Нежитлові приміщення розташовані в житловому будинку на підвальному поверсі за адресою: м. Київ вул. І. Павла ІІ, 16, площею 48,2 кв. м

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20230810-53936
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
10 серп. 2023 15:36
Дата редагування:
9 жовт. 2024 15:25

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік першого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно
Реквізити державної реєстрації об'єкту:
21210641
Стан пам'ятки культурної спадщини:
Не відноситься до пам'ятки культурної спадщини

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Крім зазначеного
Обмеження щодо використання майна (заборонені цільові призначення):
- Нічні клуби. Ресторани з нічним режимом роботи (після 22 год). Сауни, лазні. Організація концертів та іншої видовищно-розважальної діяльності. Готелі, хостели, турбази, мотелі, кемпінги, літні будиночки. Комп’ютерні клуби та Інтернет-кафе
- Ритуальні послуги. Громадські вбиральні. Збір і сортування вторинної сировини
- Стоянки автомобілів. Розміщення транспортних підприємств з перевезення пасажирів і вантажів. Станції технічного обслуговування автомобілів
- Розміщення суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють іншу виробничу діяльність
Можливість суборенди:
Так

Дані про вартість об'єкту

Первісна балансова вартість:
947 475,72 грн з ПДВ
Залишкова балансова вартість:
889 000,00 грн з ПДВ

Показати інформацію

Приховати інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Нежитлові приміщення розташовані в житловому будинку на підвальному поверсі за адресою: м. Київ вул. І. Павла ІІ, 16, площею 48,2 кв. м

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

48.2 кв. м

Адреса:

Україна, 01042, Київ, Київ, вул. Іоанна Павла ІІ, 16
Опис:
Нежитлові приміщення розташовані в житловому будинку на підвальному поверсі за адресою: м. Київ вул. І. Павла ІІ, 16, площею 48,2 кв. м

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
48.2
Корисна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
48.2
Номер поверху або поверхів:
підвал
Технічний стан об'єкта:
Потребує поточного ремонту.
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.41921705 Довгота: 30.53648519144565

Розташування на мапі

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
37401206
Адреса:
Україна, 01010, Київ, Київ, МИХАЙЛА ОМЕЛЯНОВИЧА-ПАВЛЕНКА (СУВОРОВА), 15, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ .......

Основний контакт

Ім'я:
Литвинова Анжеліка Володимирівна
E-mail:
Телефон:
+380442801539

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ПЕЧЕРСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА"
ЄДРПОУ:
35692211
Адреса:
Україна, 01021, Київ, Київ, МАР'ЯНЕНКА ІВАНА, 7, КОАТУУ: 4822780907, КИЇВ
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Наказ

Основний контакт

Ім'я:
Лутаєва Ірина уточнюєтся
E-mail:
Телефон:
+0672237221

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця ПЕЧЕРСЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вас може зацікавити

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 80,88 кв. м за адресою: вулиця Здолбунівська, 3 Б, Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 113 Дарницького району м. Києва

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 80,88 кв. м за адресою: вулиця Здолбунівська, 3 Б, Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 113 Дарницького району м. Києва
Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445649201 ЄДРПОУ:
37388222
Орендна плата

31,17 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

80.88 кв. м

Дивитись

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва

Оренда нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва - загальною площею - 39,72 кв. м за адресою: вул. Драгоманова, 27 А, Ліцей № 315 Дарницького району міста Києва
Ім'я:
Бігун Віталій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445649201 ЄДРПОУ:
37388222
Орендна плата

2 917,97 грн з ПДВ

Строк оренди

2 роки 11 місяців 30 днів

Площа

39.72 кв. м

Дивитись

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б

Електронний аукціон на надання в оренду нежитлового приміщення комунальної власності територіальної громади міста Києва, загальною площею 93,20 кв. м, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Ім'я:
Молотков Микола Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380445462071 ЄДРПОУ:
37415088
Орендна плата

12 570,85 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

93.2 кв. м

Дивитись