Нежитлове приміщення, за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Доценка, 9 (ЗЗСО №29 Чернігівської міської ради Чернігівської області).

Зареєструйтесь, щоб додати заяву до об'єкту
Зареєструватись

Заява 2

Тип заяви:
Заява про продовження договору оренди
Ідентифікатор заяви:
RGLR001-UA-20260827-77828
Опис:
Начальнику Управління освіти Чернігівської міської ради Білогурі В.О.______________ ___КПНЗ ДЮСШ «Атлет» ЧМР___ (назва установи, організації), м. Чернігів, вул. Шевченка,61______ (адреса) ____25787292________________ (ідентифікаційний код) р/р UA468201720344220004000046764 В ДКСУ м Київ (банківські реквізити) т.050-268-90-15______ (засіб зв’язку) ЗАЯВА. Просимо продовжити договір оренди нерухомого майна , що належить теріторіальній громаді міста Чернігова, № 904 від 29.12.2023 року, без проведення аукціону (другий перелік), на нежитлове приміщення розташованого за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Соборності, буд.9 (гімназія №29), загальною площею 290,0 кв.м. Цільове призначення – діяльність з організації та проведення занять з легкої атлетики з дітьми шкіл м. Чернігова, кількістю 36 годин на місяць: Вівторок- 09.00-10.30; Четвер - 09.00-10.30; Субота - 10.45-12.15; 12.30-14.45. Бажаний строк продовження оренди на 2 роки 11 місяців, з урахуванням канікулярного періоду з 01.06. по 31.08., щорічно. Директор ДЮСШ 27.08.2026р. ___________ О.В. Овчаренко
Дата публікації:
27 серп. 12:10

Заява 1

Тип заяви:
Заява на оренду об'єкта включеного в перелік
Ідентифікатор заяви:
RGLR001-UA-20231222-09153
Опис:
Начальнику Управління освіти Чернігівської міської ради Білогурі В.О.______________ ___КПНЗ ДЮСШ «Атлет» ЧМР___ (назва установи, організації), м. Чернігів, вул. Шевченка,61______ (адреса) ____25787292________________ (ідентифікаційний код) р/р UA468201720344220004000046764 В ДКСУ м Київ (банківські реквізити) т.050-268-90-15______ (засіб зв’язку) ЗАЯВА. Просимо надати в оренду нежитлове приміщення, загальною площею 290,0 кв. м., у тому числі площа спільного користування 20,9 кв.м, що розташоване на І поверсі в будівлі ЗЗСО №29 Чернігівської міської ради Чернігівської області, за адресою: м. Чернігів, вул. Доценка, 9, що знаходиться на балансі Управління освіти Чернігівської міської ради, терміном на 2 роки 11 місяців. Директор ДЮСШ 22.12.2023р. ___________ О.В. Овчаренко
Дата публікації:
22 груд. 2023 13:47

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
02147598
Адреса:
Україна, 14013, Чернігівська область, Чернігів, Проспект Перемоги, 141, КОАТУУ: 7410100000, ЧЕРНІГІВ

Основний контакт

Ім'я:
Дмитренко Аліна Вікторівна
E-mail:
Телефон:
+380931873128

Показати контакти

Приховати контакти