Оренда частини адміністративної будівлі площею 9,8 кв.м., за адресою: с-ще Ємільчине, вул. Військова, буд.9

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20240105-12401
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
5 січ. 2024 15:50
Дата редагування:
21 лип. 12:40

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Реєстрація не вимагається

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення від 28.11.2023

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Ємільчинської селищної ради

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Ємільчинської селищної ради від 28.11.2023 року Про надання дозволу Відділу освіти, молоді та спорту Ємільчинської селищної ради на передачу в оренду майна комунальної власності селищної ради за результатами проведення аукціону

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Надання інших побутових послуг населенню

Дані про вартість об'єкту

Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
7
Дата визначення ринкової вартості:
8 лист. 2023 22:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
ПП "Приват-Інвеста"
Вартість оцінки:
25 474,00 грн з ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Оренда частини адміністративної будівлі площею 9,8 кв.м., за адресою: с-ще Ємільчине, вул. Військова, буд.9

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

9.8 кв. м

Адреса:

Україна, 11201, Житомирська область, Ємільчине, Набережна вулиця
Опис:
Оренда частини адміністративної будівлі площею 9,8 кв.м., за адресою: с-ще Ємільчине, вул. Військова, буд.9

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
9.8
Рік будівництва:
1980
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.8751053441896 Довгота: 27.804513755862633

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
41860521
Адреса:
Україна, 11201, Житомирська область, Ємільчине, вулиця Військова, будинок 9, КОАТУУ: 1821755100, ЄМІЛЬЧИНЕ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення

Основний контакт

Ім'я:
Жека Сергій Леонідович
E-mail:
Телефон:
+380414942233

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Ємільчинська селищна рада Житомирської області
ЄДРПОУ:
04347605
Адреса:
Україна, 11201, Житомирська область, Ємільчине, вулиця Соборна, 18А, КОАТУУ: 1821755100, ЄМІЛЬЧИНЕ

Основний контакт

Ім'я:
Волощук Сергій Володимирович
E-mail:
Телефон:
+380414921210

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЄМІЛЬЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Будівля поста ДАІ площею 9,3 м2, що перебуває на балансі Головного управління Національної поліції в Житомирській області та знаходиться за адресою: Житомирська область, Житомирський район, селище Черняхів, вул. Східна, 35

Будівля поста ДАІ площею 9,3 м2, що перебуває на балансі Головного управління Національної поліції в Житомирській області та знаходиться за адресою: Житомирська область, Житомирський район, селище Черняхів, вул. Східна, 35
Ім'я:
Дьомкіна Галина Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +30412421917 ЄДРПОУ:
42956062
Орендна плата

6,50 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

9.3 кв. м

Дивитись

Гараж одноповерховий, загальною площею 18,2 кв. м., що знаходиться за адресою: Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул.Шевченка 16

Гараж одноповерховий, загальною площею 18,2 кв. м., що знаходиться за адресою: Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул.Шевченка 16
Ім'я:
Нестеренко Владислава
E-mail: [email protected] Телефон: +380689501917 ЄДРПОУ:
13577126
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

18.2 кв. м

Дивитись

Оренда кімнати площею 11,5 кв.м на другому поверсі двоповерхового нежитлового приміщення

Оренда кімнати площею 11,5 кв.м на другому поверсі двоповерхового нежитлового приміщення
Ім'я:
Іванча Галина
E-mail: [email protected] Телефон: +380972801218 ЄДРПОУ:
41664082
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

11.5 кв. м

Дивитись