Частина приміщення управління соціального захисту населення Охтирської міської ради, за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1: кімната площею 37,3 кв.м. на третьому поверсі управління соціального захисту населення Охтирської міської ради (інвентарний номер приміщення 101310001, 97-Б); частина приміщення площею 12,3 кв.м. на першому поверсі (інвентарний номер приміщення 101310001, 34-Б).

Орендна плата

1,00 грн

без ПДВ
Строк оренди

5 років

Включено в перелік
Переглянути в кабінеті
Ідентифікатор об'єкту:
RGL001-UA-20230629-59593
Тип власності:
Комунальна
Дата публікації:
29 черв. 2023 14:16
Дата редагування:
4 бер. 09:50

Стан погоджень та рішень

Тип переліку, до якого віднесено об'єкт:
Перелік другого типу
Статус об'єкту в переліку:
Включено в перелік
Стан державної реєстрації об'єкту:
Реєстрація не вимагається

Рішення про затвердження переліку об’єктів, або про включення нового об’єкта до переліку

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради № 77 від 23.06.2023 року "Про включення об'єктів комунальної власності до переліку об'єктів, які можуть бути передані в оренду без проведення аукціону - до Переліку другого типу"

Рішення про включення в перелік

Наявність рішення:
Так
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради № 77 від 23.06.2023 року "Про включення об'єктів комунальної власності до переліку об'єктів, які можуть бути передані в оренду без проведення аукціону - до Переліку другого типу"

Погодження уповноваженого органу управління

Наявність та необхідність рішення:
Присутнє
Реквізити підтверджуючого документу:
Рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради № 77 від 23.06.2023 року "Про включення об'єктів комунальної власності до переліку об'єктів, які можуть бути передані в оренду без проведення аукціону - до Переліку другого типу"

Погодження органу охорони культурної спадщини

Наявність та необхідність рішення:
Відсутнє

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Правила та умови передачі об'єкта в оренду

Строк оренди:
5 років
Спосіб обмеження цільового призначення об'єкта:
Тільки зазначене
Цільове призначення об'єкта:
Надання в оренду комунальній установі «Охтирський міський центр надання соціальних послуг»
Можливість суборенди:
Ні

Графік оренди

Кількість годин:
8 годин в день
Кількість днів:
5 днів в тиждень

Дані про вартість об'єкту

Орендна плата:
1,00 грн без ПДВ
Посилання на пункт Методики розрахунку орендної плати, яким встановлена орендна ставка для запропонованого цільового призначення:
п. 13 Методики розрахунку орендної плати за державне майно
Первісна балансова вартість:
7 957,33 грн без ПДВ
Залишкова балансова вартість:
0,00 грн без ПДВ

Показати більше інформації

Приховати детальну інформацію

Склад об'єкту

Назва Площа Адреса
1

Частина приміщення управління соціального захисту населення Охтирської міської ради, за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1: кімната площею 37,3 кв.м. на третьому поверсі управління соціального захисту населення Охтирської міської ради (інвентарний номер приміщення 101310001, 97-Б); частина приміщення площею 12,3 кв.м. на першому поверсі (інвентарний номер приміщення 101310001, 34-Б).

Нерухомість
Код CAV: 04000000-8 Нерухоме майно
Код CPVS: QB29-3 З питань законодавства у сфері нерухомості
Код CPVS: PA01-7 Оренда

Площа:

49.6 кв. м

Адреса:

Україна, 42700, Сумська область, Охтирка, Перемоги вулиця
Опис:
Частина приміщення управління соціального захисту населення Охтирської міської ради, за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 1: кімната площею 37,3 кв.м. на третьому поверсі управління соціального захисту населення Охтирської міської ради (інвентарний номер приміщення 101310001, 97-Б); частина приміщення площею 12,3 кв.м. на першому поверсі (інвентарний номер приміщення 101310001, 34-Б).

Загальна площа об'єкта в будівлі, кв.м:
49.6
Загальна площа будівлі, кв.м:
1026.6
Площа ділянки, кв. м:
580.0
Технологія будівництва:
Цегла
Місце розташування об'єкта в будівлі:
Надземний
Номер поверху або поверхів:
1 поверх, 3 поверх
Чи приєднаний об'єкт до електромережі:
Так
Потужність електромережі, кВт:
14.4
Ступінь потужності електромережі:
перша ступінь
Водопостачання:
Присутнє
Каналізація:
Присутнє
Газифікація:
Відсутнє
Централізоване опалення:
Присутнє
Автономне опалення:
Відсутнє
Лічильник опалення:
Присутнє
Вентиляція:
Присутнє
Кондиціонування:
Відсутнє
Телефонізація:
Присутнє
Телебачення:
Відсутнє
Інтернет:
Присутнє
Ліфт:
Відсутнє
Охоронна сигналізація:
Присутнє
Пожежна сигналізація:
Присутнє
Координати:
Широта: 50.30877 Довгота: 34.89548

Розташування на мапі

Документи об'єкту 6 документів

Назва документу Тип документу Дата публікації
Копія рішень, дозволів та згоди 29 черв. 2023 14:16
Фотографічне зображення майна 29 черв. 2023 14:16
Фотографічне зображення майна 29 черв. 2023 14:16
Фотографічне зображення майна 29 черв. 2023 14:16
Фотографічне зображення майна 29 черв. 2023 14:16
Фотографічне зображення майна 29 черв. 2023 14:16

Показати документи

Приховати документи

Орендодавець

Назва:
ЄДРПОУ:
23294808
Адреса:
Україна, 42700, Сумська область, Охтирка, вул. Перемоги, 1
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про управління, Розпорядження міського голови Охтирської міської ради від 02.11.2020 р. № 208-ОС

Основний контакт

Ім'я:
Малікіна Світлана Юріївна
E-mail:
Телефон:
+380669953184
Факс:
+380544631533

Показати контакти

Приховати контакти

Балансоутримувач

Назва:
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради
ЄДРПОУ:
23294808
Адреса:
Україна, 42700, Сумська область, Охтирка, вул. Перемоги, 1
Інформація щодо підтвердження повноважень:
Положення про управління, Розпорядження міського голови Охтирської міської ради від 02.11.2020 р. № 208-ОС

Основний контакт

Ім'я:
Малікіна Світлана Юріївна
E-mail:
Телефон:
+380669953184
Факс:
+380544631533

Показати контакти

Приховати контакти

Уповноважений орган управління

Назва:
Охтирська міська рада
ЄДРПОУ:
36467402
Адреса:
Україна, 42700, Сумська область, м. Охтирка, вул. Незалежності, 11

Основний контакт

Ім'я:
Кузьменко Павло Петрович
E-mail:
Телефон:
+380544641501

Показати контакти

Приховати контакти

Корисні посилання

Список об'єктів орендодавця Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Горета Наталія Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380506212423 ЄДРПОУ:
23826636
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

2 роки

Площа

94.6 кв. м

Дивитись

нежитлове приміщення третього поверху будівлі за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 10а корисною площею 30,7 кв.м. (кім. 13)

нежитлове приміщення третього поверху будівлі за адресою м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 10а корисною площею 30,7 кв.м. (кім. 13)
Орендна плата

Не вказано

Строк оренди

5 років

Площа

45 кв. м

Дивитись

частини нежитлового приміщення котельні площею 27,5 м.кв

частини нежитлового приміщення котельні площею 27,5 м.кв
Ім'я:
Дворник Ганна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380545851561 ЄДРПОУ:
14025593
Орендна плата

230,20 грн з ПДВ

Строк оренди

5 років

Площа

27.5 кв. м

Дивитись