Вбудовані нежитлові приміщення першого поверху будівлі громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, що позначені на інвентарній справі літ. А (громадський будинок АЗПСМ) , №1-2 площею 26,1 м.кв та № 1-5, площею 18,4 м.кв., загальною площею 44,5 м.кв. розташовані в с. Дунковиця, 91в Берегівського району Закарпатської області, 90121

Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Орендовано
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20230807-21713
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
7 серп. 2023 10:40
Дата редагування:
2 квіт. 2025 18:31

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Орендовано
Стан державної реєстрації об'єкту:
Не зареєстровано

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення виконавчого комітету Кам'янської сільської ради від 02 серпня 2023р. № 108 "Про намір передачі майна в оренду та включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Кам'янської сільської ради для передачі майна в оренду без проведення аукціону

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Не вимагається

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Для розміщення закладів охорони здоров'я, клінік, лікарень діяльність яких фінансується за рахунок місцевого та державного бюджету
Додаткові умови оренди майна:
Цільове використання об'єкта оренди: для розміщення закладів охорони здоров'я, клінік, лікарень діяльність яких фінансується за рахунок місцевого та державного бюджету, а саме: пункту постійного базування бригади екстреної медичної допомоги с. Дунковиця
Можливість суборенди:
Ні

Дані про вартість об'єкту

Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
п.11 методики розрахунку орендної плати за оренду комунального майна Камянської сільської ради Берегівського району Закарпатської області, затвердженої рішенням сільської ради від 08.12.2022р. № 1183
Залишкова балансова вартість:
13 374,23 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Вбудовані нежитлові приміщення першого поверху будівлі громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, що позначені на інвентарній справі літ. А (громадський будинок АЗПСМ) , №1-2 площею 26,1 м.кв та № 1-5, площею 18,4 м.кв., загальною площею 44,5 м.кв. розташовані в с. Дунковиця, 91в Берегівського району Закарпатської області, 90121

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

44.5 кв. м

Адреса:

Україна, 90121, Закарпатська область, с. Дунковиця, буд. 91в
Опис:
Об'єктом оренди є:вбудовані нежитлові приміщення першого поверху будівлі громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, що позначені на інвентарній справі літ. А (громадський будинок АЗПСМ) , №1-2 площею 26,1 м.кв та № 1-5, площею 18,4 м.кв., загальною площею 44,5 м.кв. розташовані в с. Дунковиця, 91в Берегівського району Закарпатської області, 90121. Стан майна задовільний

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
44.5
Загальна площа будівлі, кв.м:
233.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
I
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Присутнє
Централізоване опалення:
Відсутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Відсутнє
Пожежна сигналізація:
Відсутнє
Інформація щодо компенсації сплати земельного податку за користування земельною ділянкою, на якій розташований об'єкт:
Орендар компенсує балансоутримувачу витрати на оплату комунальних послуг на підставі укладених договорів
Координати:
Широта: 48°19′2″ пн. ш. Довгота: 22°54′37″ сх. д. Висота: 170 м

Документи об'єкту 5 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Не вказано 15 серп. 2023 15:32
Не вказано 7 серп. 2023 10:40
Не вказано 7 серп. 2023 10:40
Не вказано 18 серп. 2023 10:26
Не вказано 15 серп. 2023 15:32

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
04349550
Адреса:
Україна, 90125, Закарпатська область, с. Кам'янське, вул. Українська,1, КОАТУУ: 2121984801, КАМЯНСЬКЕ

Основний контакт

Ім'я:
Станинець Михайло Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380961370346

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Кам'янська сільська рада Берегівського району Закарпатської області
ЄДРПОУ:
04349550
Адреса:
Україна, 90125, Закарпатська область, с. Кам'янське, вул. Українська,1, КОАТУУ: 2121984801, КАМЯНСЬКЕ

Основний контакт

Ім'я:
Станинець Михайло Михайлович
E-mail:
Телефон:
+380961370346

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Кам'янська сільська рада Берегівського району Закарпатської області

Вас може зацікавити

Нежитлове приміщення площею 24,5 кв.м (позиція на план-схемі №VIII, кабінет №07) на цокольному поверсі будівлі літ.А (адміністративно-виробничий корпус) за адресою: Закарпатська область, м.Ужгород, вул.Гойди, 8

Нежитлове приміщення площею 24,5 кв.м (позиція на план-схемі №VIII, кабінет №07) на цокольному поверсі будівлі літ.А (адміністративно-виробничий корпус) за адресою: Закарпатська область, м.Ужгород, вул.Гойди, 8
Ім'я:
Чорна Ганна
E-mail: [email protected] Телефон: +380956979861 Веб сайт: ЄДРПОУ:
33165909
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

24.5 кв. м

Дивитись

приміщення (група приміщень) площею 34,9 кв.м. за адресою: м. Ужгород, вул. Карпатської України, 39 приміщення 100 (до зміни адреси - Юрія Гагаріна, 39), яке належить до комунальної власності Ужгородської міської територіальної громади

приміщення (група приміщень) площею 34,9 кв.м. за адресою: м. Ужгород, вул. Карпатської України, 39 приміщення 100 (до зміни адреси - Юрія Гагаріна, 39), яке належить до комунальної власності Ужгородської міської територіальної громади
Ім'я:
Варваринець Тетяна Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380312615122 ЄДРПОУ:
36541721
Орендна плата

5 211,36 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

34.9 кв. м

Дивитись

Державне майно - нежитлові приміщення 1-10, 1-11, 1-12 першого поверху нежитлової будівлі: контора А, загальною площею 64,80 кв.м., що розташована за адресою: Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Ринкова, 17 та обліковується на балансі Державної установи «Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»

Державне майно - нежитлові приміщення 1-10, 1-11, 1-12 першого поверху нежитлової будівлі: контора А, загальною площею 64,80 кв.м., що розташована за адресою: Закарпатська обл., м. Мукачево, вул. Ринкова, 17 та обліковується на балансі Державної установи «За...
Ім'я:
Панько Мирослава Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380312612150 ЄДРПОУ:
42899921
Орендна плата

1 232,53 грн без ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

64.8 кв. м

Дивитись