Нежитлове приміщення на 1-му поверсі лабораторно-виробничого корпусу, загальною площею 153,8 кв.м.

Орендна плата

11 041,56 грн

з ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20230824-32717
Тип власності:
Державна
Дата публікації:
24 серп. 2023 22:30
Дата редагування:
13 вер. 2023 12:33

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
Свідоцтво №13079053 від 20.11.2013

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Постанова Бюро Президії НАН України від 10.07.2023 року № 275

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Постанова №275 від 10.07.2023

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Без обмежень

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
11 041,56 грн з ПДВ
Значення орендної ставки у відсотках:
1 %
Первісна балансова вартість:
4 878 628,86 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
1 104 156,82 грн з ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлове приміщення на 1-му поверсі лабораторно-виробничого корпусу, загальною площею 153,8 кв.м.

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

153.8 кв. м

Адреса:

Україна, 04078, Київ, Київ, Північно-Сирецька вулиця, 3
Опис:
Нежитлове приміщення на 1-му поверсі лабораторно-виробничого корпусу, загальною площею 153,8 кв.м.

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
153.8
Технологія будівництва:
Монолітно-каркасна
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Інформація про наявність окремих особових рахунків на об'єкт, відкритих постачальниками комунальних послуг:
Орендар компенсує витрати за електроенергію, водозабезпечення, в'їзд/виїзд автомобілів, послуги прохідної, експлуатаційні витрати
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Орендар компенсує земельний податок
Координати:
Широта: 50.48730695278416 Довгота: 30.420916677877937

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
00019270
Адреса:
Україна, 01601, Київ, Київ, 01601, місто Київ, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА, будинок 54, КОАТУУ: 8000000000, М.КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Булгаков Дмитро Ігорович
E-mail:
Телефон:
+380442396743

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Державне підприємство "Науково-дослідний інститут мікроприладів" НТК "Інститут монокристалів" НАН України
ЄДРПОУ:
14308827
Адреса:
Україна, 04136, Київ, Київ, Північно-Сирецька, 3, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ

Основний контакт

Ім'я:
Букреєв Сергій Валентинович
E-mail:
Телефон:
+380956732252

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ

Вас може зацікавити

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 80,88 кв. м за адресою: вулиця Здолбунівська, 3 Б, Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 113 Дарницького району м. Києва

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 80,88 кв. м за адресою: вулиця Здолбунівська, 3 Б, Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 113 Дарницького району м. Києва
Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445649201 ЄДРПОУ:
37388222
Орендна плата

31,17 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

80.88 кв. м

Дивитись

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Ім'я:
Молотков Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445462071 ЄДРПОУ:
37415088
Орендна плата

12 570,85 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

93.2 кв. м

Дивитись

Нежитлове приміщення на третьому поверсі медичного закладу загальною площею 86 кв.м, розташоване за адресою: 04050, м. Київ, вулиця Миколи Пимоненка, буд. 10

Нежитлове приміщення на третьому поверсі медичного закладу загальною площею 86 кв.м, розташоване за адресою: 04050, м. Київ, вулиця Миколи Пимоненка, буд. 10
Ім'я:
Радіонова Оксана Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380443665920 ЄДРПОУ:
37405111
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

86 кв. м

Дивитись