839), загальною площею 16,80 кв.м, за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 60

Державне майно - частина даху п’ятиповерхової адміністративної будівлі, Літ. «А-5» (інв. №75839), загальною площею 16,80 кв.м, за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 60
Ім'я:
Білюк Світлана
E-mail: [email protected] Телефон: +380577007719 ЄДРПОУ:
44223324
Орендна плата

7 048,78 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

16.8 кв. м

Дивитись

торговельний павільйон «Лісовичок» (інв. № 10324254) загальною площею 30,00 кв.м, розташований за адресою: Харківська область, Ізюмський район, м. Ізюм, вул. Піщана, б/н, який обліковується на балансі Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»

торговельний павільйон «Лісовичок» (інв. № 10324254) загальною площею 30,00 кв.м, розташований за адресою: Харківська область, Ізюмський район, м. Ізюм, вул. Піщана, б/н, який обліковується на балансі Державного спеціалізованого господарського підприємства «Лі...
Ім'я:
Білюк Світлана
E-mail: [email protected] Телефон: +380577007719 ЄДРПОУ:
44223324
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

30 кв. м

Дивитись