Аукціон з оренди нежитлової будівлі: Нежитлової будівлі котельні загальною площею 20 кв. м. за адресою: Чернігівська обл. Ніжинський р-н. с. Пустотине

Орендна плата

152,55 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20231116-99972
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
16 лист. 2023 09:50
Дата редагування:
16 лист. 2023 11:19

Галерея 6 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Макіївської сільської ради від 15.09.2023 року двадцять дев’ятої сесії восьмого скликання "Про включення до Переліку першого типу нежитлових будівель та проведення електронного аукціону"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення Макіївської сільської ради від 15.09.2023 року двадцять дев’ятої сесії восьмого скликання "Про включення до Переліку першого типу нежитлових будівель та проведення електронного аукціону"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє
Стан пам'ятки культурної спадщини:
Об’єкт оренди не є пам’яткою культурної спадщини

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Цільове призначення - надання послуг із теплопостачання освітнього закладу Пустотинської гімназії.
Додаткові умови оренди майна:
Оперативне реагування на аварійні ситуації. У разі виникнення аварійних ситуацій забезпечувати прибуття аварійної бригади на об’єкт, протягом однієї години.
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
152,55 грн без ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
1 %
Первісна балансова вартість:
62 134,00 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
15 255,00 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
0,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Аукціон з оренди нежитлової будівлі: - Нежитлової будівлі котельні загальною площею 20 кв. м. за адресою: Чернігівська обл., Ніжинський р-н., с. Пустотине, вул. Шкільна, 19 та її обладнання.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

20 кв. м

Адреса:

Україна, 17153, Чернігівська область, ПУСТОТИНЕ, , Пустотине, Носівський район
Опис:
Аукціон з оренди нежитлової будівлі: - Нежитлової будівлі котельні загальною площею 20 кв. м. за адресою: Чернігівська обл., Ніжинський р-н., с. Пустотине, вул. Шкільна, 19 та її обладнання.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
20.0
Загальна площа будівлі, кв.м:
20.0
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
20.0
Рік будівництва:
2007
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1
Технічний стан об'єкта:
Задовільний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
1.5
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Відсутнє
Каналізація:
Відсутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Присутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Відсутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Відсутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Відсутнє
Ліфт:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Координати:
Широта: 50.681112146597535 Довгота: 31.75510190541886 Висота: 14

Розташування на мапі

Документи об'єкту 10 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Технічні специфікації 16 лист. 2023 11:15
Фотографічне зображення майна 16 лист. 2023 11:16
Фотографічне зображення майна 16 лист. 2023 11:16
Фотографічне зображення майна 16 лист. 2023 11:16
Фотографічне зображення майна 16 лист. 2023 11:16
Фотографічне зображення майна 16 лист. 2023 11:16
Фотографічне зображення майна 16 лист. 2023 11:16
Технічні специфікації 16 лист. 2023 11:18
Технічні специфікації 16 лист. 2023 11:18
Технічні специфікації 16 лист. 2023 11:18

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04415531
Адреса:
Україна, 17152, Чернігівська область, Ніжинський р-н, село Макіївка, вул.Центральна, будинок 27

Основний контакт

Ім'я:
Осадча Вікторія Іванівна
E-mail:
Телефон:
+380989304809

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
МАКІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЄДРПОУ:
04415531
Адреса:
Україна, 17152, Чернігівська область, Ніжинський р-н, село Макіївка, вул.Центральна, будинок 27

Основний контакт

Ім'я:
Осадча Вікторія Іванівна
E-mail:
Телефон:
+380989304809

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Макіївська сільська рада
ЄДРПОУ:
04415531
Адреса:
Україна, 17152, Чернігівська область, с. Макіївка, вул. Центральна, 27

Основний контакт

Ім'я:
Осадча Вікторія Іванівна
E-mail:
Телефон:
+380989304809

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця МАКІЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Вас може зацікавити

Нежитлове приміщення загальною площею 32,20 м2, що знаходиться в одноповерховій будівлі на першому поверсі за адресою: 17540, Чернігівська область, Прилуцький район, село Лісові Сорочинці, вул. Домонтовича, буд. 103

Нежитлове приміщення загальною площею 32,20 м2, що знаходиться в одноповерховій будівлі на першому поверсі за адресою: 17540, Чернігівська область, Прилуцький район, село Лісові Сорочинці, вул. Домонтовича, буд. 103
Ім'я:
Бицька Наталія
E-mail: [email protected] Телефон: +380959281621 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04415867
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

32.2 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення (в технічному паспорті зазначене літерою «А-1», номер приміщення – 2-4) загальною площею 15,9 кв. м, корисною площею – 11,0 кв. м, що знаходиться в одноповерховій нежитловій будівлі, розміщеній за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, селище Куликівка, вулиця Миру, будинок 110

Нежитлове приміщення (в технічному паспорті зазначене літерою «А-1», номер приміщення – 2-4) загальною площею 15,9 кв. м, корисною площею – 11,0 кв. м, що знаходиться в одноповерховій нежитловій будівлі, розміщеній за адресою: Чернігівська область, Черніг...
Ім'я:
Савченко Галина Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380464322433 ЄДРПОУ:
04412432
Орендна плата

33,96 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

15.9 кв. м

Дивитись

Оренда нежитлового приміщення (в технічному паспорті зазначене літерою «А-1», номер приміщення – «2-10») загальною площею – 17,3кв.м., корисною площею – 12,0кв.м., що знаходиться в одноповерховій нежитловій будівлі, розміщеній за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, селище Куликівка, вулиця Миру, будинок 110.

Оренда нежитлового приміщення (в технічному паспорті зазначене літерою «А-1», номер приміщення – «2-10») загальною площею – 17,3кв.м., корисною площею – 12,0кв.м., що знаходиться в одноповерховій нежитловій будівлі, розміщеній за адресою: Чернігівська об...
Ім'я:
Савченко Галина Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380464322433 ЄДРПОУ:
04412432
Орендна плата

17,30 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

17.3 кв. м

Дивитись