нежитлове приміщення

Орендна плата

1 203 000,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Опубліковано оголошення
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20231106-93595
Тип власності:
Державна
Дата публікації:
6 лист. 2023 15:43
Дата редагування:
8 трав. 2025 17:02

Галерея 5 зображень

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Опубліковано оголошення
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
27213883

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
15/16-2023/241455 від 02.11.2023 та 15/16-2024/87179 від 19.04.2024

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень
Можливість суборенди:
Так

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1 203 000,00 грн без ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
1 %
Первісна балансова вартість:
1 463 502,83 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
1 203 000,00 грн без ПДВ
Ринкова вартість:
1 203 000,00 грн без ПДВ
Дата визначення ринкової вартості:
30 вер. 2023 00:00
Інформація про оцінювача та необхідність компенсації оцінки орендарем:
ПП "Альянс Експерт", необхідно компенсувати

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

нерухоме майно

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

60.8 кв. м

Адреса:

Україна, 02000, Київ, М.КИЇВ, 24,вулиця Срібнокільська, Дарницький район, Київ, місто Київ
Опис:
оренда нерухомого майна площею 60,8 кв.м, за адресою, м. Київ, вулиця Срібнокільська, 24, в підвалі будинку (нежитлове приміщення № 372)

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
60.8
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Координати:
Широта: 50.391691873317335 Довгота: 30.674356562499998 Висота: 6

Розташування на мапі

Документи об'єкту 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Фотографічне зображення майна 6 лист. 2023 15:43
Фотографічне зображення майна 6 лист. 2023 15:43
Фотографічне зображення майна 6 лист. 2023 15:43
Фотографічне зображення майна 6 лист. 2023 15:43
Фотографічне зображення майна 6 лист. 2023 15:43

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
40159706
Адреса:
Україна, 04053, Київ, Шевченківський район, провулок Несторівський, 4

Основний контакт

Ім'я:
Можарівський Микола Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380973964853

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ" УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ"
ЄДРПОУ:
40159706
Адреса:
Україна, 04053, Київ, місто Київ, провулок Несторівський, 4

Основний контакт

Ім'я:
Колєснік Ігор Анатолійович
E-mail:
Телефон:
+380442357936

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:
20064120
Адреса:
Україна, 01008, Київ, місто Київ, вул.Грушевського Михайла, будинок 5

Основний контакт

Ім'я:
Степаненко Ірина Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380442552428

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ" УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ"

Вас може зацікавити

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва
Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445649201 ЄДРПОУ:
37388222
Орендна плата

2 917,97 грн з ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців 30 днів

Площа

39.72 кв. м

Дивитись

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Ім'я:
Молотков Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445462071 ЄДРПОУ:
37415088
Орендна плата

12 570,85 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

93.2 кв. м

Дивитись

Оренда державного нерухомого майна, а саме: Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Державного підприємства «Центр оцінки та інформації».

Оренда державного нерухомого майна, а саме: Оренда державного нерухомого майна: нежитлове приміщення 8-го поверху адміністративної будівлі, літера А, загальною площею 68,2 м² за адресою: 02002, м.Київ, вул.Євгена Сверстюка, 15, що обліковується на балансі Дер...
Ім'я:
КУБіК Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: +380442810022 ЄДРПОУ:
19030825
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

68.2 кв. м

Дивитись