Нежитлові будівлі загальною площею 477,7 кв.м за адресою: 09635, Київська область, Білоцерківський район, село Ольшаниця, влиця Центральна, будинок 1а.

Орендна плата

1,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

4 роки 11 місяців

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20231228-96981
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
28 груд. 2023 10:06
Дата редагування:
19 січ. 2024 10:36

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення сесії від 21.12.2023р. № 2924-48-VIII "Про внесення змін до рішення від 18.06.2021 №641-09-VIII "Про затвердження Переліків першого та другого типу об"єктів оренди комунального майна Рокитнянської територіальної громади"

Рішення про намір передачі майна в оренду (про доцільність передачі єдиного майнового комплексу в оренду)

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення сесії від 21.12.2023 №2919-48-VIII "Про передачу в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Рокитнянської територіальної громади без проведення аукціону БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД " РОДУ СИЛА"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення сесії від 21.12.2023 №2919-48-VIII "Про передачу в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Рокитнянської територіальної громади без проведення аукціону БЛАГОДІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД " РОДУ СИЛА"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
4 роки 11 місяців
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Здійснення статутних повноважень БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РОДУ СИЛА""
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн без ПДВ
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
Пункт 13
Інші відомості щодо визначення орендної ставки:
Пункт 9 Додатку 4 "Перелік підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню" до Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Рокитнянської територіальної громади
Первісна балансова вартість:
108 806,00 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
37 162,22 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
0,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Чинний орендар

Назва:
БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РОДУ СИЛА"
ЄДРПОУ:
45348430
Адреса:
Україна, 09635, Київська область, Білоцерківський р-н, село Ольшаниця, вул.Центральна, будинок 4

Основний контакт

Ім'я:
Борисенко Лариса Юріївна
E-mail:
Телефон:
+380989811406

Показати контакти

Приховати контакти

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлові будівлі загальною площею 477,7 кв.м за адресою: 09635, Київська область, Білоцерківський район, село Ольшаниця, влиця Центральна, будинок 1а.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

477.7 кв. м

Адреса:

Україна, 09635, Київська область, ОЛЬШАНИЦЯ, , Ольшаниця, Рокитнянський район
Опис:
Нежитлові одноповерхові будівлі загальною площею 477,7 кв.м, а саме: - харчоблок (на схемі розташування будівель та споруд «Літера Д1») – загальною площею 86,3 кв.м; - частину амбулаторії (на схемі розташування будівель та споруд «Літера А1» приміщення, що позначені на плані під № 3 - № 15 включно) – загальною площею 248,4 кв.м; - частину котельні, складу (на схемі розташування будівель та споруд «Літера В1» приміщення, що позначені на плані під № 3 - № 9 включно) – загальною площею 73,2 кв.м; -склад (на схемі розташування будівель та споруд «Літера Г1») – загальною площею 69,8 кв.м, що знаходяться за адресою: 09635, Київська область, Білоцерківський район, село Ольшаниця, вулиця Центральна, будинок 1а.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
477.7
Загальна площа будівлі, кв.м:
831.0
Рік будівництва:
1968
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Координати:
Широта: 49.65018155925112 Довгота: 30.611000061035156 Висота: 16

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04358997
Адреса:
Україна, 09601, Київська область, Білоцерківський р-н, селище міського типу Рокитне, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 2

Основний контакт

Ім'я:
Вишнева Наталія Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380962042279

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
ЄДРПОУ:
38486267
Адреса:
Україна, 09601, Київська область, Білоцерківський р-н, селище міського типу Рокитне, вул.Вокзальна, будинок 86

Основний контакт

Ім'я:
Яра Оксана Олександрівна
E-mail:
Телефон:
+380456252372

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Рокитнянська селищна рада
ЄДРПОУ:
04358997
Адреса:
Україна, 09601, Київська область, селище міського типу Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 2

Основний контакт

Ім'я:
Вишнева Наталія Миколаївна
E-mail:
Телефон:
+380962042279

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Вас може зацікавити

Багатофункціональний спортивний майданчик Ірпінського ліцею №3 , площею 728,0 кв м , за адресою: вул. Северинівська, 129А, м. Ірпінь . Київської області

Багатофункціональний спортивний майданчик Ірпінського ліцею №3 , площею 728,0 кв м , за адресою: вул. Северинівська, 129А, м. Ірпінь . Київської області
Ім'я:
Леоненко Вікторія Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380637062271 ЄДРПОУ:
05408846
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

2 роки

Площа

728 кв. м

Дивитись

Оренда нежитлового приміщення Харчоблоку (з наявним технологічним обладнанням згідно з додатком 1) Академічного ліцеї №5 Обухівської міської ради Київської області. Площа об'єкта - 279,0 м2

Оренда нежитлового приміщення Харчоблоку (з наявним технологічним обладнанням згідно з додатком 1) Академічного ліцеї №5 Обухівської міської ради Київської області. Площа об'єкта - 279,0 м2
Ім'я:
Устінова Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: +380983185157 ЄДРПОУ:
37361483
Орендна плата

20 248,12 грн з ПДВ

Строк оренди

10 місяців

Площа

279 кв. м

Дивитись

Футбольне поля зі штучним покриттям, площею 924,0 м2, Бориспільського ліцею імені Юрія Головатого Бориспільської міської ради Київської області

Футбольне поля зі штучним покриттям, площею 924,0 м2, Бориспільського ліцею імені Юрія Головатого Бориспільської міської ради Київської області
Ім'я:
Мельникова Алла Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380979359959 ЄДРПОУ:
05408355
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

924 кв. м

Дивитись