Оренда державного нерухомого майна – нежитлове приміщення на 2-му поверсі будівлі складського приміщення літ. "К", загальною площею 48,7 кв.м, за адресою м. Київ, вул. Володимира Сікевича, 28-А, що обліковується на балансі Концерну "Військторгсервіс". Ключ 51944. Електронна пошта орендодавця: [email protected]. Строк оренди: 5 років, але не довше ніж до моменту переходу права власності на об’єкт оренди (єдиний майновий комплекс, до складу якого входить об’єкт оренди ) до переможця аукціону, проведеного відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна».

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20240410-31742
Тип власності:
Державна
Дата публікації:
10 квіт. 2024 11:15
Дата редагування:
10 квіт. 2024 11:15

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
лист від 15.03.2024 № 03/589

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
наказ від 28.03.2024 № 367

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Лист від 12.03.2024 № 220/73/535

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень

Дані про вартість об'єкту

Первісна балансова вартість:
1 292 753,76 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
528 034,19 грн з ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Оренда державного нерухомого майна – нежитлове приміщення на 2-му поверсі будівлі складського приміщення літ. "К", загальною площею 48,7 кв.м, за адресою м. Київ, вул. Володимира Сікевича, 28-А, що обліковується на балансі Концерну "Військторгсервіс". Ключ 51944. Електронна пошта орендодавця: [email protected]. Строк оренди: 5 років, але не довше ніж до моменту переходу права власності на об’єкт оренди (єдиний майновий комплекс, до складу якого входить об’єкт оренди ) до переможця аукціону, проведеного відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна».

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

48.7 кв. м

Адреса:

Україна, 03152, Київ, Київ, вул. Володимира Сікевича, 28-А
Опис:
Оренда державного нерухомого майна – нежитлове приміщення на 2-му поверсі будівлі складського приміщення літ. "К", загальною площею 48,7 кв.м, за адресою м. Київ, вул. Володимира Сікевича, 28-А, що обліковується на балансі Концерну "Військторгсервіс". Ключ 51944. Електронна пошта орендодавця: [email protected]. Строк оренди: 5 років, але не довше ніж до моменту переходу права власності на об’єкт оренди (єдиний майновий комплекс, до складу якого входить об’єкт оренди ) до переможця аукціону, проведеного відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна». Потенційні орендарі можуть здійснити огляд потенційного об'єкта оренди в робочий час, звернувшись до представника балансоутримувача - Дмитра Калганова; тел.: +380953301944, електронна пошта:[email protected].

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
48.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
2331.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
48.7
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
2
Технічний стан об'єкта:
задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
180.0
Ступінь потужності електромережі:
більш 50кВт
Вентиляція:
Присутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Присутнє
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
орендар компенсує витрати балансоутримувача на оплату комунальних послуг
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
орендар не компенсує витрати балансоутримувачу на оплату земельного податку (плати за землю)
Координати:
Широта: 50.42121095 Довгота: 30.450237036475933

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
19030825
Адреса:
Україна, 01032, Київ, Київ, бульвар Тараса Шевченка 50г, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Присяжнюк Олена В'ячеславівна
E-mail:
Телефон:
+380442810021

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Концерн "Військторгсервіс"
ЄДРПОУ:
33689922
Адреса:
Україна, 03151, Київ, Київ, вул.Володимира Сікевича, 28-А, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Калганов Дмитро
E-mail:
Телефон:
+380953301944

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Регіональне відділення Фонду державного майна України по м. Києву

Вас може зацікавити

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва
Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445649201 ЄДРПОУ:
37388222
Орендна плата

2 917,97 грн з ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців 30 днів

Площа

39.72 кв. м

Дивитись

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Ім'я:
Молотков Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445462071 ЄДРПОУ:
37415088
Орендна плата

12 570,85 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

93.2 кв. м

Дивитись

Державна установа "Національний науковий центр "Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М. Д. Стражеска НАМН України"

Державна установа "Національний науковий центр "Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М. Д. Стражеска НАМН України"
Ім'я:
Правик Оксана Дмитрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442497033 ЄДРПОУ:
44884985
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

1 рік

Площа

26.4 кв. м

Дивитись