Частина нежитлової будівлі, загальною площею 388,6 кв.м, яка знаходиться за адресою: Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Козача, будинок 22.

Дія 4

Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20260831-43869
Опис:
Рішення Ніжинської міської ради від 13 липня 2026 року № 47-56/2026 "Про внесення змін до Договору № 63 оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності Ніжинської територіальної громади від 24 листопада 2023 року"
Дата публікації:
31 серп. 16:28
Дата редагування:
31 серп. 16:28
Пов'язаний об'єкт:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради Чернігівської області
ЄДРПОУ:
43250980
Адреса:
Україна, 16600, Чернігівська область, Ніжин, Овдіївська, будинок 5, КОАТУУ: 7410400000, НІЖИН
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення

Основний контакт

Ім'я:
Онокало Ірина Анатоліївна
E-mail:
Телефон:
+380684660058
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 31 серп. 16:28

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію

Дія 3

Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20260831-49826
Опис:
Рішення Ніжинської міської ради від 08 листопада 2023 року № 44-34/2023 "Про оренду майна комунальної власності Ніжинської міської територіальної громади: частини приміщення нежитлової будівлі, загальною площею 339,3 кв. м., за адресою: Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Козача, будинок 22 без проведення аукціону"
Дата публікації:
31 серп. 16:16
Дата редагування:
31 серп. 16:16
Пов'язаний об'єкт:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради Чернігівської області
ЄДРПОУ:
43250980
Адреса:
Україна, 16600, Чернігівська область, Ніжин, Овдіївська, будинок 5, КОАТУУ: 7410400000, НІЖИН
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення

Основний контакт

Ім'я:
Онокало Ірина Анатоліївна
E-mail:
Телефон:
+380684660058
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 31 серп. 16:16

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію

Дія 2

Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20260831-05005
Опис:
Рішення Ніжинської міської ради від 08 листопада 2023 року № 43-34/2023 "Про включення об’єкту комунальної власності Ніжинської міської територіальної громади до Переліку другого типу: частини приміщення нежитлової будівлі, загальною площею 339,3 кв. м., за адресою: Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Козача, будинок 22"
Дата публікації:
31 серп. 16:10
Дата редагування:
31 серп. 16:10
Пов'язаний об'єкт:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради Чернігівської області
ЄДРПОУ:
43250980
Адреса:
Україна, 16600, Чернігівська область, Ніжин, Овдіївська, будинок 5, КОАТУУ: 7410400000, НІЖИН
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення

Основний контакт

Ім'я:
Онокало Ірина Анатоліївна
E-mail:
Телефон:
+380684660058
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 31 серп. 16:10

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію

Дія 1

Тип дії:
Публікація рішення
Ідентифікатор дії:
RGLA001-UA-20260831-55468
Опис:
Рішення Ніжинської міської ради від 08 листопада 2023р. № 30-34/2023 "Про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Ніжинської територіальної громади, затвердженої рішенням Ніжинської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Ніжинської територіальної громади» № 35-8/2021 від 30 березня 2021 року"
Дата публікації:
31 серп. 16:04
Дата редагування:
31 серп. 16:04
Пов'язаний об'єкт:
Роль організації, що виконує дію:
Орендодавець

Орендодавець

Назва:
Управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради Чернігівської області
ЄДРПОУ:
43250980
Адреса:
Україна, 16600, Чернігівська область, Ніжин, Овдіївська, будинок 5, КОАТУУ: 7410400000, НІЖИН
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення

Основний контакт

Ім'я:
Онокало Ірина Анатоліївна
E-mail:
Телефон:
+380684660058
Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 31 серп. 16:04

Показати детальну інформацію

Приховати детальну інформацію