Частина будівлі поліклініки з добудовою

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

Не вказано

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20240430-71891
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
30 квіт. 2024 09:24
Дата редагування:
27 лют. 16:12

Галерея 7 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна 1560864656212, дата реєстрації 18.05.2018

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
від 31.03.2023 №1980 "Про внесення змін до рішення Гощанської селищної ради від 04 червня 2020 року №52 «Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Гощанської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону» зі змінами та доповненнями"

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень

Дані про вартість об'єкту

Первісна балансова вартість:
454 658,00 грн з ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина будівлі поліклініки з добудовою

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

935.5 кв. м

Адреса:

Україна, 35400, Рівненська область, Гоща, Незалежності, 82а
Опис:
Частина двохповерхової цегляної будівлі, площею 935,5 кв.м., що знаходиться за адресою: вул. Незалежності, буд. 82а, селище Гоща, Рівненського району, Рівненської області

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
935.5
Координати:
Широта: 50.606386081324764 Довгота: 26.685611723927593

Розташування на мапі

Документи об'єкту 9 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 30 квіт. 2024 09:24
Не вказано 24 лют. 15:24
Не вказано 24 лют. 12:08
Не вказано 30 квіт. 2024 09:24
Не вказано 30 квіт. 2024 09:24
Не вказано 24 лют. 12:10
Не вказано 24 лют. 12:15
Не вказано 24 лют. 12:15
Не вказано 24 лют. 12:25

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04385416
Адреса:
Україна, 35400, Рівненська область, Гощанський район/смт гоща, Незалежності,72, КОАТУУ: 5621200000, ГОЩАНСЬКИЙ РАЙОН/СМТ ГОЩА

Основний контакт

Ім'я:
Сливка Оксана Леонтіївна
E-mail:
Телефон:
+380962616704

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОЩАНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:
02000228
Адреса:
Україна, 35400, Рівненська область, Гоща, вул.Богомольця Олександра, будинок 1, КОАТУУ: 5621255100, ГОЩА

Основний контакт

Ім'я:
КОЗЯР-ГРИЦАК ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА
E-mail:
Телефон:
+380968072245

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Гощанська селищна рада

Вас може зацікавити

Приміщення будинку культури села Береги, загальною площею 486,1 кв.м, інвентарний номер 0101003, що знаходиться в селі Береги, вул. Млинівська, 105, Дубенського району Рівненської області

Приміщення будинку культури села Береги, загальною площею 486,1 кв.м, інвентарний номер 0101003, що знаходиться в селі Береги, вул. Млинівська, 105, Дубенського району Рівненської області
Ім'я:
Костроміна Алла
E-mail: [email protected] Телефон: +380992160942 ЄДРПОУ:
04386338
Орендна плата

486,10 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

486.1 кв. м

Дивитись

Частина приміщення Здолбунівського центру культури і дозвілля площа 3,9 кв.м. за адресою : м. Здолбунів, вул. Незалежності, буд.41 Рівненська область

Частина приміщення Здолбунівського центру культури і дозвілля площа 3,9 кв.м. за адресою : м. Здолбунів, вул. Незалежності, буд.41 Рівненська область
Ім'я:
Теребійчук Валентина Георгіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380973597069 ЄДРПОУ:
44394423
Орендна плата

200,00 грн з ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців

Площа

895.5 кв. м

Дивитись

Аукціон на передачу майна в оренду — частина даху корпусу лікарні (будівля шестиповерхова) площею 1800 кв.м, за адресою м. Рівне, вул. Київська, 60 та перебуває на балансі комунального підприємства «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради

Аукціон на передачу майна в оренду — частина даху корпусу лікарні (будівля шестиповерхова) площею 1800 кв.м, за адресою м. Рівне, вул. Київська, 60 та перебуває на балансі комунального підприємства «Рівненська обласна дитяча лікарня» Рівненської обласної ради
Ім'я:
Редько Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380972493353 ЄДРПОУ:
03067009
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

1800 кв. м

Дивитись